Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie wesele w Zgorzelcu

Polecane posty

Gość gość

Gdzie warto zorganizować wesele w Zgorzelcu? Jakie są wasze propozycje? Niestety mieszkamy z narzeczonym tutaj od paru miesięcy i nie jesteśmy do końca obeznani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój syn miał wesele w domu weselnym Czarnecki i było bardzo bardzo fajnie ;) Sprawdź ofertę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaniaNowa
To na Fabrycznej, dobrze kojarzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie na ul. Fabrycznej 6, na stronce internetowej masz mapkę jak dojechać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktokolwiek się orientuje ile gości da radę pomieścić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja byłam w zeszłym roku na weselu w Zgorzelcu polecam zamek łagów piekna sala ogord plac zabaw itd itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reset03
Ile pomieści ta sala w Czarneckim???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na stronie nie ma żadnej informacji. Może ktoś jednak będzie poinformowany. Podoba mi się sala okrągła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest informacja jak się dobrze poszuka. Od 20 do 300 osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja miałam w czarneckim 100dniówke i nie podobało mi się, sala duża, pomieści dużo osób jednak jedzenie średnie i klimat też taki sobie. poza tym nie wiem w jakim miesiącu chcesz robić wesele ale w styczniu jak mialam 100dniowke to było tam zimno! siedzieliśmy przy stołach niedaleko wejścia i było zimno, przez nastepny tydzien ja i mój chłopak bylismy chorzy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorzelnia
Zaskoczyłaś mnie. Ja miałam w okresie świątecznym tutaj bankiet firmowy i absolutnie nie mogę powiedzieć, iż było zimno czy nawet chłodno. No chyba, że w grudniu było cieplej niż w styczniu? Nawet jeśli, to niespecjalnie. Klimat mnie urzekł. Świetnie się bawiłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego jak prowadzicie dyskusję, to nie wkleicie tutaj strony? Byłoby o wiele łatwiej, bez zbędnych pytań, przecież na takiej znajdzie się interesujące nas informacje. http://www.domweselnyczarnecki.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My swoje wesele mieliśmy w Miłości w Dłużynie Dolnej. Można tutaj od razu załatwić sobie też fotografa czy samochód na wesele. Nasi goście byli bardzo zadowoleni - jedzenie smakowało, miejsca do tańczenia było dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×