Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prezenty ale jakie

Polecane posty

mój mąż na przykład to lubi elektroniczne prezenty i różne gadżety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niiikkie
Mój właśnie też bardzo lubi gadżety elektroniczne i dlatego prezenty dla niego często są po prostu czymś, co mu się bardzo spodobało i co uznał, że musi mieć. Tak było ze smartwatchem, w Teletorium znalazłam całkiem fajny model i mu go kupiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na prezent dla dziewczyny, mamy czy siostry polecam buty z renee, fajne buty w przystępnych cenach i do tego mają ładne pudełka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja często wybieram perfumy, szczególnie jeśli prezent ma być dla chłopaka lub przyjaciółek, gdzie wiem co się im podoba i w jakich nutach zapachowych będa się dobrze czuć :) Polecam zobaczyć na stronie https://perfumio.pl/ - bucik od Caroliny Herrery w wersji Collector szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prezenty dla kobiet, polecam stronę renee, mają piękne buty i odzież w przystępnych cenach, do tego pakują te rzeczy w śliczne pudełka, więc torebek na prezent nie trzeba szukać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzisiaj odkryłam stronę renee i jestem zachwycona ile mają pięknych rzeczy *_* zrobię zamówienie i dam znać jak dotrze paczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OTVARTA
Hej, jeśli szukacie oszczędności choćby na prezent, to zastanówcie się nad swoim budżetem domowym. Zacznijcie oszczędzać choćby na abonamencie telefonicznym. W OTVARTEJ, nowym operatorze telefonicznym, abonamenty są już od 7,99 zł miesięcznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może taki piękny zegarek? https://miugo.pl ale spiesz się bo jest ponad 10h do końca promki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezent zależy dla kogo, dla kobiety proponuje cos co ją ucieszy, najlepiej wybrać razem z nią http://novobello.pl/galanteria-exclusive-kopertowkalistonoszki-c-40_61.html , a jeśli dla faceta to z pewnością go ucieszy pasek czy portfel, zobacz tutaj http://novobello.pl/galanteria-exclusive-paski-c-40_42.html . te są akurat trwałe i i bardzo wytrzymałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moczenkama
No miugo, ale trzeba sie spieszyc - tylko dzis do 23;59 -25% na wszystko, co moim zdaniem przed komunia jest bajkową ofertą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o prezenty dla płci żeńskiej to warto zajrzeć na renee, duzo butów, sukienek a od niedawna weszły torebki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ME teraz fajna promka na ps4 pro + do tego jakaś gierka i facet będzie wniebowzięty :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttomaszkor
Ja kupiłem chrzesniakowi piekny klsyczny zegarek z Jordan Kerr, sobie bardzo podobny model i teraz mamy coś wspólnego, co bedzie z nami latami. A dzieciak przy okazji wywinduje swój gust, noszac porządny zegarek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkakulka9
jak ktos ma starą konsole to polecam zerknac na fanpage media expert - robia fajna promocje na mozliwosc wymiany playstation :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertyop
ja sie chyba skusze na tą wymianke, bo opcja naprawde porządna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na czym ta wymianka polega dokładnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz regulamin tej promo, przynosisz jedną z wymienionych przez nich ps4 np ps4 1tb slim- wymieniasz ją na ps4 pro- daja Ci za nia 500 zeta i o tyle mniej kupujesz ps4 pro i jeszcze dostajesz bon na 500 zl na gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a może jakaś nowa para butów z renee.pl? mają świetną jakość i do tego pakują je w prześliczne pudełka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×