Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tarantula11

dostajecie bony na święta w pracy

Polecane posty

Gość tarantula11

Tak jak w temacie...:) dostajecie w pracy bony na świeta? . Bo ja nie mogę doczekać sie świąt:) my z meżem w sumie dostaniemy 1760zł bonów po 880zl dla mnie to duzo:) bo w poprzedniej pracy dostawałam 200zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bony nie, ale kasiorkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w pracy dostane paczke-kawa, szampan, jakies slodycze. Maz dostanie tylko 130 zl. Jego pracodawca znaczaca powiekszyl swoj biznes, zatrudnil bardzo duzo ludzi i robi ciecia.... Jeszcze w zeszlym roku maz zarabial 2300 netto, dostal na swieta bon na 500 zl i paczke dla dziecka, od tego roku zmienili umowy i ma 1900 zl brutto i dostanie kase-130 zl minus podatek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez dostaje kase, w tamtym roku i premie na koniec roku dostalam razem 1800zł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
super. zazdroszcze wam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój mąż dostaje :) niestety jest wtedy impreza i razem z całą rodziną trzeba sie po tą kasę stawić i dzieci dostają jeszcze fajne paczki od "prawdziwego" Mikołaja :p a jak ktoś nie przyjdzie to foch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ilke stefanka dostaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie nic nie daja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGruszka
Moj mąż rok temu dostał 870 zł na święta. Ciekawe ile w tym roku dostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 34 lata a mój facet 39, nigdy w życiu w żadnej pracy (moja 4, jego 8) nie dostalośmy bonów ani prezentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo prywaciarze rzadko daja a w panstwowce to norma:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"KingaStefankaFanka W ubieglym roku było to 20% wypłaty usmiech.gif" Tzn ile ???? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cos taka wścibska??? co cie obchodzi kasa jakies babki z kafe???:D . . jak napisze mala kwote to ja wysmiejesz jak duza to bedzie,ze sciemnia, jak zawsze:D sama niejednokrotnie tego dośwaidczylam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie ze mnie obchodzi .,,dlatego pytam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kinga . . juz sie mendy zlecialy na spytki, tylko szkodaz,e one tak wszystko łykaja jak pelikany, kto normalny tu prawde pisze:D zwlaszcza jesli chodzi o kasę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mężem dostajemy i na mikołaja paczki dla dzieci i na Święta bony ja dostaje na 740 zł a mąż na 870 zł czyli w sumie na 1610 zł ja jeszcze dostaje paczke w pracy (jakis szampan, kawa, dobra herbata, słodycze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo :p już raz byłam taka glupia żeby wypowiedzieć siew temacie "za ile kupiłyście wózek' :D dowiedziałam sie że jestem patologią, która zmyśla i sobie dodaje żeby poczuć sie lepiej bo w rzeczywistości nie mam nawet na suchy chleb :D dla konia pewnie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ja bym chciała mieć kiedyś pracę, za którą bez problemu można się utrzymać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kinga . ale bogata by tak nie napisala, bo to dla niej normalna sprawa, a tylko bieda tak sie podnieca i w nic nie wierzy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tarantula11
no my paczki też mamy ale nie zawsze zalezy ile kasy zostanie z pieniedzy które sa zarezerwowane na bony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlatego też ja (wypowiedź z 19.33) podałam kwoty ale nie na swoim stałym nicku tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bony na święta w pracy dostają tylko darmozjady z budżetówki, które finansują firmy prywatne z podatków, które są już tak wyciśnięte jak cytryna, że nie stać ich na bony dla swoich (czytaj właściwych ludzi, którzy na nie zasługują) i wszystkie się zwijają powolutku. Źródło finansowania już się kurczy, bo większość ludzi co prowadziła tu firmy już wyjechała za chlebem za granicę. Wyjechali też ludzie wykwalifikowani, jest coraz mniej ludzi, natomiast administracja rozwija się gorzej niż bałwana kula zrzucona zimą ze szczytu Giewontu, na tego bałwana z 2 wypasionymi brzuchami nie zarobi ten mały łeb ukulany na samym dole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska trudna jezyka poprzedniczko. Od kiedy to budzetowka finansuje firmy prywatne? Jezeli juz to odwrotnie. Adm8nistracja rozwija sie gorzej niz kula balwana? Wtf? Chyba lepiej niz kula sniezna. Orty czy literowki to norma ale zeby nie potrafic pisac po polsku? Wstyd. Pracuje w prywatnej firmie, dostaje ok 25% pensji i 500 w bonie do firmy jubilerskiej w tym roku yes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm w budżetówce są bony???? mój mąż pracuje w budżetówce i co roku cięcia i nic na swięta nigdy nie dostał oj przepraszam jakieś 4 lata temu dali brutto 150złotych... ja pracuję u prywaciarza i na swięta zawsze jest kasa lub bony i paczka o wartości 450 w zwyż w zal od dochgodów!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U prywaciarza 2 razy do roku dostaje 800zl. Podobna kwote dostaje moj maz ale 3 razy do roku a ostatnio jeszcze bez powodu wrzucili im karty na 500zl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a te 3 razy do roku i ta dodatkowa karta to wlasnie w budzetowce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak co się dziwić jak sobie na dyrektorskich stołkach dadzą taką premie to dla reszty nie ma smutne ale co zrobić pracy nie zmieni bo do tej ma autentyczne powołanie choć ja bym za tą kasę nie pracowała:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×