Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Imiona dzieci w twojej rodzinie

Polecane posty

Gość gość

chcialabym by wszyscy zainteresowani podali imiona dzieciakow w swojej rodzinie. kazdy by wypisal imiona swoich dzieci, dzieci rodzenstwa czy kuzynostwa. zobaczylibysmy jakie sie imiona podobaja w naszych rodzinach. a moze sie okaze ze nasza rodzina preferuje same imiona nowoczesne i zagraniczne, a moze tradycyjne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mikołaj, Aleksandra, Maksymilian, Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieci do lat 4 -Nina -Oriana -Magdalena -Maja -Karol -Adam -Mikołaj 5-7 lat -Malwina -Zuzanna i Julia -Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge napisac
brat: Mariusz siostra: Milena kuzynka: Marta kuzyn: Jerzy kuzyn2: Piotr kuzyn3: Lukasz kuzyn4: Krzysztof kuzynka2: Beata kuzynka3: Sylwia kuzynka4: Elzbieta ja: Anna imiona w przedziale wiekowym 18- 31lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabrysia, Zuza, Szymon, dwie Aleksandry, Maja, Ania, Martyna, Daria, Mateusz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek x 2, Aska, Magda, Iza, Sylwia, Anka, Damian, Marta, Piotrek,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roksana, Aniela, Fabian, Paulina :) dzieci 5-11 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mogę napisać
chyba nie zrozumiałaś pytania nie miałaś podawać imion swojego kuzynostwa tylko ich dzieci jak już..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ania Mateusz Wiktoria Janek Franciszek Małgosia Urszula Dawid Adam Ola Patryk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izabela Karolina Karol Wiktoria Martyna Marek Szymon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość z 23_28
Sylwia?? Ile ma lat? Kurczę.. znam tylko jedną Sylwię (teraz chyba 5 klasa)... to bardzo rzadkie imię obecnie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urodzone w ciągu ostatnich 3 lat: Hanna, Aniela, Maria, Oliwia, Szymon Trochę starsze: Karolina, Monika, Patryk W wieku szkolnym: Kinga, Piotr, Katarzyna, Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moge napisac
alre moi kuzyni ani rodzenstwo dzieci nie maja poza Sylwia majaca 30 lat:P i imie jej dziecka zostalo wymienione. Przykro mi, ze sie wpisalam jesli nie pomoglam, ale moi kuzyni sa mlodzi, rodzenstwo takze i dzieci poza mna nikt nie ma i poza Sylwia:P a imie mojego dziecka juz sie przewinelo w tym co wymienilam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i wśród tych trochę starszych jest jeszcze: Julia, Dominik, Maciej i Zofia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W mojej rodzinie do lat 20: Wiktoria Izabela Kacper Olga Maciej x2 Adam Weronika Kamil Sebastian Mariusz Karol Karolina Marta Natalia Lena Marcel Ewelina Szymon Liliana Oliwia Mateusz Magdalena Monika Krystian Emil Z mojej strony to chyba wszystko ale ręki nie dam uciać-mam bardzo dużą rodzinę więc mogłam jakieś imię pominąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tranksei, Amalinda i Pollonia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia X2
Moje dzieci : Anna Weronika (3) i 4.12.2013 na świat przyjdzie nasza córka Nadia Majka Dzieci brata: Kamil Patryk (8), Damian Kacper (5) Dziecko siostry: Melania Patrycja (4) Dziecko szwagra: Monika Paulina (10) Dzieci kuzynki 1: Diana Sara (3), Oskar Dominik (1) Dziecko kuzynki 2: Oliwia Joanna (7) Dziecko kuzyna 1: Franciszek Robert (6) Dzieci kuzyna 2: Filip Hubert (16), Kacper Paweł (12) Dzieci kuzynki 3: Leon Maximilian (2), Lilianna Gabriela (2) Dziecko kuzynki męża 1: Nikodem Tomasz (1) Dziecko kuzynki męża 2: Łukasz Michał (3) Dzieci kuzyna męża 1: Jacub Erik (11) Dziecko kuzyna męża 2: Izabela Rozalia (6) Dzieci kuzynki męża 4: Dominika Elżbieta (15), Lena Aleksandra (9)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mamusia Pawełka
U mnie to tak. Mój i męża syn: Paweł Aleksander Dzieci siostry to: Isabella (Izabela) Lena, Natan Leon (mieszkają w Hiszpanii) Dzieci kuzynki: Marta Julia i Magda Karolina Dzieci drugiej kuzynki : Zuzanna Anna, Tomasz Piotr Dziecko kuzyna: Vanessa Kelly (mieszkają w Uk) Dzieci drugiego kuzyna: Adam Marcin i Gracjan Damian Dzieci szwagierki : Klaudia Ewa, Julia Sara Dzieci drugiej szwagierki: Karolina Magdalena, Hubert Dawid Dziecko kuzyna męża: Nina Renata Dzieci drugiego kuzyna męża: Oliwia Anna, Hanna Kornelia Dziecko kuzynki męża: Krzysztof Karol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc z godz 2328
sylwia ma lat 10

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacub Erik rządzi! :D Haha A tak serio te dwa wielkie posty u góry pisała jedna osoba Już widzę jak ludzie znają na pamięć wszytkie 2 imiona dzieci w rodzinie i jak całe rodziny wzorowo najdają podwójne :P Niektórzy to mają w głowie narypane.... oj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bracia: Piotr i Dariusz dzieci kuzynow od najmniejszych: Adas, Krzys, Wiktoria, Julka, Sandra, Krzys, Ania, Weronika, Ania, Agnieszka, Eliza, Edyta, Jakub, Karolina Wiktoria, Gabrysia, Pawel, Martyna kuzyni: Basia, Ania. Agnieszka, Adam, Gosia, Wieslaw, Andrzej, Piotr, Ania,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok :) ale zrobię to z podzialem :) Moja rodzina Ok :) ale zrobię to z podzialem Moja rodzina: Wojciech Julia Kacper Mikołaj Regina Olivia Natalia Daniel Paweł Dawid Anita Melania Kajetan Emil Eryk Eleonore Elmira Susanne Jonas Estera Viktoria Harriet Hakkan Magnus To chyba tyle :) część jest skandynawska dlatego niektóre imiona są takie nie nasze ;) Rodzina od strony męża Zosia Stanisław Katarzyna Olivier Nicola Nadia Magdalena Fabian Krystian Marcin Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja strona Sandra Klaudia Oliwia Roksana Klara Strona meza Mikolaj Melissa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zosia Ksawery Aleksander Julian Mila x 2 Pola Nina Hubert Piotr Kornelia Zuzia Kajetan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie: Wiktoria Roksana Klaudia Ola Asia Igor Hubert Natalia Pawel Lukasz Arek U meza: Maja Lena Pawel Wiktoria Liliana Natalia Amelka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartłomiej Szymon x2 Kacper Julia Dominika Dawid Daniel Jakub Gabriela Magdalena Łukasz Grzegorz Konrad Zuzanna. Moja córka to Melania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewelinka, Elwirka, Emilka, lukasz, kuba, krystian. Ola, , od rodziny za granica - eryk, Eleni, erwin(vini) sigli, Alex, orkida, ornela, reszty nie pamietam:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A o jeszcze Maria, Igor i drugi Jakub

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×