Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Pytanie do mężatek

Polecane posty

Gość gość

1. Ile masz lat. 34 lata 2. Ile lat jesteś mężatką. 12 lat 3. Ile razy kochasz się w miesiącu. 8-10 razy 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki. Tak, prawie zawsze, ale tylko łechtaczkowy, pochwowego nigdy nie miałam. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz. 5-10 razy 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.29 lat 2.8 lat 3.Od 30-do 50 razy 4.Tak.Łechtaczkowy. 5.Codziennie podczas gry wstępnej. 6.Jasne.Uwielbia to:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to ankieta? spis danych do urzędu statystycznego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan Vincent Gargamel Rostovsky
Przeprowadzamy wstępne rozpoznanie w związku z planami opodatkowania orgazmów żeńskich od 1 stycznia 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kochany my jesteśmy zbyt inteligetne,żeby się czemuś lub komuś poddawać....Lecz sądze,że są wyjątki........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. 40 lat 2. 16 lat 3. 6-8 razy 4. Tak, łechtaczkowy. 5. 3-4 razy 6. Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To znaczy jaka dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba za często się bzykam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniechęcany
odpowiem za moją żonę - 60 lat - 30 lat - 0 x na rok - nie dotyczy - nie zauważyłem - j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak możliwe
1) 40 2) 16 3)20-30 4) prawie zawsze,a oralnie zawsze 5) prawie codziennie 6) tak,robimy to też razem przez telefon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ile masz lat. 26 lat 2. Ile lat jesteś mężatką. 1 rok 3. Ile razy kochasz się w miesiącu. 2-3 razy 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki. Osiągam raz na pół roku, chyba wtedy jest mieszany. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz. około 30 razy. 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji. Tak, i wypomina mi, że robię to sama, choć dobrze wie, że robię to tylko dlatego, że on nie chce się ze mną kochać - nie tylko klasycznie, ale też nie pieści mnie ręką czy oralnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciezko uwierzyc, ze 34 letnia kobieta produkuje takie tematy a jeszcze starsze lyb w podobnym wieku biora w tym udzial:o x k****a jaka zenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko - cierpisz na Zespół Macierewicza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno z 8:53 powiedz, że jaja sobie robisz? Rok po ślubie i 2-3 razy w miesiącu? Ale co to mąż nie chce, ma takie niskie libido?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Dziewczyno z 8:53 powiedz, że jaja sobie robisz? Rok po ślubie i 2-3 razy w miesiącu? Ale co to mąż nie chce, ma takie niskie libido? " Niestety dokładnie tak - ma niskie libido i seks nie jest mu do szczęścia potrzebny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat 10 lat w tym miesiącu wcale,a tak to raz na dwa miesiące przewaznie zawsze wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.38 2.16 3.10 4.Tak, łechtaczkowy 5.15 6.Tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnalady
1.20 2.3 3. Zalezy okolo20 razy 4. Lechtaczkowy 5. 10-20 6. Tak ale tylko podczas gry wstepnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.26 2.2 3.~10 4.tak, łechtaczkowy 5.~10 6.tak, robię to przeważnie w pracy jak bardzo już mi się chcę a mojego męża nie ma przy mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.38 2.18 3.10 4.Tak, łechtaczkowy 5.15 6.W 50% tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.22 2.8 miesięcy 3.5-8 4.tak, łechtaczkowy 5.10-15 6.tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Ile masz lat - 27 lat 2. Ile lat jesteś mężatką -1,5 roku 3. Ile razy kochasz się w miesiącu - Raz. 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki - Nie osiągam, mąż jest beznadziejny w tych sprawach, raz że kompletnie nie ma popędu, a dwa że nie potrafi zająć się należycie kobietą. Efekt wychowania się na p***osach i tego, że późno (24 lata) zaczął uprawiać seks. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz - około 20-60 razy. 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji - Tak, i jeszcze ma wielkie pretensje o to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wspułczuje koleżance z godz. 11.13

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. Ile masz lat? 24. 2. Ile lat jesteś mężatką? Pół roku. 3. Ile razy kochasz się w miesiącu? Kilkanaście razy. 4. Czy podczas seksu osiągasz orgazm, jeśli tak to jaki? Tak, zawsze, częściej łechtaczkowy. 5. Ile razy w miesiącu sama się masturbujesz? 0. 6. Czy twój mąż wie o twojej masturbacji? -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mężatka w wieku 24 lat i sama się nie masturbuje. Ja mam 25 lat jestem rok po ślubie kocham sie 20 razy w miesiącu a sama robie to z 5 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wszystkie mężatki się masturbują??? Zaraz zacznę podejrzewać, że moja żona (33 l.) też to robi. Ale jakoś nie chce mi się wierzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Każda kobieta sie masturbuje mężatki robią to jeszcze częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1.30 2.6 3.5-10 4.tak łechtaczkowy 5.10-15 6.tak ale nie o wszystkich razach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×