Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dekoracje światłem

Polecane posty

Gość gość
Witam.Jeśli fotografowi lub kamerzyście zależy na pokazaniu zbytków to świetna sprawa. Jak młodym również zależy aby na ujęciach sala ładnie wyglądała też jest świetnie. Jak ktoś zwraca na naturalność barw i kolorystykę twarzy ludzi to jest gwarancja katastrofy.Chyba,że fotografowi udałoby się znaleźć idealnie zaczernione miejsce aby wykorzystać swoje błyskowe świaktło. Ale kto dziś się tym przejmuje? Musi być na bogato nieprawdaż? To wszystko zależy co się komu podoba. Myślę,że te fajerwerki wejdą do codzienności zabaw weselnych bo ludziska bardzo lubią magię światełek. Zdjęcia- ich naturalne piękno jest nie na czasie bo gdyby było to zawodowcy korzystali by tylko ze slajdów ewentualnie z negatywów a nie przejaskrawiające i sztuczne kolory z cyfrówek. Taka moda. Jak kogoś uraziłem to przepraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to jest super ! Szukam firmy na swoje wesele. Jezeli macie sprawdzona, prosze o namiary. Jola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tych akurat widziałam na żywo na weselu koleżanki i mogę polecić, a jeśli pytasz o film i zdjęcia to ci kamerzyści i fotograf którzy wtedy pracowali bardzo byli zadowoleni, kamerzyści zresztą sami ich polecają, popatrz tu http://www.greenart-studio.com/ a to są absolwenci łódzkiej filmówki więc raczej wiedzą co robią. Możesz sobie pooglądać na filmach, jak to wygląda w realu. Zdjęcia z tego wesela muszą poszukać, jak znajdę linka to podeślę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Link się nie wkleił dobrze widać ta strona inaczej działa - trzeba wejść do działu "porady".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak przedstawiają się ceny takich usług ? Wie ktoś może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się orientowałam w cenach bo tez chcę coś takiego na swoje wesele. Za 1500-2000 zł już jest kolorowo na sali. Za trochę wyższą kwotę już jest super bajecznie. Nie jest to dużo w porównaniu do efektu, no i na fotkach ładnie i na DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wcześniej pisałam o tegorocznym weselu koleżanki i tych kamerzystach; dopytałam że ona za Dekoracje Światłem płaciła 3500zł plus dojazd, dość daleko bo z Wawy na Śląsk. Kurde, drogo, no :( ale efekt był niesamowity, ze zwykłej sali zrobiła się wizualnie dużo większa i ciekawsza (sala to był biały prostokąt po prostu). Mam linka do zdjęć i chętnie bym wkleiła żeby móc pokazać jak to w realu wyglądało plus linka do "normalnego" wyglądu sali, ale to jest Kafeteria więc pewnie skończyłoby się na obrażaniu mojej koleżanki, jej sukni, samochodu, fotografa, męża, i wujostwa do ósmego pokolenia wstecz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Waclaw Kon fotografikier
Dobry fotograf bez problemu nie tylko poradzi sobie z takim światłem, ale i świetnie je wykorzysta, natomiast dla fotoziutków to może to być nie lada problem i raczej z gatunku tych nie do przeskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fotograffka
Rozmawiałam kiedyś z takimi panami od dekoracji świetlnych na weselu - powiedzieli mi, że po reakcji fotografa na wygląd sali od razu wiedzą, czy fotograf jest dobry, czy marny :D A ceny mają wysokie, bo koszt takiego sprzętu i osprzętu przekracza nieraz sto tsyięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie, fajnie ! Podoba mi się bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super Super gdziewesele jest super!! Dzięki wielkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygląda ok,ale zastanawiam sie czy gosci nie bola oczy od wielu godzin przy tym marnym oświetleniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od fotografa
Napiszę jako fotograf ślubny - kolorowe i dodatkowe światło w zasadzie to plus - jeśli na sali jest dużo lamp, jeszcze różnokolorowych, czasem zespół dysponuje "czymś własnym" - to wiadomo efekt jest bardziej różnorodny. Natomiast zmieniające się stopniowo kolory, przechodzące jedne w drugie mogą stanowić większy problem dla kamerzystów. W przypadku mało efektownych sal sam pracuję z własnym doświetleniem, które potrafi z nieciekawej scenerii stworzyć bajkową scenografię - i nie jest to usługa dodatkowo płatna :-) - co więcej nie jest to tak "inwazyjna" metoda jak przedstawiona na powyższych linkach (chodzi o całkowite zalanie sali światłem i nienaturalne barwy skóry jak wspomina ktoś powyżej), a pozwala dodawać mi światła bardziej kameralnie, w niektórych miejscach i bardzo zmiennie - efekty tego przedstawiam w zakładce: www.fotofaktura.com/wesele/wesele.htm . Dzięki temu, że sam zawiaduję całością efektów świetlnych i to ja decyduję kiedy włączam, gdzie i jak ukierunkowuję - nie mam problemów z czerwonymi buziami, zielonymi "białymi" sukienkami panny młodej itp. co dodatkowo wiadomo "prostuje się" w programie graficznym... - a państwo młodzi owe 2 tyś zł w kieszeni. Na moich zdjęciach kolory skóry są zbliżone do naturalnych i da się nad tym zapanować. Ale też nie upierałbym się gdyby od czasu do czasu ciekawie wykonana i przebarwiona odbitka pojawiła się wśród innych poprawnie wykonanych - i czasem celowo pozostawiam jakieś zdjęcie takim "jak je światło zastało" - skoro tak wielu fotografów, nawet wśród tych uznanych za bardzo markowych, wcale się tym nie przejmuje - czyli widać taki efekt ma wzięcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd wy bierzecie te ceny?? takie coś można mieć za 600 zł na lajcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no za 600 zł to chyba przesadzasz ! Daj namiar jak masz na taką firmę. Jestem zainteresowana taką usługą na swoim weselu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja powiem tak- światła ledowe są prześliczne, ale warto pamiętać o tym aby nie przesadzić ! Ja na swoim weselu będę miała podświetlany Nasz główny stół, i filary wzdłuż sali. Nie chcemy podświetlać wszystkiego - czyli ścian, stołów, parkietu i sufitu bo wtedy robi się wielka oczojebna kolorowanka, a nie piękna sala :) Wykorzystajcie takie elementy z klasą !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Od ostatniego postu minęło już trochę czasu. Może ktoś ma jakieś nowe doświadczenia z ozdabianiem światłem na weselu ? Zastanawiam się nad taką atrakcją na moim weselu. Noże kogoś polecicie i ogólnie co o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie to świetna sprawa, wiadomo zwykła dekoracja też jest ładna ale jak wyłaczymy lampy to nie ma efektu , atu własnie po zgaszeniu lamp jest efekt, zgadzam sie przesadzic tez niemozna z iloscia bo wiadomo wyjdzie pstrokato i nici z efektu. Wydaje mi sie ze jak dobry fotograf to sobie poradzi a taka kolorowa sceneria własnie doda urody zdjęciom. Byłam na weselu gdzie była firma z kalisza http://www.zespoldemax.pl/swiatlo.html , i nawet niezle to wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też byłem na imprezie weselnej w Ostrowie " pod dębami" gdzie dekorację światłem robiła firma z Kalisza http://www.zespoldemax.pl/swiatlo.html i powiem Wam, że wyszło super a cena była b.przyzwoita. Polecam wszystkim taką dekorację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Firma ŚWIATŁOSFERA profesjonalnie zajmuje się dekoracją światłem i multimediami (projektory multimedialne, ekrany, głowy ruchome Vari-lite i wiele innych). Dajemy znacznie więcej niż inni za niewielką cenę. Pracujemy w całej Polsce. Zapraszamy do współpracy. tel 533 112 133

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania231
U mnie na weselu była dekoracja światłem wykonywana przez firme LuminShow - efekt zachwycający za na prawdę niską cenę. Kamerzysta i fotograf byli też zadowoleni z takiego oświetlenia a i my potem ze zdjęć i filmu ! ;) POLECAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja nie polecam firmy LuminShow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecasz bo to twoja firma:P nie podszywaj sie tak pod młodą lub młodego bo smierdzi oszustwem na kilometr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ula La
Mnie osobiście bardzo podoba się dekoracja światłem- siostra miała taką na ślubie- światła w odcieniach fioletu. Film z wesele już jest i wygląda to pięknie- kamerzysta nie narzekał, nie przeszkadzało mu to. Polecam jeśli chodzi o dekorację światłem Flesh Agency- ja wynajęłam od nich DJ-a i jednocześnie zajmowali się oświetleniem właśnie. U mnie był DJ Adam. Tu można się skontaktować-http://www.djnaimpreze.info/ Myślę, że wygodna opcja mieć DJ-a- wodzireja w jednym i jeszcze z tej samej firmy oświetlenie no i taniej taki pakiet usług wychodzi niż z 3 różnych firm. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyga759
Mi bardziej przypadło d gustu filmowanie z lotu ptaka niż to. Chyba bym wolała na to wydać kasę niż na światła. Chyba, że by mnie było stać na to i na to :). Wiele takich propozycji nowoczesnych i specjalistycznych widziałam u firmy http://www.wesela.charles-studio.pl . Może warto o nich pomyśleć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to coś między pretensjonalnością a zwyczajnym kiczem. Kolorowe to są lampki na grobach, tu tło ma być tłem, a błyszczeć mają goście i przede wszystkim para młoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×