Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
HaPo

Kupno działki budowlanej

Polecane posty

Hej! Jest tutaj może ktoś kto się zna na nieruchomościach, bądź kupował ostatnio działkę budowlaną? Chciałabym się dowiedzieć, jak kupić najtaniej oczywiście. :) Wiem, że dużo zależy od lokalizacji i szukamy w byłym krakowskim, więc niestety ceny kosmiczne, ale wiem też, że zdarzają się perełki. Tylko jak je wyszukać? Orientuje się też może ktoś gdzie znaleźć informacje na temat licytacji różnych nieruchomości, które wystawia gmina na przykład za niepłacenie podatków, bo właściciel zmarł czy coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej kup działke rolna tylko zorientuj sie czy mazna ja pszekształcić na budowlana. kupa kasy zostaje w kieszeni .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukaj na licytacjekomornicze.pl lub na stronie komornika przy sądzie w Twojej miejscowości. Ale radze uważać, bo wydatki nie zawsze kończą się na takiej aukcji. Czesto działka nie ma uregulowanej sytuacji prawnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze, właśnie nie chcieliśmy rolnej, bo przekształcanie trwa prawie rok podobno, a jeszcze są jakieś niuanse w stylu, że jak chcesz garaż blaszany na przekształconej działce postawić, to musisz zapłacić prawie 10 000. Nie wiem czemu, znajoma tak miała. Kupili działkę, przekształcili i się okazało, że z tego powodu są tam jakieś dodatkowe koszty w trakcie budowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś szuka fajnego biura, które pomaga uporać się z kupnem działki to polecam http://www.krupa.pl/ - kupiłem z ich pośrednictwem działkę pod Warszawą. Pomagają załatwić wszystkie formalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PoldekM
Nieprawda garaż blaszany to kwestia kilku formalności, ale bez przesady, zeby płacic za to 10 tysi, ja znalazłem taki http://www.solidstal.pl/ do przekształconej działki i nikt mi nic nie mówił o zadnej zapłacie, wiec radziłbym dowiedziec sie u źródła zamiast wprowadzać w bład :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja szukalam dzialki przez internet na roznych stronach np. http://fortnieruchomosci.pl/ Raczej dzialki nie znajdziesz w ciagu dnia i warto po prostu wypatrywac okazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko jest kupic bez kredytu. Ceny niestety sa duze. Jak cos to w http://bszory.pl/ mozna dostac kredyt hipoteczny (Rybnik). ja wlasnie jestem w trakcie budowy:) takze powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kupno działki = Badania gruntu. Pamiętaj o tym!! :) Mogę od siebie polecić firmę www.geotest.biz.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dedal
Ciężko jest znaleźć samemu dobrą działkę budowlaną. Na portalach ogłoszeniowych rzadko jest coś ciekawego (oczywiście zdarzają się perełki). Dlatego najlepiej znaleźć kilka portali dla sprzedawców i tam regularnie przeglądać nowe oferty. Ja znalazłem np. http://pgnk.pl/ - regularnie publikują nowe ogłoszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W kwestii nieruchomości pomocy możesz szukać w www.milenium.nieruchomosci.pl. Mi szybko pomogli znalezc działkę pod budowe domu, pomogli tez mi w kwestii wszystkich formalnosci, co rzadko się zdarza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jest kilka rzeczy na jakie trzeba zwrócić uwagę. Między innymi na plan zagospodarowania i warunki geologiczne. Na pierwsze dlatego żeby sprawdzić czy nie ma żadnych ograniczeń budowlanych i na przykład nie jest przeznaczona pod inny rodzaj zabudowy. A na drugie dlatego żeby sprawdzić czy nie jest na przykład na terenie wysokiego poziomu wód gruntowych. Jeżeli chodzi o geologa to polecam Geoxx www.geoxx.pl którzy u mnie bardzo dobrze się sprawdzili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed zakupem działki warto wykonać odpowiednie pomiary gruntu. Ja na tej płaszczyźnie współpracowałem z http://www.barg.pl/ , bardzo sobie chwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się z tym że przed zakupem działki trzeba koniecznie sprawdzić warunki geologiczne. Moja siostra tego nie zrobiła i okazało się że postawili dom na terenie osuwiskowym. Był jeden wielki płacz ale niestety czasu się nie cofnie. Ja nauczona jej błędami wynajęłam biuro geologiczne Bugeo www.bugeo.eu którzy wszystko profesjonalnie sprawdzili i mam teraz spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grupa konkret działki
witam, zachęcamy do zapoznania się z ofertą działki pod poznaniem www.dzialki-konkret.com działki budowlane nad jeziorem, w otoczeniu pięknego lasu, wspaniała lokalizacja - Mościenica koło Kórnika, świetny dojazd do Poznania, 12 minut do Ronda Rataje. Dostępne media, dojazd oświetloną i utwardzoną drogą. Zapraszamy do kontaktu, najlepsze działki budowlane pod poznaniem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedroga i w dobrej lokalizacji działkę capnęłam u nich www.expert-nieruchomosci.eu i z tego co słyszałam, cyklicznie coś fajnego tam zamieszczają więc warto obserwować : ) Jak miałam wolna chwilę zobaczyłam również domy i mieszkania, teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłam kupując działkę zamiast domu bo jest taki wybór za naprawdę niewielkie pieniądze, że najadłam się wątpliwości : (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kupilismy dzialkę, którą znalezlismy w http://dzialki-szczecin.com/ - jestesmy z niej bardzo zadowoleni, wyglada swietnie, budujemy sie tam juz niedlugo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też współpracowałam z biurem www.expert-nieruchomosci.eu bardzo fajne biuro, bardzo mi pomogli, również polecam maja wiele różnych ciekawych ofert, ale to trzeba już się przekonać samemu osobiście:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie tez się popisali profesjonalizmem Ci z www.geoxx.pl . dobrze wykonana robota pozwoliła sprawnie zbudować dom bez obaw, że np. piwnice potem będą zalane. Dom stoi już dobrych paru lat, wszystko jest w porządku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Suzi54
Z doświadczenia wiem, że takich działek najlepiej szukać przez agencję nieruchomości. Zwykle to właśnie oni mają najkorzystniejsze oferty. Ja kupowałam działkę za pośrednictwem agencji Twój Pośrednik z Poznania za śmieszną cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli poszukujecie odpowiedniej działki budowlanej to polecam wam zajrzeć na stronę www.dzialki-szczecin.com Znajdziecie tam działki budowlane, które znajdują się pod Szczecinem. Działki są w pełni przygotowane pod zabudowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miłkakowalska
Podpytaj u pośredników nieruchomości, oni zwykle mają najlepsze oferty. Jeśli szukasz czegoś w okolicach Poznania zerknij na ogłoszenia agencji http://www.twoj-posrednik.pl/ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alutka

Jeśli jesteście zainteresowani   oferta działek budowlanych w Kobylance nad Miedwiem to warto zapoznać się z oferta Osiedla Nowy Horyzont . Osiedle Nowy Horyzont w Kobylance to aż 127 całkowicie uzbrojonych działek o powierzchni od 1000 do 1650 m2, przeznaczonych pod zabudowę jednorodzinną. Miejsca te zostały stworzone dla osób, które poszukują bliskości przyrody oraz świeżego powietrza i ciszy, która pozwoli im odpocząć po dniu pełnym zajęć, ale jednocześnie nie chcą rezygnować z możliwości, jakie daje miasto. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś sytuację, że kupując działkę budowlaną po czasie okazało się że plany się zmieniły i jest to obecnie teren pod inwestycje? Mam taki kawałek ziemi i się zastanawiam czy nie lepiej zamówić firmę zajmującą sie wzmacnianiem gruntu np Aprofi i wybudować potem tam po całości magazyn, a potem wynajmować powierzchnię firmom, które będą w okolicy działać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaKos

Najlepsze oferty znajdziesz w biurach nieruchomości, bezpśrednio bardzo trudno jest trafić coś ciekawego. Jak szukałam działki pod Poznaniem bardzo długo, aż trafiłam na agencję twoj pośrednik. Mieli wiele ofert spełniających moje kryteria, w końcu zdecydowałam się na działkę w Suchym Lesie, która była w bardzo atrakcyjnej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid Poncz

Najlepiej nabywać działkę z kimś kto się na tym zna , na wiele małych rzeczy trzeba uważać bosski.pl warto się zaznajomić z podstawami jeśli chodzi o kupno działki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Każdy kto chce mieć własny dom, musi rozejrzeć się za działką budowlaną. Jeżeli zależy wam na czymś pod Szczecinem to polecam wam zapoznać się z ofertą dzialki-szczecin.com Firma ta sprzedaje uzbrojone działki budowlane i posiada ciekawe projekty domów gotowe do akceptacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna012

Tydzień temu kupiłam mieszkanie w Warszawie przez Biuro Nieruchomości Tur, pomogli mi od znalezienia mieszkania poprzez wszystkie formalności zwiazane z zakupem, pelen profesjonalizm polecam https://tur-nieruchomosci.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam przejrzenie ofert różnych agencji, ja np. korzystałam z ofert Góralczyk Nieruchomości, bardzo przyzwoite działki w dobrej lokalizacji (Giżycko) i w ładnej okolicy.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×