Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nie mogę znaleźć pracy co jest ze mną nie tak

Polecane posty

Gość gość
Dziękuję za życzliwe słowa, te mniej życzliwe puszczam mimo uszu (bądź oczu by tu bardziej pasowało). Macie rację, kafe to nie jest dobre miejsce na szukanie wsparcia, ale miałam taką chwilę słabości, że po prostu po dzisiejszej wędrówce po mieście w poszukiwaniu przy przyjechałam do domu siadłam i płakałam z bezsilności. Stąd mój głupi pomysł o pytanie na kafe. Nie było tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 27 lat studia mgr administracji plus technik rachunkowosci, kurs kadry-place, roczny staz jako pracownik biurowy, roczny staz jako pomoc ksiegowo-kadrowa i rok zastepstwa jako referent ds ksiegowych i kadr i plac. Mam male dziecko i zapewniona opiekunke ze bym nie brala wolnego ani zwolnien. Szukam pracy w 4 miastach i okolicznych wsiach. Chciabym.zrobic kurs ksiegowosci lub podyplomowke z zzl ale nie mam kasy bo nie mam pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nowy gościu przy Twoich kwalifikacjach czuję się już jak totalne zero. I przeraża mnie myśl, że skoro Ciebie nigdzie nie chcą to jak nie mają chcieć???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka że to czy dostaniesz pracę nie zależy tylko od kwalifikacji ale także szczęścia , twojego wyglądu, sposobu mówienia i czy zwyczajnie spodobasz się pracodawcy np w trakcie rozmowy więc nie ma co porównywac się z innymi za bardzo tylko robic swoje i nie nakręcac się negatywnie bo to wsysa jak czarna dziura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koallam
moja rada: wpisz może w cv to dziecko, albo opiekę nad dzieckiem ("opieka nadz dzieckiem"). Na rozmowie wyczujesz czy się przyznać do dziecka, czy nie (wg kodeksu pracy nie o wszystko może ten pracodawca spytać). Pracodawcy boją się, że będziesz brać zasiłki na dziecko - przy dziecku do lat 2 mama ma prawo z dzieckiem siedzieć 60dni w roku (zasiłek płaci ZUS)a przy starszym tez można brać zasiłki tylko na 14dni. I nie martw się tymi krytykantami, bo szukasz w mniejszej miejscowości, więc jest trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta trzyletnia dziura w CV jest pewnie gł. przeszkodą. Pracodawca uznaje że przez 3 lata nic nie robiłaś więc powinnaś coś wpisac . Co ? To zależy od Ciebie czy coś naściemniasz czy też przyznasz się do tej opieki jak pisał przedmówca. Co do tego o co może pytac pracodawaca to prawo swoje a oni swoje i mają to z reguły gdzieś. Tak samo oferty pracy są dyskryminujące wbrew prawu i nikt z tym nic nie ro0bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w PL nie ma roboty, taka prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga autorko. Postaraj się na chwilę "wyłączyć nastawienie na znalezienie pracy" i uważnie przeczytać to, co teraz napiszę! Na początek zadam ci dziwne na pierwszy rzut oka pytanie - a po co właściwie szukasz pracę? Domyślam się że dla pieniędzy, prawda? A skoro tak, to - ponieważ nie znajdujesz tej pracy od dłuższego czasu - czy nie nadszedł czas przestać szukać pracę i zacząć szukać to, czego potrzebujesz tak naprawdę, czyli pieniądze? Bo chyba nie zdziwisz się kiedy powiem, że pieniądze nie zdobywa się tylko i wyłącznie w pracy na etacie? A co byś powiedziała gdybym zaproponował ci zarabianie w takim programie, gdzie płacą ci za lojalność wobec towarów i usług określonego producenta? Co to znaczy? Z pewnością myjesz włosy, zęby i używasz kremów na twarz i ciało oraz używasz różne inne rzeczy, prawda? Możliwe jest, że kupujesz to wszystko w różnych miejscach, od różnych producentów itd, prawda? A gdyby pewien bardzo dobry producent powiedział ci, że będzie ci płacił całkiem przyzwoite pieniądze, jeśli zaczniesz te wszystkie towary kupować tylko i wyłącznie u niego? Czy zgodziłabyś się? Dodatkowo zaznaczę, że jest to naprawdę dobry producent, ma naprawdę wysokiej jakości towary i usługi i bardzo dobrze wynagradza za lojalność! Czy taki sposób zarabiania mógłby ciebie zainteresować? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwaga-knur w natarciu! nie daj sie zlapac Sapienti Satowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwaga na SAPIENTI SAT i MLM Konkret. To Viktor Folomeyev, ukraiński oszust internetowy. Niczego nie wpłacać !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm w sklepach zostawiałaś? A komu je dawałaś? Właścicielowi/kierownikowi? Czy jakimś laskom za kasą? Bo one raczej Twojego CV dalej nie przekażą;) Pytaj zawsze o właściciela, w ten sposób twoje CV trafi tam, gdzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olejankaa
Ja skorzystałam z pomocy www.workservice.pl/ i bardzo sobie chwalę, konsultanci z tej firmy robią wszystko aby pracownik i pracodawca był zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może warto poczytać więcej o firmie, do której się idzie, zmienić swoje CV do wymagań podanych w ogłoszeniu, napisać list motywacyjny wspominając o motywacji do pracy właśnie w tej firmie i umiejętnościach przydatnych na stanowisku. Moim zadaniem trzeba temu poświęcić dzień lub 2, ale warto. Jasne, że pewności nie mamy, ale wtedy przyjemniej nic nie można sobie zarzucić. A jak już nas zaproszą, to na spokojnie w domu przemyśleć, czemy chcemy tam pracować, jakie mamy kwalifikacje, wady zalety itp. Córka mi ściągnęła aplikację na telefon Virtual recruiter chyba i tam są takie pytania jak np. jakie umiejetności najczęściej chwalono w pracy zawodowej czy przy jakich okazjach podejmowałaś rolę lidera grupy. Może z tym poćwicz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czasem trzeba dokładniej się rozejrzeć na rynku pracy, warto posprawdzać biura pośrednictwa pracy np. http://danddpersonal.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek523
Prawda jest taka, że ciężko jest dostać pracę. Szczególnie w mniejszych miejscowościach decydują o tym znajomości. Jeśli już człowiek dostanie tą pracę to zazwyczaj za najniższą i ma się cieszyć, że w ogóle ją ma. Polecam zapoznać się z tym artykułem: http://www.merkel.com.pl/2016/08/gdzie-latwo-dostac-prace-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz ludzie bardzo czesto zmieniają prace nie to co kiedyś .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To prawda. A problemy z szukaniem pracy mogą mieć rożne przyczyny - małe doświadczenie, nadwyżkowy zawód, a być może błędy w CV. Moim zdaniem w obecnych czasach najbardziej opłaca się szukać pracy za pośrednictwem portali internetowych, tak jak to tutaj opisano http://slask-praca.pl/dobre-zrodlo-informacji/. Dzięki temu można szybko selekcjonować oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź do EuroKadra. Pracę dostaniesz z dnia na dzień. Wolnych możliwości jest całe mnóstwo, a trzeba je tylko wykorzystać. Kto chce pracować, ten pracuje. I wcale nie ma znaczenia to, jaki macie zawód, doświadczenie. Praca jest na spokojnie do znalezienia dla każdego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potwierdzam. O pracę przez agencję jest teraz naprawdę łatwo. W wielu miastach przecież pracownicy ściągani są zza granicy, a i tak firmy w dalszym ciągu nie mają pełnego obłożenia. Można zakłamywać rzeczywistość, ale prawda jest taka, że kto chce pracować, ten pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proponuje poszukać dobrej pracy w Polsce. Jak wszyscy wyjedziemy to kto tutaj zostanie pracować? Gdzie szukać? Polecam internet, bo to wygodne i skuteczne. Jest wiele portali np.http://pl.job24.co Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość85
Nie no najbardziej śmieszne są komentarze tych co prace mają I nie wiedzą przez co trzeba przechodzić jak się jej nie ma. Tak pracuje ten co chce , spoko. Wiem o czym mówię bo sama szukam pracy od dawna i już psychicznie nie mogę. A mi tu jakiś super mądry koleś mówi że pracuje ten co chce. no.ludzie!! Żal. Jak można się wypowiadać na temat, ktory jest komuś obcy albo go nie dotyczy?! Szukanie pracy to traumatyczne doświadczenie, ciągła niepewność co będzie jutro , nie życzę nikomu nawet temu co mówi, że pracuje ten kto chce. Dodam że kiedyś mysla Lam ze nie dostaje pracy bo się strasznie stresuje na rozmowach. Teraz już przechodzę rozmowy bez stresu, mówię wszystko co chciałam powiedzieć Ale efekt ten sam niestety- brak pracy. Pozdrawiam wszystkich, którzy nie chcą to nie pracują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, szukam osób chętnych do pracy przy komputerze nie tylko. Praca lekka i w miłym towarzystwie. można zrobić fajne pieniądze , ale nie tylko! Dużo nagród do motywacji na następne jutro! Osoby zdecydowane zapraszam do rejestracji! to naprawdę do zrobienia!!! W najgorszym przypadku będziesz miał/miała dobre kosmetyki po prostu taniej! Zapraszam! https://pl.oriflame.com/business-opportunity/ become-consultant?potentialSponsor=1994302

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubiezarabiac
Moja koleżanka znalazła sobie pracę przez stronę pracuj-online com!Zerknij sobie u nich oferty!Może wpadnie ci coś w oko!Jak nie praca stała to chociaż dodatkowa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość moich znajomych korzysta ze strony http://pl.job24.co i szybko udało się im znaleźć pracę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A najlepsze jest to, że znajomi i tak będą swoje mówić, że "praca jest, tylko tobie się nie chce pracować" :D Szmaciarze kilka lat temu fartem dostali ciepłe posadki i myślą że teraz każdemu tak łatwo znaleźć stałą pracę i się przy niej utrzymać. Kooorwa, człowiek CHCE pracować, szuka desperacko każdego zajęcia, wszędzie go odrzucają, olewają, szybko zwalniają, a janusze i grażyny i tak powiedzą, że "ty nie chcesz pracować, leń, nierób" itd. KOOORWA NIE DOCIERA DO WAS, ŻE CZŁOWIEK CHCE IŚĆ DO PRACY, ALE TO PRACODAWCY NIE CHCĄ GO PRZYJĄĆ??? DOTARŁO??? Nie chce pracować to np. Ferdek Kiepski, a nie bezrobotny który szuka i to pracodawca go niechce!!! A materialistki polki nie pojmują tego, widzicie jak tutaj każdy ma interes w czymś!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też szukam pracy już kilka miesięcy byłem na kilku spotkaniach,niby tyle pracy a na jedno stanowisku rekrutacja trwa cały dzień kilkunastu kandydatów na jedno miejsce ciekawe.A ogłoszenia które się pojawiają to albo śmieszna stawka albo tam gdzie nikt nie chcę pracować też kilka razy było w ogłoszeniu całkiem inne warunki inny rodzaj pracy a na rozmowie wychodzi całkiem co innego człowiek tylko traci czas i pieniądze na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Eurokadrę, jest bardzo dużo pracy, agencje mają wręcz problem ze znalezieniem pracowników, tak więc akurat pod względem sytuacja wygląda w porządku. Komu zależy na pracy, ten są dostaje. A plus jest też taki, że macie w zasadzie te same warunki, co zatrudnieni bezpośrednio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucy33
Hejka, wszystkim szukającym pracy nie bede prawic porad dla chcacego nic trudnego itp.Jest ciezko znalezc prace to fakt mi sie udalo a juz lapalam doly ostre ,wysylam cv do firm gdzie nie bylo ogloszen blisko mnie i sie udalo!!!Glowa do gory w koncu ktos zadzwoni a jak juz sie gdzies zahaczysz to telefon dopiero sie rozdzwoni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×