Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Fotograf i kamerzysta poszukiwani Kraków

Polecane posty

Gość gość

Poszukujemy sprawdzonego kamerzysty i fotografa na wesele i w rozsądnej cenie , ślub mamy w Krakowie, wesele poza. Jeśli mieliście na ślubach fajną i rzetelną ekipę video foto - POMÓŻCIE! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia1003
zapraszam - www.pawliczka.net

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaśkaa0
A przeglądałaś ogłoszenia na www.codoslubu.pl ? Czasem te polecane nie są tak dobre jak mogłoby się nam wydawać, więc moim zdaniem jak sama trochę poszukasz , to nie zaszkodzi. Na www.codoslubu.pl można znaleźć profesjonalistów, wiem to po sobie, bo sama tam właśnie szukałam dobrej kosmetyczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość do KaśkaaO
Dzięki wielkie ! ;-) Mnóstwo tu tego, na pewno się coś znajdzie i w tym i w innym temacie !:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam se k***a pisze z sobą kolejny szmatławy portal dla nowożeńców i narzeczonych tfuuu na psa urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Ars Moveri Studio - przesympatyczne małżeństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alicjazamezna
Ej gościu (ten, który przeklina).... Aż się nie chce czytać takich pierdół, że tak powiem.... Masakra. Ty w ogóle masz co innego do roboty, czy tylko tak na lewo i prawo przeklinasz na portalach ? A odnośnie samego postu, to ja korzystałam z www.codoslubu.pl . Nie- nie jestem żadnym robotem, nie wysyłam sobie ot tak linków. Mówię tylko jak jest. Wyraziłam swoje zdanie. Na tym portalu znalazłam mega dobrego fotografa. Tam się reklamują osoby naprawdę profesjonalne, zresztą z tego co wtedy widziałam to admini dbają o poziom portalu, nie tak jak inne... Choć nie krytykuje innych, też są fajne, ale ten jest typowo ogłoszeniowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobryfotograf
Popieram Alicjazamezna.... Coraz więcej na tych postach hejterów, którzy nie mają co robić i tylko krytykować innych... No, ale taka już chyba cecha charakterystycznych Polaków. Gościu, może chcesz się lepiej poczuć? Ja, jako fotograf zdobyłem dużo klientów, właśnie przez portal codoslubu I nie dziwię się, że wiele osób jest zadowolonych z tej strony i że go reklamują nawet jeśli jest to dość nieudolne reklamowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A spadaj szukać frajerów gdzie indziej dobrze c****sał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikajato
polecam www.fotograf-slubny-warszawa.com działają na terenie całej polski mają super plenery - my mielismy w krakowie Ania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak nagle znaleźli się sami zadowoleni klienc***ortalu co do ślubu. co za przypadek. co za lojalność. na pewno darmowa ;) ja na pewno po swoim ślubie będę pisać na którym portalu co znalazłam (szczerze to nawet już nie pamiętam jaki to był portal! na pewno nie co do slubu bo ma beznadziejną wyszukiwarkę; więc powiedzcie swoim pracodawcom żeby poprawili zapytania do bazy, bo nie dość że po wyszukiwaniu widać chamsko skopiowany fragment kwerendy SQL, to jeszcze są kwiatki typu że jak się szuka "śląskie" to znajduje też "dolnośląskie")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majka325
a co sądzicie o mariuszduda.pl ? Moja przyjaciółka go miała i widziałam efekty całkiem sensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze? Zdjęcia bardzo przeciętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecietniactwo rządzi, narobiło się ich jak psów i co jeden nowy to gorszy masakra jakaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy plener, zrobił jakąs jedną sesje narzeczeńską, ale reklamowac się już trzeba jako FOTOGRAF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsza jest ta dramatyczna muzyczka jak ładuje się stronę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona nie jest dramatyczna tylko wzniosła, przecież to "najważniejszy dzień w Waszym życiu", a on go pięknie uwieczni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poza tym trzeba mieć trochę nie po kolei w głowie, żeby reklamować działalność wykonywaną na czarno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ala2525
A mnie się podobają jego zdjęcia :). Bardzo przyzwoita sesja narzeczeńska i naprawdę sporo fajnych kadrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My zdecydowaliśmy się na Piotra Rozwadowskiego. Gdy 1,5 roku temu szukałam fotografa na ślub i wesele nie mogłam znaleźć żadnych opinii na jego temat. Jego zdjęcia bardzo mi się spodobały i mimo iż nikt mi go nie polecił, żadna znajoma nie miała go na swoim weselu zdecydowałam się na niego (intuicja kobieca ;)). Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów, zdjęcia wyszły super, a fotoksiążka którą dla nas wykonał zachwyciła wszystkich znajomych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mogę zaproponować korzystne ceny - kontakt na hasło tlen. Filmujemy z użyciem lustrzanek  Canon dzięki czemu jakość jest nieporównywalna z tradycyjnymi kamerami. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi i dynamicznemu montażowi nie zanudzisz swojej rodziny filmem Nasze Portfolio : http://www.teledysk-slubny.pl/video/ Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne:) i ten Duda, i ten Rozwadowski i ten Skansen Smaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słabizna, beznadziejne ujęcia i montaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Samo branie się za lustrzanki nie wystarczy, trzeba jeszcze wiedzieć jak się to robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Revivale
Jeśli szukasz kogoś sprawdzonego to zajrzyj tutaj: http://www.michalkowalski.pl - bardzo dobry fotograf z prawdziwego zdarzenia a nie jakiś amator. Wykonanie zdjęć oceniam na szóstkę z plusem- bardzo jestem zadowolony!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnnaWolska

Na naszym weselu korzystaliśmy z usług kamerzysty ze Studia ABC http://www.studioabc.pl/. Film dynamiczny, w bardzo dobrej jakości, montaż zgodny z ustaleniami. Pan pojawił się punktualnie pomimo znacznej odległości od Krakowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×