Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jey11111

Sperma na palcach która została wytarta i chwilę później palce dotykały łechatcz

Polecane posty

Gość jey11111

Witam, chciałbym zadać pytanie które mnie bardzo dołuje .Mam 18lat, moja dziewczyna 15, uprawialiśmy petting, ja jej masowałem łechatczkę palcem ona mi robiła ręką .Dodam,że moja dziewczyna jest dziewicą i nie mieliśmy jeszcze swojego pierwszego razu, z tym chcemy poczekać . I tu moje pytanie...Czy jest możliwe,że moja dziewczyna zaszła w ciąże w przypadku gdy po wytrysku wytarłem palce husteczką ze spermy i chwilę później dalej masowałem jej łechatczkę ? Czy mogło dojść do zapłodnienia ? Proszę o odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marżolena20l
hahahaha,wun się edukować. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jey11111
Czyli,że co ? Jestem niedouczonym debilem i pomijając swoją głupotę mogę być spokojny,że moja dziewczyna nie zajdzie w ciążę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marżolena20l
dokładnie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jey11111
Martwię się trochę , bo też myślę,że nie mogła zajść w ciążę ale chyba może być jakieś prawdopodobieństwo ,że jednak to możliwe.W wytartej spermie niby szybko plemniki obumierają ,ale nie jestem pewien czy moje ręce były całkowicie suche i po zetknięciu z wilgotną łechtaczką mojej dziewczyny mogły jakoś się dostać do środka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jey11111
Ale jeśli jest dziewicą i ma dalej błonę dziewiczą to chyba nie powinno do tego dojść ,mam rację ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś się jeszcze wypowie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej słuchaj, nie przejmuj sie! Dziewczyna na pewno nie jest w ciąży. Po pierwsze nie wprowadziłeś spermy do pochwy, po drugie wytarles rękę i dotykałes zaledwie jej lechtaczki. A co do błony dziewiczej, nie ma to tutaj zadnego znaczenia. Nawet jezeli odbyłby sie stosunek i nie doszłoby do zerwania błony dziewiczej (czasem tak sie zdarza), a sytuacja by była ryzykowna (seks bez zabezpieczenia z wytryskiem w środku) to mozna zajść w ciąże. Jezeli sperma dostaje sie do dróg rodnych kobiety zawsze istnieje możliwość ciąży. Dlatego mitem jest, ze nie mozna zajść w ciąże przy pierwszym razie. Jezeli sie nie zabezpieczy, to wszystko jest możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
błona dziewicza u dziewczyny w wieku 15 lat nigdy nie jest w stanie nienaruszonym. w końcu musi przedostawać się przez nią krew menstruacyjna dlatego błona nie ma tutaj żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idż do przyszłej tesciowej niech ci poradzi.Zostaw piczkę dziewczyny w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lilianna_M
Plemniki w kontakcie ze skórą czy chusteczką natychmiast obumierają,spokojnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skąd wiecie,że palce nie były w c***e.Jak można z takiej okazji nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jey1111
Dzięki za odpowiedzi :) Trochę jestem spokojniejszy. Co do ostatniej odpowiedzi, nie były w Ci*ce bo błona dziewicza nie jest po to żeby usunąć ją palcami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha usunac palcami znawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Lilianna_M natychmiast? Cos mi sie nie wydaje ze tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jey1111
Tak znawca :) taki,że teraz muszę się zastanawiać czy będę miał dziecko czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×