Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SMAKIJaaa

Laktator ręczny AVENT

Polecane posty

Gość SMAKIJaaa

dziewczyny jakie są wasze opinie na temat tego laktatora ? polecacie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy jest laktator Medela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMAKIJaaa
a on pasuję do butelek z avent ? bo mi zależy na takim by właśnie te butelki pasowały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalam I sobie chwalilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem. Miałam kilka laktatorów, Aventu chyba nie, nie pamiętam. Wiem, że dopiero Medela bez problemu ściągałam pokarm, bo ten tłoczek jest bardzo wygodny do trzymania (ręka nie boli) w przeciwieństwie do różnego rodzaju pompek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SMAKIJaaa
dzięki za dotychczasowe opinię a czy ktoś jeszcze używał i podzieli się opinią bo waham się między laktatorem avent a tommi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uzywalam elektrycznego tt I byla masakra. Minuta odciagania I trzeba bylo odpowietrzac I znow minuta I znow powietrze. Sprzedalam, kupilam reczny avent I bylo o niebo lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi pasowal, ale ja odciagalam tylko kilka razy w tygodniu, jezeli zamierzasz odciagac czesto to warto zainwesowac w elektryczny medeli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupilam i niestety nie byl w stanie nic odciagnac a musialam kilka razy dziennie. Jest kompatybilny z butelkami. Teraz mam medele jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam, odciągam i jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja się bardzo zawiodłam na avencie i jedyne co używałam z aventu, a w zasadzie nie ja tylko moja córka, to smoczki. Laktator ręczny i butelki dla mnie beznadziejne, ale wiadomo każdy ma inne potrzeby. Powiem tak, póki nie zaczęłam używać - byłam zachwycona firmą avent... Miałam laktator elektryczny tufi spectra 3 i mogę polecić z ręką na sercu. Pasuje do butelek aventu i nie tylko, ma przejściówki. Z butelek polecam butelki dr brown's.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam i jest swietny. Odciągam cały czas juz pół roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam dawno temu elektryczny ale moja przyjaciółka ma ten ręczny i jest bardzo zadowolona. Mówiła że jest strasznie wygodny, że ta nakładka wewnętrzna tak się idealnie dopasowuje do jej piersi, że w ogóle nie trzeba sie męczyć z odciąganiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aventowa
Ja mam do sprzedania jak ktos zainteresowany - napisz maila a sie odezwe :) Uzywany tylko przeze mnie. Choc uzywany to za duzo powiedziane :p (nie udało sie rozkrecic laktacji itd). Kompletny zestaw, dodatkowe czesci zapasowe (nierozpakowane), dodaje od siebie butelki i złączki laktator-butelka/pojemnik na mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem LOVI bije go na głowę. Nie wspomnę nawet o wersji elektrycznej, bo to wątek o ręcznym. Przed zakupem na Twoim miejscu rozważyłabym właśnie ten. Nowy dosyć, jest dostępny od kilku miesięcy i wiem, że zbiera same pochwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama krzysia77
słyszałam o avencie, że ma laktatory i butelki, jednak nie używałam. Mogę Ci za to polecić i laktator i butelkę lovi (canpol babies), bo te znam. Mam właśnie zestaw do ręcznego odciągania. Ten też ma jakby dwie fazy - tak, jak dziecko na początku szybko i płytko ssie, i tak jak dziecko potem ssie głebokimi łykami. Podaję krzysiowi mleko z butelki, do której sciągam bezpośrednio z piersi. Nie ma zatem przelewania itp. Karmię od razu po odciągnięciu, wtedy też nie muszę zmieniać temperatury mleczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi najbardziej służyła zwykła pompka do sciągania pokarmu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak najbardziej polecam avent, szczególnie właśnie ten ręczny. Spokojnie można odciągnąć nim nawet 200-250ml w 30 min a wiem, że niektóre mamy tak sie męczyły z innymi laktatorami...Też możesz nim oczywiście odciągać prosto do butli, ktorą będziesz karmić, ja zazwyczaj zostawiałam na później żeby tata miał czym nakarmić małego jak mnie nie będzie ;) w zestawie jest od razu smoczek i pokrywka wiec nie ma problemu z przechowywaniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, pasuje do butelek. Uzywalam i bardzo sobie chwalilam. Szkoda mi bylo pieniedzy na Medele :P Mialam tak duzo pokarmu, ze nie musialam pompowac. Naciskalam tyle razy, zeby zassalo i trzymalam a mleko samo lecialo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez uzywalam i nie narzekam. Od poczatku nie bylo problemu z odciaganiem a i butelki tej firmy pasuje wszystkie :) polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sobie chwaliłam ale po czasie jak nauczyłam sie nim sciagac, a o nie takie proste, jakbym miała wiecej kasy to bym kupiła cos inego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybrałabym nowy lovi, z canpolu. podobno hit na porodówkach i w domach mamuś "cyckowych". Jest jakiś taki przyjaźniejszy, milszy w użytkowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki sobie, gdybym miała teraz kupić to raczej wybrała bym innej firmy, zapowietrzał się i cały czas musiałam go rozkręcać, poza tym ciężko sciągał pokarm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anielka88
podobno jest ok - nie znam go, więc nie mogę powiedzieć. Mogę za to podczepić się pod wypowiedzi poprzedniczek, że najlepszy laktator to właśnie firmy lovi. polecam elektryczny, ale ręczny też daje radę. jest bardzo komfortowy, szybo ściąga i NIE boli. Wszędzie piszę i mówię koleżankom, żeby dały sobie spokój z jakimiś aptecznymi odciągaczami i zainwestowały w porządny laktator.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie reczny lovi sie nie sprawdzil. Nie sciagal. Natomiast polecam elektryczny lovi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ręczny AVENT jest genialny. Odciągam co 3h od 7mc i nie zawiódł ani razu, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja medeli nie polecam. Miałam medele od znajomej i odciąganie strasznie bolało. Laktator był cholernie nieprzyjemny w użyciu. Przerzuciłam się na avent i byłam mega zadowolona. Nie bolało a efekt taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×