Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mezoterapia mikroiglowa

Polecane posty

Gość gość

Mialam w piatek robiona mezoterapie mikroiglowa mezorollerem na okolice oczu u kosmetyczki. Nie dosc ze jestemm jeszcze troche opuchnieta mam czerwone podkowy pod oczami Teraz zobaczylam dwie nowe pionowe zmarszczki " kurze lapki " jedna mialam ale nie tak widoczna a teraz druga gratis i obydwie dosc widoczne.Kurcze mam nadzieje ze to przejsciowe bo swierze :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
samo przejdzie???chyba nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczona
Hej, też się interesuję tym zabiegiem, bo pojawiły mi się zmarszczki na policzkach po schudnięciu. Czy kosmetyczka nie uprzedzała Cię że coś takiego może mieć miejsce? I jak dbać o skórę po tym zaabiegu? Trochę się zniechęciłam... Gdzie robiłaś ten zabieg? Ja jestem z W-wy i szukam dobrego gabinetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomarszczona,daj sobie spokój nie masz na vo kasy wyrzucac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomarszczona
No chciałabym trochę poprawić swój wygląd, dlatego szukam co by tu zastosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry zabieg, przejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja robilam w Katowicach , mam miec 5 zabiegow efekt dopiero po 2 miesiacach od zakonczenia zabiegow . Skora obecnie wydaje mi sie sucha .Mam kupic krem pod oczy z wit C ,plyn micelarny . Skora obolała wczoraj jak dalam krem to mnie wszystko szczypało czuje sie jak bym dostala po mordzie. Kosmetyczka nic nie mowila ze moga sie uwydatnic zmarszczki a wrecz przeciwnie wygladzic , ale nie zniweluje ich stale z tym trzeba isc juz do gabinetu na botox. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym zabiegu spłycą się zmarszczki, skóra nabierze jędrności a głowny cel ro zagęści się, nie będzie taka wiotka, jak chce się usunąć zmarszczki te głebsze to tylko botoks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czestotliwosc zabiegow co 2 , 3 tyg .choc na necie czytalam ze 7 -10 dni ? ach nie wiem mam mieszane uczucia co do tego zabiegu moze bedzie dobrze choc na dzien dzisiejszy wygladam gorzej niz zle. Po zabiegu buzia strasznie parzy az cie pali potem daje maseczke chlodzaca i troche przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spłyca to dlaczego teraz sa wieksze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te zabiegi mają to do siebie, że na początku wygląda się koszmarnie ale efekt dopiero jest po czasie i po kilku zabiegach, ja teraz przechodzę termaż, i też efekty są marne ale po całej serii skóra po jakimś czasie jest lepsza, mezotarapię przejdę po termażu więc przede dopiero ten ból. Nie wierz w cuda, że zmarszczki znikną bo nie ale są płytsze a cera jest bardziej odżywiona, jędrniejsza, ma lepszy koloryt jest taka zdrowsza. Zaden z tych zabiegów nie zdziała cudów dopiero jakbyś po tej serii zrobiła botoks to wyglądałabyś na gładką zupełnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabieg z rollerem ma sens tylko wtedy jeżeli pojawia się podczas zabiegu kropelki krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok to juz tydzien od zabiegu iiiiiii te widoczne zmarszczki , ktorymi sie tak martwilam zniknely po 4 dniach ( to znaczy sa ale ledwo widoczne musze przygladac sie do lusterka) obrzeki rowniez. Dzis wygladam super i mysle ze z dnia na dzien bedzie coraz lepiej,nastepny zabieg za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta boska
Ja też miałam robioną mikroigłówkę, ale dermapenem, bardziej precyzyjny od rollera, bo średnica dużo mniejsza i dociera bliżej np. oka. na razie jestem po jednej sesji, przyjechała pani z BioMatrixa, do domu, dużo wygodniej, bo z pokiereszowaną z leksza buźką fajnie zostać w domu :) Dostałam dodatkowo preparat do zastosowania w domu, więc mam nadzieję, że wkrótce zobaczę efekty i mimiczne upiorne zmarchy pójdą precz :D Oczywiście czekam na kolejną sesję. punktowo miałam kropelki krwi, bardziej wokół oka przy skroniach, pod oczami już nie, ale tam mniejsze było nakłuwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada1970rrrrrrrrrrrrrrrrr
A czy ktoś korzystał z zabiegu mezoterapii w New Look w warszawie? Teraz jest promocja na bezigłową 30 % rabatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam robione zabiegi wąskim rollerem, przeznaczonym właśnie na okolice oczu. Wcale twarz po zabiegu nie wyglądała koszmarnie, była lekko zaczerwieniona. Zaczerwienie a własciwie to lekkie zarózowienie miałam jeszcze przez kilka godzin, ale to normalne. Tak mi tłumaczyła moja kosmetolog. Róznie bywa w róznych gabinetach, ja miałam np. po nakłuwaniu nałożone dwie maseczki łagodzące, kremową, a potem algową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam na mezoterapii w newlook(jeśli chodzi ci o ten salon na gałczyńskiego ) Jest to super sposób by bez większego zachodu trochę się odmłodnić :) Nawet nie chodzi mi o spłycenie zmarszczek ale o ujędrnieniu, jakie ten zabieg nam daje:) poza tym skóra staje się bardziej młodsza, ładniejsza,poprawia się koloryt -super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julskka
Ile w New Look płaciłaś za zabieg i ile takich zabiegów robiłaś? Ja się zastanawiam nad mikroigłową albo bezigłową, ale jeszcze się nie zdecydowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wybrałam roller zamiast bezigłowej, bo efekty po rollerze są porównywane do zabiegów laserowych, wiadomo, ze skóra trochę szczypie podczas zabiegu ale warto przecierpieć te kilka minut. Ja płaciłam za pierwszy zabieg 250 zł, a za następne 150 zł. W cenie było serum z peptydami biomimetycznymi, maska kremowa i maska algowa. Chodze co 2 tygodnie, został mi jeszcze jeden zabieg. W sumie będę miec 6 zabiegów. To w Poznaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabieg w New Loook w Warszawie według mnie to naprawde dobwy wybór. Oni mają tam zawsze atrakcyjne ceny no i trafiają się promocje. Jakość zabiegów naprawdę godna polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2014-01-02 16:53:39 gość Gdzie w Poznaniu chodzisz na te zabiegi? Słyszałam że można się pozbyć zmarszczek po tych zabiegach i zastanawiam się gdzie będzie najlepiej iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janosikowa
Lilka007 a ile w tym new look kosztuje mezoterapia?a jakieś bony promocyjne to gdzie można zdobyć, napisz bo jestem zdesperowana aby być piękna;)a nie mam dużo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katlyn1

mezoterapia mikroigłowa daje rewelacyjne efekty i jest długotrwała - intensywnie odmładza skórę, byłam na tym zabiegu w Estetyka Day Spa w Piasecznie i jestem bardzo zadowolona 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kariena

Ja próbowałam i serio dużo ładniejsza skóra, bardziej sprężysta, ładniejszy koloryt itd. Próbowałam w salonie Estela w Gdańsku :) I próbowałam tam też BB glow skin, super zabieg i każdemu polecam! ja lubię mieć gładką i jasną cerę, taką promienną itd. Dla mnie to super sprawa, naprawdę warta wydanych pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malina

Nie ma co przepłacać za zabiegi, skoro można sobie zakupić urządzenie do mezoterapii bezigłowej Beautifly ZL-S1219 i używać go w domu. Sama posiadam w domu  urzadzenie od Beautifly mezoterapiii bezigłowej i śwetnie się sprawdza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalia

Zanim zaczęłam stosować ten zabieg słyszałam o nim sporo dobrego więc musiałam sama się przekonać. Po zabiegu przyznaję, że do tej pory jest to dla mnie najskuteczniejsza bezinwazyjna metoda liftingu. Zabieg wykonywałam w Simea Beauty w Dąbrowie Górniczej i po nim moja skóra jest mocno odmłodzona. Super efekty, polecam każdemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc gosc taki jeden

Uwielbiam mezoterapie, fakt ze zabieg nie nalezy do przyjemnych ale seria dziala cuda,polecam i nie wpusuje tu zadnej nazwy zakladu zeby nie byc posadzonym o reklame.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezoterapia igłowa

Mezoterapia jest rewelacyjnym zabiegiem o szerokim zastosowaniu. Wszystko zależy od tego, co lekarz wrzuci do strzykawki :) Osobiście chodzę na dwa rodzaje zabiegów do gabinetów medycyny estetycznej. Pierwszy to botoks, drugi to właśnie mezoterapia igłowa https://dermestetic.pl/zabiegi/mezoterapia-iglowa .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota

Po mezoterapii igłowej wszystko musi się wygoić, fajną opcją jest ta bezigłowa. Ja miałam taki zabieg w Dermedika w Krakowie i bardzo szybko cera wyglądała super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja skóra jakiś czas temu utraciła elastyczność i była bardzo wysuszona. Z tego właśnie powodu zdecydowałam się na mezoterapię. Poleciła mi ją znajoma, która doskonale znała efekty. Ja wykonałam ją w Slow Age w Rzeszowie i widzę znaczną poprawę jakości skóry. Dzięki zabiegowi skóra jest zregenerowana i wygląda jak z czasów młodości. 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×