Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie tanio kupić w necie

Polecane posty

Gość gość

Gdzie kupujecie w necie, żeby było tanio i okazjonalnie? Chodzi mi o ciuchy, rtv, agd, dodatki do domu, zabawki dla dzieci - wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeważnie allegro :P Meble, rower kupowałam też na tablica.pl, czasem ciuchów szukam na sprzedajemy.pl, ale jeszcze nic tam nie kupiłam. Kiedyś książki używane szukałam na gumtree (lokalnie, żeby nie płacić za wysyłkę). A jak mam czas i szukam okazji dla okazji, to przez szkot.pl, to taka porównywarka ofert z wielu serwisów, szukałam tak maty do tańczenia dla dziewczynki w rodzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tego szkota chodziło Ci evelynn http://szkot.pl/ ostatnio się nim troszkę pobawiłam i muszę przyznać, że niezmiernie przydatny gadżet, i darmowy :D Fajnie, że dałaś info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sammy33
Ja swoje materiały do tworzenia biżuterii (ćwieki, narzędzia, koraliki, rzemyki) kupuję w sklepie internetowych www.newcraft.eu - szybko, rzetelnie i tanio. Ceny są hurtowe a do tego niemal zawsze są dobre promocje oraz rabaty. Gotową biżuterię również można kupić - bardzo ładne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja polecam galanterię skórzaną w bardzo dobrych cenach i w wysokiej jakości produktów na www.alkapask.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja w internecie kupuje materiały edukacyjne albo szukac szkoleń któe sie opłaca robić, są np obowiązkowe.Ostatnio znalazłam ta okazje http://julamedia.pl/blog/odbierz-voucher-ze-znizka-50-na-drugie-szkolenie/ Zapisałam się na 2 szkolenia w tym 1 z Kasjera walutowegoz Zaświadczeniem miałam połowę taniej! Było mi potrzebne do pracy w kantorze;) a kilka dni wczesniej skladałam cv do 10 kantorów i z jednego zadzwonili ;)Dobrze,że mam szkolenie za sobą ufff;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale się zaczęliście reklamować hehe zal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porazka totalna z tymi reklamami, widac szukaja rynku zbytu. nikt stad nie kupi.haha zacznijcie myslec!przedsiebiorcy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy o jaką branże chodzi,bo są sklepy zarówno z odzieżą jak i artykułami dla dzieci czy sprzętem agd. Artykuły dla dziecka zamawiam na Zabawki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Ostatnio wiele rzeczy kupuję na limango. Mają tam markowe ubrania. Ale jeśli chodzi np. o dodatki związane z piercingiem (jestem Piercerem), to kupuję je na http://www.pierceofcake.pl/ . Zna ktoś ten sklep/studio? Jest tam nawet piękna Ewa z Lipstick Monster !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Cześć;-) Powiem szczerze, że mam małego fioła na punkcie biżuterii, i już mi się powoli zaczyna nie mieścić w domu ;PP Muszę nowe miejsce zorganizować;) Ja to kupuję różnie – czasami stacjonarnie, czasami przez neta. Jeśli chodzi o internet to naprawdę ładne rzeczy mają na stronie www.crazydiamond.pl . Świetnie wykończone, niecodzienne, stylowe projekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre i markowe perfumy w niższej cenie można także kupić na PerfumeriaHania.pl często tam zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatka_Ka12
nie pytaj gdzie, a jak tanio kupić w necie :) www.couporando.pl - portal z kuponami zniżkowymi i na odzież i na elektronikę i co tam sobie chcesz kupić taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja np. rzeczy dla dziecka szukałam w necie, jakieś rzeczy tupu stelaż pod wanienke Krisa czy łóżeczko znalazłam w necie, na ceneo i wyszlo o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych, a wiadomo, ze na początku wydaje się na całą wyprawke mnóstwo pieniędzy i każdy grosz się liczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z rzeczami dla dziecka,a w szczególności z pieluszkami faktycznie można trafić taniej,np ja zamawiam na BubiBaby.pl i wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Skitters Młodszy
Tanio mozna kupić u mnie, w necie wystawiam dla was dużo rzeczy, tylko one sa jedyne w swoj rodzaju nigdzie wiecej nie dostaniesz takich jak moje ma dla was chocby naszyjnik prawie za darmo jak popatrzec co zrobicie jak go bedziecie zakladac se zobaczajcie sami kupcie dla swoich żonów nie pożałujecie, a i ja bede sie cieszy jak sprzedam bo pieniadz potrzebny http://alegratka.pl/ogloszenie/uniwersalny-naszyjnik-antygrawitacyjny-25258675.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MechStary
Ode mnie jeszcze tańsza rzeczy są bo jak się zobaczy jakie rzecz ja mam na sprzedanie to sie okazuje , że jest najlepsze z możliwa i że każdy pieniądz można na to wydawać żeby tylko dziisaj zaplanowana inwazja cię dotknąć nie mogła. Lepiej się pakuj i wprorwadzaj http://www.szybko.pl/wynajem/komercyjne/lokal_us%C5%82ugowy/Busz%C3%B3w/7778845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taniej w internecie kupisz np mebelki dla dziecka, szeroki wybór ciekawych zestawów znajdziesz na BabyBest.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciocia Michalina
Witam, niedawno szukałam dla swojego dziecka fotelika do samochodu i trafiłam na fajny sklep www.smykolandia.pl Pojechałam na miejsce i gościu mi bardzo konkretnie wyłożył wiedzę o fotelikach. Bardzo się zdziwiłam bo myślałam, że mój wybór jest dobry, tymczasem, wyszłam z innym fotelikiem, lepszym i .... I tu moje zdziwienie ....Tańszym:). Generalnie, można na tej stronce znaleźć dużo fajnych rzeczy i w dobrych cenach. Moją uwagę zwróciły takie fajne sanki z amortyzatorem - CZAD! http://www.smykolandia.pl/k94,sanki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×