Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Termin lipiec 2014 sa tu jakies nowe mamusie

Polecane posty

Gość cheeky brown
Wlasnie kupilam sobie inke ale nic mi nie daje :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny pisałam ostatnio o mojej toxo zaglądam na wyniki online i są juz na awidnosc przeciwciał w kl. IgG 0,15 index a toxo IgG 118,00 IU/ml a wcześniej było 162. Co to znaczy czy mam to cholerstwo? :( wyniki odbiorę później i do lekarza będę dzwonić bo nie mam jeszcze wyników na druku jakby lekarz chciał zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo dawno nie pisałam. Mam masę spraw na głowie, a do tego te cholerne mdłości męczą mnie przeokrutnie. Wyczekuję tego upragnionego drugiego trymestru, bo nie mam już sił. No ale dosyć narzekania, humor poprawia mi się jak pomyślę o świętach i o tym jak rodzinka się dowie :) A wasze samopoczucie jak? Co do kawy, to mojea koleżanka ma zalecenie od lekarza prowadzącego, aby piła jedną nie za mocną kawę dziennie, ze względu na niskie ciśnienie, tak więc myślę że słaba kawa nie jest zbrodnią :) no ale warto zapytać się lekarza, albo zobacz jakie masz ciśnienie. A z lekarstw, czy specyfików na gardło, to jest kilka możliwości: płukanka z wody i soli 3 x dziennie, tantum verde do psikania, albo zwykłe ziołowe tabletki do ssania z apteki. Przechodziłam ból gardła parę dni temu i tantum verde w 2 dni mi pomógł (byłam u lekarza jak coś). Będę tu zaglądała co jakiś czas, ale pewnie nie za często, także trzymajcie się dziewczyny i zdrówka życzę dla Was i dla brzuszków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny. chętnie do Was dołączę. Jestem w 10 tc i w sumie nie mam "typowych" objawów. nie mam mdłości i nie wymiotuje (chociaż był taki tydzień czy dwa dawno temu) i jak narazie schudłam, ale można zauważyć delikatne zaokrąglenie Martwi mnie częsty ból w podbrzuszu na który biore wciąż nospe, i przepisane mam leżenie w łóżku i nie wiem czy to z tego powodu ale mam straszne zmiany humoru. wszystko mnie rozczula i irytuje zarazem . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katherina90
Witany nowa mamuske. Ja tez niby chudne wedlug wagi a brzuch mam taki rozdety . Powiem wam ze boje sie troche ze za duzo przytyhe, ja zawsze mialam problemy z waga. Nie obrazilabym sie jakbym przytyla tak do 5 kg;) jak wasze samopoczucie ? Ja za tydz mam usg i juz sie nie moge doczekac tym bardziej ze wtedy tez zaczyna sie dlugi urlop:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salvaje
Hej dziewczyny, nie bylo mnie jakiś czas, ale urządzaliśmy domek, wiec bylo co robić. mam pytanie, ponieważ na swieta i sylwestra lece z mężem do Rio a podróż jest dluga i męcząca, czy będę potrzebowała jakieś zaswiadczenie od lek, ze jestem w ciąż by wsiasc do samolotu? Czy mam ba cos specjalnie zwrócić uwagę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alka00
Witaj! jak bede w 13 tygodniu to tez mam podróż samolotem przed soba ale tylko okolo 3h. pytałam lekarza, nie ma przeciwskazań. jesli lot trwa wiecej godzin to zalecane sa "spacery" po pokladzie, pic duzo wody. czytałam w regulaminie linii lotniczych ze kobiety w 36 tyg. juz nie wpuszcza na poklad. przy widocznej ciazy niektore linie lotnicze moga poprosic o zaswiadczenie bo wiadomo, niektore kobiety maja duuzy brzuch wczesniej inne pozniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzikidzik
cześć Dziewczyny - mam do Was pytanie: czy zmierzacie się teraz zaszczepić lub szczepiłyście się na grypę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a gdzie sie podziala karolina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, kawa nie szkodzi, jedynie nadmiar kofeiny...Jedna czy dwie niezbyt mocne sa jak najbardziej ok. Ja ostatnio nie mam w ogole apetytu, nie wiem co gotowac, bo mnie odrzuca na sama mysl....Pije jogurt, przegryzam krakersy, jakis owoc a dalej to juz prawie na sile. Nie wymiotuje, ale caly dzisn mi niedobrze.....z rana dlawie sie slina :( Mam nadzieje, ze to sie skonczy, bo jestem "nie do zycia". Juz caly czas mysle o swietach, szykuje sie do wyjazdu do Pl :) Dziewczyny, jak to jest ze sledziami solonymi? zakazane????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was, mnie też dawno nie było na forum ale mnie okropne mdłości męczą, choć całe szczęście wymiotów ani razu nie miałam, ale ogólnie to tragedia rano a po południu jeszcze gorzej a wieczorem to juz masakra tak mnie mdli że po prostu chodze spać między 20 a 21 żeby tylko zasnąć i się nie męczyć. Jesli chodzi o jedzenie to jem za dwóch co oczywiście nie jest dobre i jestem pewna że przytyję masakrycznie choć zawsze byłam szczupła i wysoka ale mam wilczy apetyt, jem na co tylko ochota przyjdzie i nie zawsze są to zdrowe rzeczy niestety, chyba musze sie wziąć za zdrowe odżywianie. My też mówimy z mężem na wigilie i już nie moge się doczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej.Mam do Was pytanie bo mi mija 8 tc i czasem pobolewa mnie w brzuchu (ale to nie jest ból jak na okres) czasem też zakuję tak od środka. Też tak macie? A krzyż boli Was przy leżeniu na wznak? Troszkę się martwię a wizytę mam dopiero 2 stycznia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość_S
Hej :) ja jestem po rozmowie z szefem :) nie jest tak źle... a na dodatek dowiedziałam się że mój przełożony również zostanie rodzicem, tyle że w czerwcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny, pytam nieśmiało czy mogę dołączyć choć nie wiem czy słusznie robię..... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Hej kachna:-) witamy :-) dlaczego uwazasz, ze nie wiesz czy slusznie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Kachna witamy :-) dlaczego uwazasz , ze nie slusznie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czasami Was podczytuję z senstymentu - jestem lipcówką 2013 :-) Życzę powodzenia :-) Lucy, nie mart się wagą - ja też jadłam za dwóch, ba ŻARŁAM (codziennie nie jednen batonik, czekoladka; obfite porcje), przytyłam ponad 18 kg, z samym porodem zeszło 8, 3 mce po porodzie miałam już mniej niż przed ciążą ( nawet za mało):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cheeky brown
Dziewczyny ja we wtorek mam druga wizyte.. Jestem mega podekscytowana ale i zmartwiona.. Napewno dzidzi bedzie juz bilo serduszko :-) wlasnie..mam nadzieje ze bedzie bilo.. Martwie sie, ze moze byc cos nie tak.. :-( bedzie wtedy 8 tydzien i 5 dni..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wczoraj pisałam kilka pytań do was, ale chyba nikt nie jest wstanie mi odpowiedzieć szkoda czasu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka, a co ty myślisz że tutaj są sami ginekolodzy i znawcy ciąż? Jak ktoś nie odpowiada tzn ze nie wie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka a Google nie masz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka, nie przejmuj się. Na pewno wszystko jest w porządku. Ja właśnie skończyłam 8 tydzień i ogólnie czasem mnie coś zakuje, czy jak źle się położę to ciągnie tu i tam. Normalna sprawa, macica się powiększa dość szybko na tym etapie i odczuwać to można intensywniej lub nie. Co do krzyża, ja mam tyłozgięcie macicy i często mnie pobolewa w różnych pozycjach, niestety przy porodzie też będzie bolał... Przy pierwszej ciąży wiem, że na tym etapie odczuwałam więcej wewnętrznych objawów, być może druga ciąża przebiega łagodniej ze względu na wyćwiczoną macicę. Nie denerwuj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość jak chcesz się udzielać to załóż konto a jak nie masz co robić to pograj w karty o ile potrafisz... Dzięki makinka, uspokoiłaś mnie. Też mam tyłozgięcie macicy.. więc pewnie jest tak jak mówisz. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewka to ty nie masz co robić. A co śmieszniejsze to to, ze zamiast fachowej porady to pytasz na forum, gdzie prawie nikt się na niczym nie zna i nikt nic nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny macie moze juz brzuszek ? Mi wieczorem juz troche widac. I nie wiem czy to nie troche za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie na razie nic nie widać nawet jak dobrze pojem. Mam mięśnie brzucha b mocne, ćwiczyłam dlugo na silowni i pewnie dlatego później m urośnie. Poza tym to pierwsze moje dziecko i jestem szczupla. za to u mojej siostry przy pierwszym dziecku brzuch pohawil sie na przełomie 5/6mies i do końca ciąży byl mini, a w drugiej mala juz okraglutki w 3 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi się że nie jest za wcześnie, mi wieczorem tez troszkę się powiększy a najbardziej wtedy gdy męczę się z zaparciami... A w ciągu dnia nie dopinam już dzinsów więc troszeczkę jest większy choć tak na oko tego nie widać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzinsów nie dopinam i nawet rajstopy mnie cisną (tzn gumka) w brzuchu. ale brzucha tak ogólnie to nie widać. Wiecie zastanawiam sie bo gdzieś czytałam na forum ze w ciąży są 3 USG robione i że większa ilośc usg nie jest za dobra dla dziecka a ja w sumie miałam juz teraz 3 usg a to dopiero 10 tydzień wiec przedemną jeszcze wiele wizyt... jak to wkońcu jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×