Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

Aquafilling bodyline powiekszanie biustu

Polecane posty

Gość aqua aqua
cati - ja byłam tylko raz 7 dni po zabiegu i lekarz powiedział, że to wystarczy. nawet nie wiem, czy to nie przez to, że założył mi na dziurki po podaniu po jednym szwie, żeby się szybciej zrosły. może jak ktoś nie szwów tylko plastry, to w ogóle nie musi przychodzić drugi raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
aqua aqua dziekuje. Ja wpisalam dzis w google aquafilling klinika i wykoczyly mi rozne, troche przegladalam jedna w gdyni znalazlam za 9000 zl cena za 100 ml w kazda piers, chcialabym znalezc tak max za 6000 zl po 120 albo 130 ml w kazda piers, a pozniej dodac wiecej po kilku mc. No ale jesli lekarz stwierdzi ze mozna od razu do moich piersi 150 ml to jeszcze lepiej, ale tak jak mowicie moze skora " ciagnac" i sie bardziej odczuwa bol po zabiegu? eh no i szukam porzadnej kliniki na poludniu Polski, bo do gdyni, Otwocka czy Warszawy dla mnie stanowczo za daleko. Mieszkam niedaleko Katowic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6000 zl za 120/130 ml preparatu to Ty chyba na razie nigdzie nie znajdziesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
DO AQUA AQUA witam ja idę w czwartek powiększyć sobie biust metodą aquafilling, przyznam szczerze że się boje, ale co tam zaryzykuje :) Czego mam się spodziewać w trakcie zabiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do cati424 Ja właśnie będe robić zabieg w Gdyni w czwartek i będę mieć wstrzyknięte do każdej piersi po 150 ml. Cena za obie 12000 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Murcja
Biust Jeśli możesz powiedz gdzie będziesz robić w Gdyni? i Koniecznie opisz wrażenia po;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
aqua aqua - powiedz mi proszę ile wzięli w Otwocku za to dostrzyknięcie po 30 ml?? ja robiłam zabieg 23 listopada, czuje się super, ale też w miarę jedzenia apetyt rośnie... czyli chciałabym większe :))))) piersi są naturalne, ładnie wyglądają, wszystko się wygoiło. biegałam już, nawet byłam na krótkim seansie w solarium (parę minut). JEDNYM SŁOWEM DROGO, ALE WARTO!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
do Murcja Wszystko opiszę w czwartek po zabiegu :) zamieszczę też zdjęcia przed i po .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny już zadawałam to pytanie, ale nie uzyskałam odpowiedzi... czy po wstrzyknięciu 150 ml w obie piersi po kilku miesiacach jest możliwość dostrzyknięcia preparatu jeszcze..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Do Biust, super, ja sie nie moge doczekac chce zrobic w kwietniu ale szukam kliniki na poludniu Polski i eksperta lekarza w tym zabiegu. Cena fakt wysoka, moze stanieje za rok czy dwa, ale tyle czekac az stanieje to za dlugo:) Ja niewiem czy chciec od razu po 150 ml czy np 120 ml i pozniej dostrzyknac, bo ktoras z dziewczyn pisala ze lepiej mniej a pozniej dostrzyknac no i ile sie ustala z lekarzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ja płaciłam za dostrzyknięcie 500 zł za 10 ml czyli obie piersi po 30 ml wyszło 60 ml czyli 3,000 zł. tydzień po tym dodatkowym zabiegu jest świetnie! żadnych dolegliwośc*****ersi miękkie, a jeszcze pełniejsze :-) absolutnie dziewczyny nie róbcie za pierwszym razem więcej niż 100 ml - będziecie bardzo cierpiały. za pierwszym razem lekarz kaniulą robi kieszonkę na preparat - rozpycha tkanki, jest uraz lekki wewnętrzny. nie ma sensu ryzykować stanu zapalnego przy większym ucisku tkanek, pamiętajcie, że jednak jest ryzyko - lekarz nawet proponuje z reguły antybiotyk przy pierwszym podaniu osłonowo. tym bardziej jeśli można potem strzykawką zwykłą uzupełnić do bańki preparat bez żadnego bólu i tylko płacąc za preparat - nie ma kosztu anastezjologa i innych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do aqua aqua Ja dlatego wstrzykuje 150 ml, bo rozmiar moich piersi to B, lekko opadające. Lekarz mi powiedział że w moim przypadku 150 ml będzie w sam raz, że wypełni i uniesie moją pierś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
do aqua aqua Mam pytanie, o co chodzi z tym uzupełnieniem do bańki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Biust
Do gość Po upływie 3 miesięcy można dostrzyknąć preparat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cati424
Ja tez mam B, i chce miec rozmiar a nawet dwa nie wiecej wieksze. Wiec zobacze jak znajde juz klinke w mojej okolicy nie na drugim koncu Polski co powie mi lekarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do biust - jeśli masz opadające piersi i luźną skórę, to może rzeczywiście zmieści ci się 150 ml - lekarz najlepiej to oceni. ale jak dziewczyny jeszcze młode i nie karmiły, to myślę, że naprawdę rozsądniej i zdrowiej zacząć od 100 ml. dostrzyknięcie do bańki - chodzi o to, że pierwotne podanie musi być wykonane grubą kaniulą, którą lekarz nie tylko wstrzykuje preparat, ale też "rozpycha" miejsce na "bańkę" z preparatu - ważne, aby preparat tworzył w piersi jedną zwartą "bańkę", jak implant bez worka. natomiast powtórne dostrzyknięcie jest już dużo łatwiejsze - przy pomocy USG lekarz patrzy gdzie dokładnie jest "bańka" z pierwszego podania, wkłuwa się w nią igłą i wstrzykuje do środka dodatkową ilość preparatu. dostrzyknięcie jest możliwe już po miesiącu od pierwszego zabiegu - ja tak miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, jestem umówiona na zabieg 30-12-2013 w Warszawie...na dzień dzisiejszy nie mam obaw jestem zdecydowana w 100%...będę jechać z Krakowa czy uważacie, ze mogę wrócić w ten sam dzień samochodem czy zostać w hotelu do 31-12-2013 pytam Panie, które wykonały zabieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaCzyliOna
Co do powrotu autem - ja bym nie ryzykowała. To jednak znieczulenie i nie wiesz jak zachowa się organizm.... Ja miałam kierowcę. Poza tym podpisujesz 'dokumentację medyczną' - tam wyraźnie napisane są wskazówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak nie trafi w bańkę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua15nov
Hej ja bym nie jechala autem.to nie jest bardzo duzy bol ale powiem Ci,ze nawet nastepnego dnia ciezko mi sie prowadzilo auto.poza tym można sobie cos tam naruszyc... ja tez juz po miesiacu.piersi miekkie,naturalne.jestem zadowolona choc oczywiscie chcialoby sie jeszcze trochę wieksze. W miejscu wbicia kaniuli mam jeszcze takie ok.1 cm zgrubienia. Odpowiadajac na pytania:ja antybiotyk dostalam na 5 dni obowiazkowo po zabiegu.w ciagu 6 miesiecy trzeba sie zglosic na kontrole.ja jeszcze nie bylam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa 1 - ja ci bardzo odradzam kierowanie autem po zabiegu. ja w ogóle przez pierwsze 24 godziny nie byłam w stanie, bo tak miałam obolałe mięśnie - jakby zakwaszone. no i dochodzi kwestia znieczulenia, które może powodować spowolnienie reakcji. dużo lepszy pociąg, który na trasie warszawa - kraków jest w ogóle najszybszą opcją. do gościa 2 - w celu precyzyjnego trafienia używany jest aparat USG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po 100 ml preparatu widac ze biust jedt wiekszy o jeden rozmiar chociaz? czy sa tylko wypelnione i podniesione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do gościa - chyba trochę zależy od "wielkości" kobiety :-D ja mam 173 cm wzrostu i 53 kg wagi: 100 ml było wyraźnym powiększeniem piersi u mnie - załączyłam wyżej linki do zdjęć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_michalinka
Cześć dziewczyny czytam z zapartym tchem o tej nowej metodzie powiększania biustu, i chociaż sama na rozmiar nie powinnam narzekać - 65FF (69 pod i 91 w) to mój biust ma niezadowalający dla mnie kształt i jednak chciałabym go odrobinę powiększyć. Zawsze marzyła mi się 26-28 centymetrowa różnica między obwodem pod biustemi w biuście, to wygląda imponująco. Moje piersi są delikatnie obwisłe i nawet mi się to podoba, dlatego nie chciałabym na ich miejsce sterczących kulek a jedynie efekt ujędrnienia. I tu mam pytanie do dziewczyn zaznajomionych z tematem: mało jest w internecie zdjęć pokazujących efekty po zabiegu, ale jak już jakieś znalazłam, to kształt biustu był dość dziwny, jakby niezdyscyplinowany, jeśli wiecie o co mi chodzi. Czy za pomocą tej metody biust może wyglądać naturalnie, a nie jakby napadło mnie stado pszczół? Bo takie własnie odniosłam wrażenia oglądając zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
do oli - wydaje mi się, że te zdjęcia "po" są robione przez lekarzy zaraz po zabiegu, kiedy preparat jest nieułożony jeszcze i piersi sterczą jak silikony. ale już tydzień po wyglądają całkowicie naturalnie, tylko są jędrniejsze i większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_michalinka
Dzięki aqua za odpowiedź. To pocieszające co mówisz :) Myślałam przez kilka lat i implantach silikonowych, ale strasznie boję się operacji pod narkozą, bólu pooperacyjnego oraz możliwego przesunięcia się implantów z czasem, dlatego ta nowa metoda jest dla mnie jak wybawienie póki co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
wiesz, ja mam koleżankę z implantami i parę razy "macałam" - to jest jednak oczywiste, że te piersi są sztuczne, to zupełnie inny efekt. ja jestem zachwycona efektem u mnie, są całkowicie naturalne w dotyku, normalnie żałuję, że wcześniej nie mogłam sobie tak poprawić piersi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola_michalinka
Właśnie o to mi chodzi, by biust wyglądał jak najnaturalniej, także w dotyku. Myślę, że i tak poczekam z powiększeniem dwa - trzy lata gdyż cykor jestem i chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o historiach dziwczyn, które ten zabieg przeszły, o możliwych komplikacjach, i najważniejsze, jak długotrwały jest efekt takiego zabiegu. Ale jak na razie ta metoda wygląda na idealną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aqua aqua
ma dwa minusy - powiększa o niewiele i kosztuje drogo. ale oczywiście zależy kto jaki chce efekt osiągnąć i jakie ma środki. ja z pewnością dobiję do 150 ml, a może jak uda mi się doktora przekabacić za parę miesięcy to do 200 ml. celuję w małe C :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fakt z tymi minusami. Mi się wydaje, że w moim przypadku te 100ml może być w sam raz. A Tobie o ile cm przybyło w obwodzie? Nie kupuję biustonoszy w rozmiarówce A B C D i szczerze mówiąc nie mam pojęcia co macie na mysli pisząc małe A, duże B itp :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×