Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

to uczucie mnie przesrasta

Polecane posty

Gość gość

Od kilku miesięcy pracuję w nowym miejscu i do tej pory było wszystko ok. Jakieś 2 tyg temu coś się zmieniło. Nie mogę przestać myśleć o dziewczynie z pracy. Siedzimy obok siebie w tym samym dziale razem z kilkoma innymi osobami. Oprócz tego, że imponuje mi swoją wiedzą, inteligencją i nie wiem czym jeszcze to jest piękna. Co prawda jest starsza 4 lata i ma męża a ja dziewczynę, ale czuję się jak opętany. Nie jest hałaśliwa, raczej wrażliwa i potrafi spojrzeć się na mnie w taki sposób, że serce zaczyna szybciej bić. Wracam do domu i czuję, że odsuwam się od dziewczyny, jakby mnie nie było. Nie mogę doczekać się następnego dnia. Muszę coś z tym zrobić. A nie mogę zrobić nic. Nie wiem, czy ona spojrzałaby na mnie jak na kogoś więcej niż kolegę z pracy. Ale czy moje uczucie jest lub mogłoby by tak sile i ważne, aby skrzywdzić jej męża i moją dziewczynę? Dodam tylko, że nigdy nie zdradzałem i być może stąd ten dylemat... Pomóżcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to uczucie cie przerasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja naprawdę potrzebuję pomocy mam odejść z pracy, aby o niej zapomnieć? to jedyne rozwiązanie, które przychodzi mi do głowy. Oczywiście zaraz po tym, gdy stwierdzam jak reale lub nie jest objęcie jej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wydawało mi się, że na tym forum znajdzie się ktoś, kto wesprze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwolnij się z pracy albo zapomnij o dziewczynie, chyba że jesteś masochistą. Laska ma męża i jest strasza o 4 lata? Ja mam 29 i nigdy bym nie spojrzała na młodszego o 4 lata faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chu j cie swędzi ot cały problem :) współczuje twojej dziewczynie takiego wymoczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boże jak to przeczytałam to pierwsza myśl "o kim mój partner w pracy" ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem, to po prostu zwykła fascynacja. Postaraj się to sobie tak wytłumaczyć - postaw się np na miejscu jej męża. Chciałbyś nim być?Nie wiem, przesiądź się gdzieś, myśl o czymś strasznym, żeby tylko nie o niej, bo to nie ma większego sensu. Po prostu to tylko fascynacja, pożądanie i tyle, żadna miłość. Trzymaj się Młody:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiecie, że ja wcale tego nie chcę? nie mogę wyłączyć, a bardzo bym chciał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i młody, ale na tyle, by zdawać sobie sprawę, że to nie miłość. Muszę jakoś nad tym zapanować, ponieważ kocham swoją dziewczynę. Boję się tego i nie chcę tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zastanawiam się, jaka byłaby pomoc, gdybym poprosił o przepis na rybę po grecku, najmodniejszy kolor lakieru do paznokci... Bij się człowieku z myślami dalej sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestań chłopie, weź na luzik. Zauroczyłeś się jak jeszcze niejeden raz Cię to spotka. Ot siedzi sobie ładniutka i mądra lalunia naprzeciwko, ale zonk cholera. nie mogę jej ukłuć bo ma męża no. I zaczyna Cię swędzieć gdzie nie powinno. I tak faceci myślą nie głową lecz główką. daj "se"siana. Wyluzuj, idź na siłownię, poznaj inne dziewczyny, idź ze swoją na dyskotekę i normalnie funkcjonuj, a nie zjeżdżasz w kiblu z obscenicznymi myślami. Powiedz że nie, a nikt ci nie uwierzy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani w jesiennym kolorze
spróbuj ją poderwać i licz na to że dostaniesz kosza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko, że wolałbym o niej zapomnieć. Wszystko było takie poukładane i na swoim miejscu! Jestem już zmęczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A można wiedzieć ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob jej zdjecie (nawet z ukrycia) - pokaz ja SWIATU (czyli nam) :) wiem, co czujesz, bo ja tez tak mialem, ale praca sie skonczyla, ona sie skonczyla jednoczesnie.... ale znam ten cholerny BOL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×