Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Mezoterapia mikroiglowa

Polecane posty

Minął już rok od feralnego zabiegu. Dnia 10.2019 udałam się do kosmetyczki na zabieg Nanofrax – mezoterapia mikroigłowa. Chodziłam do tego miejsca wcześniej na manicure. Miejsce nowe, czyściutkie wzbudziło moje zaufanie. Zabieg Nanofrax miał być delikatny, ze względu  na wykonywanie go pierwszy raz w tym miejscu. Wspominałam zresztą, że moja skóra jest wrażliwa i lepiej wykonać go delikatnie.  Zabieg nie był  bezbolesny. Niestety po paru dniach okazało się, że pewne miejsca na czole oraz policzku zrobiły się czerwone. Niestety do dzisiaj pozostały w tych miejscach nacieki. Po zabiegu zaczęło się, szukanie pomocy. Chodzenie po dermatologach. Zamykanie naczynek, maści, sterydy nic nie pomogło. Pozostał czas, a czy on pomoże? Proszę Was dziewczyny zastanówcie się 100 razy przed pójściem na jakikolwiek zabieg. Nie jest to warte naszych nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po mezoterapii mikroigłowej twarz jest delikatnie zaczerwieniona. To normalne. Ja robiłam w sekretach piękna w krakowie i tak miałam, ale Pani mnie uprzedzała. Po paru dniach od zabiegu jest już super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę na igłowa raz na 3 miesiące efekty widać nic się nie dzieje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czy mikroigłowa i igłowa to jest to samo? nigdy nie wiem, a ja byłam na igłowej :) zabieg oceniam na plus. robiłam go w klinice vesuna z krakowa i udalo mi sie rozprawic z rozstepami. w koncu w pelni akceptuje moje cialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×