Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Dekoracje światłem

Polecane posty

Gość gość
Dekoracje światłem to świetna sprawa! :) Upiększą każdą salę weselną :) Ja swoją firmę znalazłam http://www.oprawa.gdziewesele.pl/Dekoracje/, zerknijcie sobie, katalog jest bardzo obszerny i można znaleźć coś w przystępnej cenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dekoracja światłem jest wspaniałym pomysłem na wesele. Daje to niezapomniany efekt pozostający w pamięci na długo. Dla każdego kto decyduje się na taki rodzaj dekoracji polecam skontaktować się z firmą którą znajdziecie na stronie http://www.modernlightservice.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marta232
My z Mężem korzystaliśmy z http://www.swiatlotaurus.pl i jesteśmy bardzo zadowoleni. Początkowo zastanawiałam się czy z salą, która wynajeliśmy da się coś zrobić ale Panowie przyjechali i zupełnie odmienili jej wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAnu 33
Bardzo stresowaliśmy się przed ślubem. Strasznie przerażała nas konieczność załatwienia tak wielu spraw. Nie mieliśmy głowy do dekoracji. Postanowiliśmy część obowiązków zlecić profesjonalistom , i nie żałujemy. Całość wyglądała przecudnie, świece, kwiaty stroiki- marzenie My i cała nasza rodzina polecamy http://www.dekoracje-slubne-torun.pl/dekoracje-slubne-uslugi-slubne/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie sprawdzonej firmy, która zajmuje się „dekorowaniem światłem” to skontaktujcie się z www.nhprojekt.pl Zajmują się oświetlaniem różnego rodzaju imprez, koncertów , konferencji itp. Oferują też oświetlenia architektoniczne budynków, mostów i innych konstrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Uważam że to świetny pomysł z tymi dekoracjami światłem, para młoda i goście będą wyglądać zjawiskowo, kolory można ustalić z firmą która to robi. Ja ze swojej strony polecam gorąco Światło Kreatywne.pl - Dekoracje światłem - Facebook, na prawdę warto zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

U nas oświetleniem zajęła się firma Światło Kreatywne.  Był rewelacyjny efekt. W każdej części sali swiatło było innego koloru. Dawało to bajeczny efekt. Tak że tą firmę polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala

światło na imprezach jest niedoceniane jeszcze nawet w dzisiejszych czasach. Wiele osób myśli, że wystarczy tylko wpstryknąć przycisk i już. NIC BARDZIEJ BŁĘDNEGO!! Popatrzcie sobie jakie wspaniałe efekty można mieć wejdźcie na stronę firmy Swiatło Kreatywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paulina

Takie światło to potrafi z nie zbyt dobrej imprezy zrobić naprawdę szałowe party.Na wesele oświetlenie ze Światła Kreatywnego KONIECZNE!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotr
Dnia 22.03.2019 o 20:21, Gość Paulina napisał:

Takie światło to potrafi z nie zbyt dobrej imprezy zrobić naprawdę szałowe party.Na wesele oświetlenie ze Światła Kreatywnego KONIECZNE!!

Skorzystałem z tej firmy przy swoim weselu. Przeglądałem wcześniej ten wątek i postanowiłem się skontaktować z firmą Światło Kreatywne. Od początku do końca był dobry kontakt, a oświetlenie mieliśmy bajeczne na swoim weselu. To była najlepsza atrakcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia

Firma Światło Kreatywne bardzo piękne oświetlenie robi. Jest to prawdziwa atrakcja, a zarazem nie przyćmiewa gości i pary młodej. Bardzo umiejętnie to robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria

Oświetlenie odpowiednio dobrane potrafi zdziałać cuda i zachęcić do zabawy. Światło Kreatywne ma dobre wyczucie i doświadczenie w odpowiednim doborze świateł, także potrafią zdziałać cuda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Zgadzam się z powyższymi wpisami i również polecam Światło kreatywne. Dzięki temu dzień ślubu i wesela był dla nas ciepły i magiczny pomimo panujących na dworze zimowych warunków. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
Dnia 29.08.2019 o 12:25, Gość Arek napisał:

Zgadzam się z powyższymi wpisami i również polecam Światło kreatywne. Dzięki temu dzień ślubu i wesela był dla nas ciepły i magiczny pomimo panujących na dworze zimowych warunków. 

Rozglądam sie po woli za takimi firmami. Dzięki Wam widzałam ich stronę internetową. Robi wrażenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Renata
Dnia 8.10.2019 o 20:47, Gość Renata napisał:

Rozglądam sie po woli za takimi firmami. Dzięki Wam widzałam ich stronę internetową. Robi wrażenie!

Zdecydowałam się na nich. To co widziałam w necie jakie pokazy robią skutecznie mnie do Swiatła Kreatywnego przekonało!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2015 o 21:06, Gość gość napisał:

moim zdaniem to coś między pretensjonalnością a zwyczajnym kiczem. Kolorowe to są lampki na grobach, tu tło ma być tłem, a błyszczeć mają goście i przede wszystkim para młoda.

Żeby Para Młoda mogła błyszczeć to naprawdę potrzebna jest do tego odpowiednią oprawa świetlna! Popatrz na stronę firmy Światło Kreatywne i zobacz jak oni to robią 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie do takich zadań jak dekoracje światłem polecam firmę Światło kreatywne. Są najlepsi, widziałem co potrafią w trakcie wesela mojej siostry. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wesele się nie uda jak nie będzie odpowiedniego oświetlenia. Dlatego wzięcie pod uwagę firmy Światło Kreatywne to bardzo dobra opcja. Bezd dobrego oświetlenia wesele po prostu się nie uda. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.12.2015 o 14:17, monikat napisał:

nie miałąm ale może i ciekawe, nie widziałam tego nigdzie

W dzisiejszych czasach to już jest niezbędne! Świetnie się sprawdza firma Światło Kreatywne! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×