Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość autorKKa

Oświadczył mi się świetny facet ale nie wiem czy się zgodzić

Polecane posty

Gość autorKKa

Pół roku temu poznałam faceta, zaiskrzyło od pierwszej chwili. Przystojny, dobrze zbudowany, inteligentny, wykształcony, zabawny a do tego bogaty. Ideał. Jedyne co było dziwne, to że unikał seksu- nie będę się rozwodzić nad tym jak w końcu jednak doszło do kontaktów fizycznych, moich podejrzeń dlaczego on nie chce itd- przechodząc do sedna: okazało się, że facet ma mikroskopijnego penisa. Po pierwszym seksie myślałam, że jednak dam sobie spokój, ale jakoś, to przetrwaliśmy i jesteśmy razem. W sobotę mi się oświadczył, a ja jeszcze nie odpowiedziałam[pierścionek też jest piękny, 1,5 ct :D) ]. Czy da się żyć w takim małżeństwie? Co myślicie, bo za Chiny nie potrafię nawet z siostrami o tym porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mikroskopijny czyli ile cm? 15cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma chociarz samohut? bo iak nie to nie warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli byl juz seks to wiesz jak to jest i czy moglabys z tym zyc. o co nas niby pytasz? ze jak pojdziesz z nim do sauny to sie beda z niego smiac, czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorKKa
Jest chorobliwie mały. wygląda bardziej jak przerośnięta łechtaczka niż penis. 2 cm max. Taka "wypustka" :(To jest naprawdę straszne i niestety nie jest, to moja fanaberia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.5 ct to pewnie cyrkonia, bo diament by kosztowal jakies 50 000 zlotych. Prowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje że to prowo :) mialam keidys faceta z malym cienkim penisem, nie mierzylam ale na oko jakies 11cm, aż sie seksu nie chcialo z nim, wiec nie chcialam. Teraz mam faceta z normalnym grubym penisem i jestem zadowolona, bo jednak zwracam na to uwagę. Facet tez nie chcialby byc z deską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorKKa
Napisałam, że jest bogaty. I on rzeczywiście jest bogaty, a nie wg standardów tego portalu, gdzie za bogacza uchodzi ktoś, kto zarabia 5 tys zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Facet tez nie chcialby byc z deską. ooo a to sie bardzo mylisz. zobacz Kate Moos. ma zero biustu a jakich miala facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie jaki seks? 2 cm? hahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie interesowałem się nigdy tym tematem, ale to się chyba da załatwić operacyjnie - pewnie wszystko kwestią kaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kate moss ma piersi, małe ale ma, zobacz jej nagie foty, ona nie jest taką deską kompletnie bez biustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pokaz ten pierscionek zatem, zrob zdjecie reki z dzisiejszym wydaniem gazety to moze uwierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorKKa
Jeżeli chodzi o seks, to chyba zdajecie sobie sprawę, że seks, to nie tylko penetracja, więc można się chyba domyślić co nam zostaje. Pieszczoty, pocałunki, seks oralny, masaż punktu G- on jest w tym bardzo dobry. A "stosunek" wygląda tak, że on mi się tam ociera o łechtaczkę i wargi tym swoim wyrostkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pokaz ten pierscionek zatem, zrob zdjecie reki z dzisiejszym wydaniem gazety to moze uwierze." | ja bym reflektowała na fotę tego 2-centymetrowego penisa z dzisiejszą gazetą, to pierścionek może przecież pożyczyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a byl z tym juz u lekarza? tak po prostu zeby sie dowiedziec co i jak? w sumie go szkoda jesli to wszystko prawda. dlatego tak szybko sie pewnie oswiadczyl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorKKa
Jesteśmy dorosłymi ludźmi 28 i 35 lat, więc jego rodzice nie mają nic do rzeczy. I przestańcie pisać jakieś bzdety o biustach, bo drugorzędne cechy płciowo nijak się mają do wielkości genitaliów i znam kobiety, które mają zero biustu, i Kate Moss jest przy nich biuściasta, i mają bardzo duże powodzenie i przebierają w facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z takim penisem, to musi być bogaty. Dziwię się, że do tej pory nie podjął jakichś działań by coś z tym zrobić. Piszesz, że jest świetny - dla mnie to trochę podejrzane, bo przy takiej przypadłości może mieć kompleksy jak stąd do Saturna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko nie wiem od kogo mozna pozyczyc od reki pierscionek za 50 patykow. Prowo majace na celu udowodnic, ze dla kobiet bardziej liczy sie seks niz milosc, kasa niz porzadny facet albo inne tego typu pseudointeligentne bzdury. Coraz gorsi ludzie dla kafe teraz pracuja, kiedys prowokacje byly lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem moze i przebieraja, ale ja bez biustu dziewczyny jeszcze nie mialem i chocby byla krolowa szkocji to bym takiej nie chcial... :P no chyba ze zgoda na zdrade by byla... :D ej przyznaj sie, przeciez chcesz poczuc grubego kutacha miedzy nogami... ;P :) ale ok, ja go rozumiem, sam mam 3cm siurka... :D haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to nie jest wazne ale kate moos ma teraz na starosc troche biustu (to znaczy tkanki tluszczowej). na zdjeciach z mlodosci nie ma w ogole. tylko troche nabrzmiale sutki, to wszystko. a johny deep szalal za nia. sorry za ten antrakt nie na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale z ciebie pisarka, długo myslalas nad prowokacją? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoj facet jest gruby? ? tzn ma nadwagę? niech schudnie, zrzuci fałdy na brzuchu to i penis bedzie wiekszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×