Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupujecie biżuterie w sieci

Polecane posty

Gość gość

W jakich sklepach internetowych kupujecie biżuterię, czy może takie rzeczy raczej kupujecie w zwykłych sklepach? Jakie polecacie sklepy internetowe z bizuterią i zegarkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena_sykes
Cześć;-) Powiem szczerze, że mam małego fioła na punkcie biżuterii, i już mi się powoli zaczyna nie mieścić w domu ;PP Muszę nowe miejsce zorganizować;) Ja to kupuję różnie – czasami stacjonarnie, czasami przez neta. Jeśli chodzi o internet to naprawdę ładne rzeczy mają na stronie www.crazydiamond.pl . Świetnie wykończone, niecodzienne, stylowe projekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natka443
Bardzo ładną i taką nietypową biżuterię np. Shamballa mają w sklepie online na www.newcraft.eu . Tutaj znalazłam super kolczyki i wszystkie znajome pytają – skąd ją mam? :D Hehe, no są niebanalne. Nigdzie indziej nie widziałam takich połączeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiaLat
Mi się podobają rzeczy jakie produkuje marka Full of Fashion. Ostatnio widziałam ich rzeczy w Hebe. Robią biżuterię głównie, ale też widziałam modne apaszki z ich logo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja biżuterię najczęściej zamawiam na allinside.pl. Jest tam duży wybór ciekawej biżuterii, ładna, dobrze wykonana, trwała. Bardzo mi się z tej stronki podobają rzeczy, a przy tym obsługa sklepu jest rewelacyjna :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też znam te alliniside i jest faktycznie super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biżuteria to mój "konik", niektóre kobiety mają szafy pełne butów, inne torebek jeszcze inne torebedk i butów, a ja mam biżuterie na każda okazję hahaha. Najbardziej cenię sobie cyrkonie, kolorowe kamienie nie są dla mnie . A jakze się zmienił stan posiadania odkąd odkryłam fantastyczne miejsce - www.ambrastile.krakow.pl  , gdzie wchodzisz i dostajesz zawrotu głowy, taki wybór,!!! Baaaardzo ciekawe wzory, kto się kocha w biżuterii niech poogląda i zrozumie czemu się tak zachwycam. Co ważne dużo sami produkują i to są unikatowe egzemplarze.

 

         

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cawe

Piękną srebrną bransoletkę niedawno sobie zamawiałam internetowo od Anka Bizuteria (dokładnie ten wzór - ankabizuteria.pl/prosta-bransoletka-srebrna-rodowana-piekna). Bardzo mi się podoba, świetnie wygląda na ręce, czegoś takiego potrzebowałam do swojej kreacji na specjalne okazje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katjana

A na stronie Zwegrodzki patrzyłaś? Kiedys przed weselem siostry się zagapiłam i nie ogarnęłam żadnych dodatków, to zamówiłam tam, bo czytałam, że szybko wysyłają i na szczęście to była rawda, bo bym musiała kupić coś beznadziejnego w sieciówce;/ 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×