Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość gość

czym zastąpić slodycze

Polecane posty

Gość gość

czesc dziewczyny! w trakcie mojej kuracji, nie powiem, radzilam sobie calkiem dobrze, do czasu, kiedy poczułam to okropone ssanie na slodkie, kompletnie sobie z tym nie radze! znaci emoze jakieś magiczne triki czym zastępować slodycze, jak oszykac troche organizm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Suszone owoce - co prawda też mają dużo kalorii, ale sa zdrowe i ponoc nei powodują, że chcesz "więcej i więcej". Ewenatualnie - kisiel - ale najlepiej kupic taki bez cukru i dosłodzić go fruktozą na etapie przygotowania. Na mnie także dobrze działa kawa cappucino z mlekiem i z łyżeczką miodu. Ale robię sama, to znaczy spieniam mleko i dodaję potem kawy i miód. Robi się pyszna pianka na wieżchu. Sączę delektując się i jest to dla mnei jakby deser, zaspokaja chęć na słodkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorki - na wieRZchu, oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem strasznym łakomczuchem, więc wierz mi, moja porada jest bardzo skuteczna i może jako jedyna. Siłownia. Stan zakochania. To dwa i jedyne dwa zamienniki słodyczy (to teoria uzasadniona naukowo i sprawdzona w praktyce). Resztę o kant d**y można rozbić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też myślałam i teraz zamiast słodyczy jem te kółka różowe z miodem naturalnym albo koktajl z kefiru z owocami, kakao... jest dużo opcji :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10.13 [zgłoś do usunięcia] gość Jestem strasznym łakomczuchem, więc wierz mi, moja porada jest bardzo skuteczna i może jako jedyna. Siłownia. Stan zakochania. To dwa i jedyne dwa zamienniki słodyczy (to teoria uzasadniona naukowo i sprawdzona w praktyce). Resztę o kant d**y można rozbić. SUPER! Ja od siebie jeszcze dodam BIEGANIE :) no i biała herbata z odrobiną ksylitolu lub syropu z agawy, cukru n ie używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jogurt naturalny wymieszany z powidłami śliwkowymi bez cukru (powidła można jeszcze zrobic samemu, bez cukru) - pyyyycha, słodkie. Sport to także super pomysł - jeśli nie siłownia i nei bieganie, to chociaz jakieś intensywne ćwiczenia w domu - np. 30 min. z Julian Michels albo Mel B. - Zmęczyć się, spocić, przechodzi apetyt na słodkie i wogóle na cokolwiek i mamy poczucie, ze przecież skoro tyle spaliłyśmy, to nei warto się teraz obzerac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tt4wrefscd
słodycze można zastapić jedynie rozsądkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikapo
ja albo mus z jabłek jem, gotuje jabłka z wodą i pastylka slodzika i jest pyszne! A jak nie to figura no-apetite o smaku ananasowym, dobre słodkie i nie chce sie jesc. Albo pozwalam sobie na soczek jakis pyszny w stylu kubuś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goska2991
Ja tam nie potrafię się oszukać. Jak chcę mi się ciastko, to muszę zjeść ciastko i tyle. Wybieram jednak mądrze i nie kupuję byle czego. Ideałem są dla mnie ciastka daktylowe bez cukru Irenki. Koniecznie je spróbujcie. Tu https://web.facebook.com/ciastkairenki jest info o konkursach, w których można je wygrać oraz gdzie można je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ula66x
Ja jak chce mi się czegoś słodkiego to po postu piekę sobie ciasto z czerwonej fasoli czy nawet ciastka owsiane i już zaspokajam swoją ochotę na coś słodkiego;) odchudzanie nie musi wcale prowadzić do wielu wyrzeczeń ;) Sama jestem na diecie i nie powiem początki były trudne dlatego wspomagam się suplementacją African Mango http://afrikanmango.pl bo to ona zahamowała mój apetyt z którym sama sobie nie radziłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek spróbuj może pozwolić sobie na coś słodkiego raz w tygodniu, ja tak zrobiłam a do walki na resztę dni zaczęłam stosować african mango z https://africanmango180.com. I prawde mówiąc bez problemu przechodzę między półkami ze słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na początek spróbuj może pozwolić sobie na coś słodkiego raz w tygodniu, ja tak zrobiłam a do walki na resztę dni zaczęłam stosować african mango z https://africanmango180.com. I prawde mówiąc bez problemu przechodzę między półkami ze słodyczami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żanetta225
Miałam podobny problem. Ciągła walka ze słodkim.. Która najczęściej kończyła się nadwagą.. próbowałam zamiast batona, czekoladki jeść owoce, suszone owoce, miód ale niestety moje uzależnienie od słodkości było silniejsze.. Ale znalazłam sposób, a nawet sposób znalazł mnie :) Dowiedziałam się od mojej przyjaciółki, która wiedziała o tym sposobie od swojej ciotki, która miała podobny problem ze słodkim jak ja. Jest to TERAPIA ANTYSŁODYCZOWA prowadzi to placówka w Warszawie instytutsztukizdrowia.pl/ i to działa na prawdę działa, polecam poczytać i spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://fittspray.com - to moje wybawienie od słodkości, zamówiłam sugerując sie opiniami w necie i rzeczywiście świetnie sobie radzi z chęcią na słodkie czy słone przekąski. Psikam i po chwili przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziulek

Najlepiej słodyczami w wersji zdrowej, niskokalorycznej 🙂 Korzysć dla zdrowia no i dla odchudzania. Ogólnie radę korzystać ze sprawdzonych przepisów (ja mam ebook od Fit Słodycze i tam pomysłów jest mnóóstwo!) bo jak się samemu wymyśla to można się zrazić. Jeśli nie masz jakoś dużo czasu by stać przy garach to koniecznie zakup 'ebooka fit słodycze w 10 minut'. Szybko, sprawnie i pyyyyysznie 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam problem ze slodyczami masakryczny 😐
poprostu nie potrafie bez nich funkcjonowac
a jak juz sie zmusze zeby ich nie ruszyc to potem jak sie rzuce to masakraaaa 😉
a piec tez uwielbiam, poprostu uwielbiam piec ciahca i je potem palaszowac z kawka 😉

Zastanawiałam się nad błonnikiem, przeglądałam sobie błonniki na Aura Herbals:

https://auraherbals.pl/

Czy ktoś może bral błonnik i pomogło mu w odchudzaniu się? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałam problem z podjadaniem i słodyczami. Teraz co rano, na czczo piję miąższ aloesowy. Powoduje u mnie łagodzenie uczucia głodu, dodaje energii. A co najważniejsze reguluje poziom cukru we krwi a dzięki czemu nie ma się takiej ochoty na słodycze. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zaś podgryzam koniczynę, choć gorzkawa już jest.

Do tego jadłem kilka razy gotowane łodygi łopianu, coś podobnego  jak szparag, tylko że bez sztucznych nawozów, pestycydów itd...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

daktyle, zurawine, gorzka czekolade, lyzeczke miodu np z orzechami, jest wiele mozliwosci. ja tez lubie slodkie ale od kiedy zamawia mcatering od wygodnadieta zawsze codziennie dostaje cos slodkiego a zawsze myslalam ze na cos slodkiego to mozna sobie pozwolic raz na jakis czas a tu prosze niby dieta a mam cos slodkiego i jeszcze chudne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież można zrobić sobie samemu słodycze, gdzie nie będą one pełne cukru białego tylko np. miodu itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na deser zamiast słodyczy, można przygotować sobie coś  do picia - aromatyzowaną kawę albo jakąś dobrą herbatę. Naturalnie słodka w smaku będzie lukrecja np. Co prawda lepiej z nią nie przesadzać, jeśli ma się problemy z krążeniem, ale filiżanka dziennie nie powinna stanowić problemu. Herbata miętowa z lukrecją albo jakaś ziołowa mieszkanka z owocami, to dobra opcja na popołudnie. Ja nie mogę pić kawy ani rzeczy z kofeiną (czyli mocna herbata też odpada) po 18, bo nie zasnę 😛

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, julka.roxi.btslove napisał:

Ja bardzo lubię lody nie ma czym to zastąpić. Po za tym mama tez się odchudza to jeśli już coś piecze bo np. ma ktoś przyjechać do nas to z małą ilością cukru albo wcale a tak to nie jem słodyczy tylko te lody. czy macie jakieś sposoby na domowe niskokaloryczne lody?

Składniki (na 2 porcje):

– 2 banany,
– 3 łyżki jogurtu greckiego,
– 2 łyżki ksylitolu / erytrolu

Banany pokrój na cienkie plasterki. Włóż do zamrażalnika na kilka godzin. Zamrożone banany i jogurt naturalny zmiksuj razem z ksylitolem na gładką masę. Umieść ponownie w zamrażalniku na 1-2 godziny. Po wyjęciu odczekaj kilka minut, aż lody trochę się rozmrożą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, julka.roxi.btslove napisał:

a nie trzeba maszyny do lodów?

Wystarczy blender z opcją kruszenia lodu. Tylko nie możesz ich trzymać dłużej w zamrażalniku, bo zamarzną na kamień.

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikapp25

Jabłko zaspokaja chęć na jedzenie słodyczy. Później popijam herbatą miętową i jest wszystko w porządku 😃😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja piję aloes, który reguluje poziom cukru we krwi. Nie mam takiej ochoty na słodycze. Zjem coś tylko od czasu do czasu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 10:15, Gość gość napisał:

czesc dziewczyny! w trakcie mojej kuracji, nie powiem, radzilam sobie calkiem dobrze, do czasu, kiedy poczułam to okropone ssanie na slodkie, kompletnie sobie z tym nie radze! znaci emoze jakieś magiczne triki czym zastępować slodycze, jak oszykac troche organizm?

daktyle, suszone morele, jabłko, woda z cytryną, serek wiejski + słodzik i aromat pomarańczowy, wafle ryżowe. 

domowa nutella: daktyle, woda, kakao - blender

karmel słony: daktyle, woda, sól - blender 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×