Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak długo karmiłyście piersią

Polecane posty

pierwszą córkę 2 tygodnie. druga karmię już 7 miesięcy. chciałabym skończyć już, ale ona tak to lubi... i jednak wygoda w nocy jak się obudzi wziąć do piersi i spać dalej... no ale obiecuję sobie, ze ostatni miesiąc i koniec :P tylko jak odstawic?? dodam, że z piciem z butelki problemu nie ma bo już pije często mm i ciągnie ładnie, problem z odstawieniem będzie więc raczej w mojej psychice :P i przywiązaniu do tych chwil :P jednakże chciałabym już zacząć przesypiac nocki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z wawy jestem
mam 6ms dziecko na piersi. Jak wyglada karmienie 9, 12, 18ms dziecka, tzn. ile x dziennie, jako samo picie czy nadal pelny posilek? A moze tylko po normalnym jedzeniu ciumkanie albo 1-2 dziennie? Chce jeszcze karmic, tak max do roku, ale zaraz bede wprowadzac inne jedzenie i nie wiem jak zachowac proporcje miedzy papu z talerza, a z cycka. Mleko wtedy czesciowo zanika? Moze zniknac na amen? odpiszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle nie karmiłam, uważam to za barbarzyństwo i męczarnię. Bogate kobiety, z wyższych klas, wynajmowały sobie do tego mamki, a teraz mamy mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siostra karmiła 1,5 roku a ja bylam karmiona 4 lata :) Jak jest Ci tak wygodniej to nie przestawaj dziecko zdrowsze jest jak pije matczyne mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pierwszą córkę dwa miesiące, druga 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsze dziecko 3 miesiące, drugie 4 miesiące. Nie było to dla mnie przyjemne. Nie mam dużych piersi i było mi niewygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13 lat ale tutaj na wyspach to jest normalne a nie tak jak u was w tej zaściankowej Polsce :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lopis
5 miesiecy I karmie nadal, od niedawna podajemy warzywa. Nawet jesli ja bym chciala odstawic, bo to jednak dosc meczace, to syn uwielbia pic I dziamac piersi. Taki cycus mamusi - jak wieczorem czasem ma dostac butelke, mimo ze z moim pokarmem, to jest dramat I zanoszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cycuś mamusi" - obrzydliwe określenie. Zawsze się zastawiałam nad etymologią - kto to wymyślił?? A już o chłopcu to wyjątkowo obrzydliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przychodzi synek do mamusi i prosi: - Mamusiu, daj cycusia. - Masz, synku. Tylko nie odchodź za daleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7 miesiecy, zaczelo mi brakowac pokarmu, gdy wprowadzilismy "normalne" jedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cos wam powiem chociaz
najwazniejsze,zeby dziecko tego nie pamietalo.karmienie kilkulatka to juz przesada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powinno się tak z 6 miesięcy. Potem i tak już dodaje się inne pokarmy, w tym też powoli mięsne. Można karmić dłużej, ale wtedy już nie jest to jedyny pokarm, jaki dziecko dostaje. To akurat mniej więcej tyle, ile się spędza czasu na urlopie macierzyńśkim (chociaż teraz to się pewnie zmieni), potem bierzesz laktator i odciągasz na czas bycia w pracy i niania czy inna osoba, jaka się opiekuje karmi Twoim mlekiem. Nie trzeba wcale mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"cycuś mamusi" i bądź tu seksowna dla faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGruszka
Tylko 3 miesiące :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 lata i 2 miesiące.dziecko chciałoby dłużej,ale uznałam ,ze starczy.Who zaleca karmienie do 2 lat dlatego,ze flora bakteryjna w jelitach dzięki temu się wytwarza taka jak być powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może ze 2 tygodnie, potem około 1,5 tygodnia odciągałam swój pokarm i dawałam na przemian z mm. No i przed upływem pierwszego miesiąca życia dziecka dawałam już tylko mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 m wylacznie piers, w sumie do 9m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×