Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

skad takie zachowanie faceta

Polecane posty

Gość gość

Facet zaprasza na spotkanie, pozniej przeklada po kilka razy, w kontakcie smsowym i mailowym jednak zostaje ciagle, on jest inicjatorem wszystkiego, ostatecznie do spotkania dochodzi po miesiacu. Zawsze mu cos wypada. Po co zaprasza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moze kilka srok za ogon ciagnie, a Ty nie jestes ta, na ktorej zalezy mu najbardziej. I jak lepsza wg niego powtierdzi spotkanie, to z Toba odwoluje... a moze byc tak, ze jest zajety praca... ale w to nie wierze, szczerze mowiac, za duzo juz przeszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pracuje dlugo i duzo, kilku srok za ogon nie ciagnie. Mnie ledwo co ciagnie... On tak jaby sie zblizal i uciekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro znasz przyczyne, po co pytasz "Skad"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no nie znam ;) Tak chce porozmawiac. Wykluczam tylko te sroki. W ogole dzieki za wpis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój miał tak samo ale okazało się że ma urwanie głowy przy remoncie domu w którym teraz mieszkamy. Może być zmęczony, mieć gorszy okres. Jak wykluczasz sroki to bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mnie ledwo co ciagnie... On tak jaby sie zblizal i uciekal." ----bawicie sie w zamiane rol? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tiguana
Jeżeli facet raz by przełożył spotkanie - to nie widziałabym w tym nic złego. Czasami faceci specjalnie przekładają spotkanie by przekonać się czy faktycznie podobają się kobiecie i chcą wzbudzić jej zainteresowanie. Bo to jest z psychologicznego punktu wzięte: im bardziej kogoś olewasz to ta druga strona jeszcze bardziej zabiega. I tutaj trzeba zastosować taktykę, że jeżeli ktoś ciebie traktuje z dystansem to ty tak samo musisz ją traktować. Nie wiem jak Ty ale gdyby MI facet kilka razy pod rząd przełożył spotkanie to bym go sobie odpuściła i nie umówiłabym się na kolejne spotkanie. Chyba że umówiłabym się i w ostatniej chwili zrezygnowała aby ta osoba zobaczyła jak się czuje ta druga osoba. A wymówka związana z pracą jest żałosna :D haha Wątpię żeby pracował 7 dni w tygodniu po 24h Dziewczyno przeważnie faceci mają wolne weekendy. Na randkę nie umawiasz się na cały wieczór - bo pierwsza randka powinna trwać max 2h. Gdyby facetowi naprawdę zależało na poznaniu ciebie to uwierz mi z pewnością znalazłby godzinę by wyjść z tobą na spacer czy do kina :) A wymówka związana z pracą to typowe zagranie kolesi, którzy grają na kilka frontów :D I nie podniecaj się tymi smsami i mailami - bo dla faceta to nic nie znaczy. Piszesz, że on jest inicjatorem wszystkiego - wg mnie z niego jest du"" inicjator :D Ja znam zagrywki mężczyzn - mam wielu kolegów, którzy mi się zwierzają :D więc znam te triki jak własną kieszeń. Koleś na bank ma inne opcje - w pierwszej kolejności umawia się z tymi, które mu bardziej pasują a TY jesteś tzw. dziewczyną rezerwową :D Jak mu nie wyjdzie z "Anią" czy "Basią" to zawsze ma twój numer, szepnie ci czułe słówko i polecisz na spotkanie w pędach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tiguana, nie ma innych opcji. My sie lata znamy. Moglam w sumie to na wstepie powiedziec.To nie jest taki jakis facet wyrwany z portalu randkowego o ktorym nic nie wiem ;) Znam jego rodzicow od lat i w ogole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×