Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

BRAK PRACY I DOSWIADCZENIA PO 30STCE CZY SIE POZOSTAJE TYLKO ZABIC

Polecane posty

Gość gość

blagam pomozcie mi... blagam jak zmienic swe zycie... mam juz 31 lat i nie mam pracy ani doswiadczenia skonczylam studia pedagogiczne i coz z tego skoro po 30stce juz jestem i nikt mnie nie przyjmie do pracy bo jestem za stara... mieszkam w krakowie a tu z praca katastrofa... co robic ,żeby mnie przyjeli gdzies do pracy skoro wakatow brak i brak doswiadczenie (pracowalam za granica na czarno do tej pory) za pozno juz w tym wieku na cokolwiek..:( mam depresje i mysli samobojcze przez brak pracy chyba ze na wolontariat isc ale w tym wieku ciezko mi bedzie a w dodatku nie mam ubezpieczenia bo w bezrobociu nie zarejestrowalam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam podobnie jak ty a mam 29, na razie ma mnie kto utrzymywac ale jak keidys wyląduje na ulicy to po prostu popełnię samobojstwo... albo nie wiem, okradne kogos, zamkną mnie i bede sobie zyla w wiezieniu jak pączek w maśle, bo kryminalisci mają w tym kraju lepiej jak bezrobotni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jako wolontariusza moga cie ubezpieczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIE STAC MNIE NA PSYCHOLOGA ale blagam kogos dobrego ...pomozcie mi napiszcie co byscie zrobili na mym miejscu...gdzie isc ..do jakich drzwi pukac skoro nie wierze w siebie totalnie ..od czego zacząć... moze sa jakies instytucje koscielne w krakowie gdzie by mnie przyjeli chociaz na wolontariat i nie patrzyli na mnie krzywo ze stara juz itd.. moze sa jakies placowki albo domy dziecka gdzie bym mogla miec szanse...juz sama nie wiem..nie mam odwagi nawet starac sie i pytac o prace bo mam puste cv....co ja napisze w tym cv? przeciez nie napisze praca na czarno w niemczech albo nie bede klamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wolontariacie nie ma czegos takiego jak ubezpieczenie. w krakowie nie ma takich wolontariatow ze ubezpieczaja... tak mi mowiono:(a przynajmniej nie w mym wieku bo jestem juz stara:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego nie napiszesz, ze pracowalas w niemczech? co dokladnie robilas? i co chcialabys robic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciez macie w PL niz demograficzny I problem budzetowe to jak chcesz znalezc prace jako pedagog? Nauczycieli beda zwalniac a nie zatrudniac... To samo jest za granica, budzety panstw maja problem, wiec nauczyciele beda tracic prace a nie ja posiadac. Musisz sie przekwalifikowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja ukonczylam pedagogike specjalna i moge pracowac w placowkach pomocy innym i w domach dziecka itd.. a nie w szkole jako nauczyciel:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaB
Nie masz pracy i nawet nie zarejestrowalas się w urzędzie? Dziwna jesteś. To właśnie od niego powinnam zacząć. Przynajmniej byś miała jakąś nadzieję na pracę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w niemczech to pracowala fizycznie :(wiec nie wiem jak to napisac w cv:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zarajestrowalam sie w urzedzie bo mieszkam daleko od swego powiatu niestety i teraz w krakowie mieszkam z narzeczonym a nie bardzo mi sie chce nad morze jezdzic do podpisu i na to mnie nawet nie stac... nie chce zeby mnie facet tez dluzej utrzymywal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co robiłaś tyle czasu w życiu skoro nie pracowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba ze mozna sie zarejestrowac w up w krakowie ale watpie ... bo jednak nie dali by mi tam ubezpieczenia chyba ale dobre i to bym byla tam zarejestrowana bo moze jakies kursy sa bezplatne albo cos innego..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co robilam? pracowalam tylko rok legalnie po studiach a potem wyjechalam bo nie bylo pracy tutaj w kraju i na czarno w miemczech i teraz wrocilma do kraju i za pozno na cokolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościona
w szpitalach np.psychiatrycznych pracują pracownicy socjalni którzy chodzą za sprawmai byłych pacjentów, ale to raczej ciężka praca i też ją trudno dostać. Wpisz, że pracowałaś fizycznie a poza tym możesz wpisać więcej, żeby było widac, że coś robiłaś. Mało kto będzie dociekał a jak będzie to teraz masa ludzi na czarno pracuje (nie pisz, że na czarno, możesz jakąś nazwę agencji wpisać np )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościona
wolontariusza można ubezpieczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja ukonczylam pedagogike specjalna i moge pracowac w placowkach pomocy innym i w domach dziecka itd.. a nie w szkole jako nauczycielsmutas.gif>>> widac nie masz znajomosci podstaw ekonomii, nie ma znaczenia jaki pedogog, placowki budzetowe w obliczy kryzysu i deficytu budzetowego powinny raczej zwalniac, a nie zatrudniac, to samo dotyczy innych zawodow z budzetowki, ludzie tam pracujacy nie powinni nawet spodziewac sie podwyzek. Poprostu budzet panstwa to nie garnek bez dna, z ktorego mozna bez konca czerpac bez konsekwencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro cię utrzymuje konkubent to co jęczysz na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościona
poszukaj pracy jako opiekunka do dziecka. Wg ustawy żłobkowej państwo finansuje składki dla niań dzieci do lat 3ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale w cv nie mozna klamac bo wyjdzie to wszystko i w [papierach wyjdzie ze nie miala ubezpieczenia wiec jak mogla pracowac w agecnji jakiejs ??co wy gadacie??ludzie.. w cv nie wolno klamac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha jak wyjdziesz za mąż to mąż cie ubezpieczy, o ile on pracuje legalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nie pracowalas do tej pory? mam tyle samo lat i tez podobnie goowniane wyksztalcenie ale mam 10 letnie dosw zawodowe w kilku firmach i to na nie patrza pracodawcy, nigdy nie mialem problemu z nowa praca no ale u mnie najmniejsze bezrobocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościona
to niech nie pisze nazwy ahencji...matko... Tylko jak nic nie wpisze, to wyjdzie, że nic nie robiła. A zajmować się chorą mamą nie mogła? Niech wpisze opiekę nad cżłonkiem rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahahhaa nie wpisze nazwy agencji ?? t jak napisze w cv? "praca w agencji" ?????? hahhaha pracodawcy pomysla ze w towarzyskiej pracowala.. ale z was kretyni.. potrzeba wpisac nazwe zawsze w cv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to nie mozna klamac jak zawsze klamalem i dobrze na tym wychodzilem, mozna klamac w cv ale nie naciagac,bajka musi byc wiarygodna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze wymyslic nazwe a w razie czego powiedziec,ze juz upadla, a za granica bylas prezesem z tamtad nie zweryfikuja:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po kiego bizona robiła pedagogike? to jest takie same gno jak filozofia czy filologia.... Pracy szukaj jakiejkolwiek byleby mieć kontakt z ludźmi . po znajomościach możesz coś znaleźć inaczej się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moglas studiowac PRAWO PRESTIZ I KASA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
staraj sie zalapac cokolwiek na poczatek albo nadal za granice ale z ubezpieczeniem pelnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak się właśnie dzieje, gdy wybiera się beznadziejny kierunek: pedagogika, filologia, filozofia, kulturoznawstwo, psychologia itp. Trzeba było iść do technikum, zdobyć zawód i cześć. Gdy przeglądam oferty pracy to zawsze znajduję ogłoszenia typu "przyjmę murarza" "przyjmę tokarza", "przyjmę krawcową", "przyjmę kucharkę", a nie "przyjmę pedagoga" czy "zatrudnię filozofa". No kurna.. Co możesz zrobić? Zarejestruj się w urzędzie pracy, nie unoś się honorem, ale szukaj pracy fizycznej. Możesz też pomyśleć o jakimś wyjeździe za granicę (byle nie do UK, tam już mają Polaków dosyć).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×