Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wynajem mieszkania z Obcym facetem

Polecane posty

Gość gość

Czy zgodziłybyście się wynajmować mieszkanie (kuchnia,łazienka, 1pokój- 2 łóżka) z obcym dojrzałym facetem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie,chocby dlatego,ze w takim ukladzie nie ma mowy o zadnej intymnosci.I troche strach.Niech sie uchla,diabli wiedza,jaki jest.Takze nie,chyba,ze jedyna alternatywa jest spanie pod mostem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak byście wiedzieli gdzie pracuje , powiedział ze jest kulturalny ,bez nałogów ,tylko właśnie trochę strach bo gadać można jedno a potem też może być inaczej.. ale kurde jak by było ok. to bym mogła troszkę przyoszczędzić kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak bym i tak miała dzielić z kimś pokój to nie wiem czy już bym nie wolała z facetem... nimi to jakoś zawsze sie troche pokieruje, są bardziej ugodowi niz my:) No ale zero seksu i musiał by rzeczywiscie okazywac jakis poziom kultury:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowego lokatora trzeba zawsze poznać,chyba że lubi się ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak jakby wygladal jak brad pitt, ewentualnie jak johhy deep oder jak hugh jackman;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak uwazasz.Ja osobiscie musze miec zapewniony komfort psychiczny..Chyba bym nie zniosla,ze ktos obcy patrzy jak spie,ze kazda d**erele bym musiala robic w lazience,w ukryciu.Mam na mysli np. to,ze po kapieli lubie nabalsamowac cialo,polazic w bieliznie po pokoju,malowac na luzie paznokcie,eksperymentowac z wlosami.Ale ok,to jest do przejscia,ale np.goscie,choroba..No nie wiem..I ja bym sie jednak bala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w pokoju nie chciałabym z nikim mieszkać i mam nadzieję, że nie będę musiała :( co innego jakbyście mieli dzielić mieszkanie, ale pokój ja nawet z facetem wolałabym mieć oddzielne pokoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
JEDEN pokoj?!?!? nawet z przyjacielem bym nie wynajela :O chyba, ze co najwyzej na tydzien by szukac czego innego! gdzie tu intymnosc, poczcuei prywatnosci? chyba kazdy ma takie? zeby sie polozyc, poczytac, chocby pierdnąć na boga! podłubac w nosie! no nie wiem co jeszcze? ja bym tak nie mogla :O z wlasnym facetem to inaczej, to ktos kto cie zna z kazdej strony, ale przyjaciel, a obcy facet dopiero! nigdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kurde sama już nie wiem :/ mam chęć bo niedrogo by mnie wyniosło ,ale też i się trochę obawiam a i z tą prywatnością tak nie teges - mi trochę hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie jeden wspólny pokój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gośćka
No jeśli byłby przystojny :)) to tak :)) heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gościnnie Ona
a co nas to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka19xx
ja bym nie mogła,nie zasnę jak ktoś jest obecny w tym samym pokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lowelasik
tez bym nie chciał tak z kobietą w jednym pokoju...bałbym się ze mnie jeszcze spróbuje zajeździć....never never

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No może może ;) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Normalny sam sie nie zgodzi bo jest spore ryzyko ze cos odp*lisz (jak to baba) - reszta raczej bedzie liczyla na "male conieco", z czego niewielka czesc pelna kultura, kolejna liczniejsza bedzie ok, a z wiekszoscia beda jakies problemy. No chyba jak jest przystojny/bogaty - jak zauwazyly kolezanki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W trudnej sytuacji tak. Sporo osob w czasach moich studiów zresztą tak pomieszkiwało. Wśród pracujących raczej ludzie wolą wyższy standard mieszkania, ja też, ale gdybym np. miała duże problemy finansowe i nie stać by mnie było na wynajem choćby samodzielnego pokoju to czemu nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to sie ubierac i zachowywac jak ta panienka z fimika a facet nigdy nie zdradzi i kazdy sie zakocha bez pamieci 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćyufosv
Nie ma mowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×