Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość klimuszkowa

Zioła ojca Klimuszko na odchudzanie opinie

Polecane posty

Gość gość
Zdecydowanie dużo skuteczniejsze w odchudzaniu są nagrodzone przez WHO zioła Tybetańskie "TibetanHerbs"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ForeverSlim był pierwszym suplementem jaki zaczęłam stosować i okazał się on od razu skuteczny, więc jestem jak najbardziej za, natomiast ciężko odnosić mi się do innych suplementów bo nie miałam z nimi styczności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SiostraTelimena
UWAGA ten wpis wyżej to bezmyślny SPAMER, który pisze (za pieniądze), podszywa się pod użytkowników! UWAGA SPAMERZY! Co więcej: punkt 16 ich regulaminu: 16. Oferowane suplementy diety, preparaty oraz kosmetyki nie są lekarstwami i nie mogą być traktowane jako takie. Produkty odchudzające są w pełni skuteczne, gdy jednocześnie stosuje się zdrowe odżywianie, doskonale zrównoważone i zróżnicowane pod względem wartości odżywczych. hahah, czyli równie dobrze możecie nie brać tych tabletek tylko stosować zdrowe odżywianie, doskonale zrównoważone i zróżnicowane pod względem wartości odżywczych i wtedy schudniecie! Nie dajcie się nabrać! JEDNYM SŁOWEM? ROBIENIE LUDZI W BALONA! buahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy tabketki klimuszko odchudzanie forte działają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyna1
Jak nie będziesz tyle jadła i weźmiesz sie za ćwiczenia to i witamina C Ci zadziała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
WITAM.pije zioła systematycznie od 1 miesiaca schudłam ok.5kg.wg.mnie sa super mam po nich wiecej energi i dobrze sie czuje polecam wszystkim te zioła zamówiłam na alegro i jeszcze jedno na poczatku mozecie zle sie czuc ale to normalne bo cos w organizmie sie zmienia potem to mija i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beefree83
Nie znam tych ziół, ale nie sądzę by same w sobie pomogły. lepiej zainwestuj w preparat, który pomoże Ci pozbyć się przyczyn nadwagi takich jak zły metabolizm czy nadmierny apetyt. Poczytaj o preparacie Nopalinia Max. Jest on w 100% naturalny http://www.nopalina.eu/#!unikalny-sklad/c1gzx . Zawiera składniki, które dzięki optymalnym proporcjom pomogą Ci odzyskać ładną sylwetkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewka771
Oj piłam ziółka przeróżne i nie nie nigdy nie wrócę do nich nic nie pomagało a nawet nie wspomagało odchudzania a przecież jak już dochodzimy do decyzji że chcemy zgubić te zbędne kilogramy to nie potrzeba nam jeszcze wyrzucać kasy w błoto a ja kilka miesięcy próbowałam nowych suplementów,ziół i ciągle coś nie tak już nie wiedziałam czy szukać czegoś innego ale w końcu koleżanka dała mi na spróbowanie swojego suplementu który tak zawsze zachwalała m.in. african mango http://szczupla-kobieta.pl i tak testowałam przez miesiąc i efekt był po prostu zachwycający 12kg mniej w miesiąc po prostu super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brałam Foreverslim, jestem już jakiś czas po skończonej kuracji, suplement naprawdę obniża łaknienie i wspomaga sam proces odchudzania, po 3 miesięcznej kuracji 12 kilo lżej a przed wszystkim ani podczas brania jak i po skonczonej kuracji brak jakichkolwiek efektów ubocznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oto skład tych ziół : 1. morszczyn pęcherzykowy 2. kora kruszyny 3. korzeń mniszka lekarskiego 4. korzeń wilżyny 5.korzeń lubczyka 6. znamię kukurydzy 7. strąk fasoli 8. ziele skrzypu polnego 9. liść szałwii 10. ziele srebrnika 11. ziele krwawnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość birekss
Bardzo fajnym zestawem są herbatki Slim Herbal System. Na tle innych specyfików na odchudzanie to tutaj dobrze wypada skład moim zdaniem. Same naturalne składniki, spirulina, morszczyn, głóg, mniszek lekarski – i jeszcze wiele wiele innych. Oczywiście każdy składnik ma swoje inne działanie i dlatego są rozparcelowane na kilka typów herbatek, tak żeby zioła mogły lepiej się wchłaniać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka20347
CBD wspomaga spalanie tkanki tłuszczowej ……Naukowcy z Korei Południowej przedstawili badania dotyczące wpływu kannabidiolu (CBD) na preadipocyty (niedojrzałe komórki tłuszczowe) w celu sprawdzenia potencjalnych korzyści w leczenia i zapobiegania otyłości. Badania wykazały że CBD Stymuluje geny i białka które są odpowiedzialne za rozpad tkanki tłuszczowej . Zwiększa liczbę jak i aktywność mitochondriów, dzięki czemu zwiększa się zdolność organizmu do spalania kalorii . Zmniejsza lipogeneze - proces odpowiedzialny za gromadzenie się tkanki tłuszczowej Wyniki te sugerują że CBD jest w stanie wywołać proces przekształcania szkodliwego dla nas tłuszczu białego w tłuszcz brązowy . Jedynie 100% naturalny produkt której uprawy są w pełni ekologiczne, wolne do GMO, pestycydów i sztucznych nawozów, dzięki temu posiadamy gwarancję najwyższej jakości końcowego produktu. jest w stanie dać nam satysfakcjonujące efekty polecam sprawdzony przez tysiące osób produkt laureat licznych nagród, w tym zdobywca nagrody Konsumencki lider jakości roku 2015 https://konopiafarmacja.pl/wyroby-z-konopii/17-konopny-ekstrakt-cbd-6.html Konopna Farmacja Poznań ul Ratajczaka 33 sklep internetowy : www.konopiafarmacja.pl - szybka wysyłka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A próbował ktoś Zioła Tybetańskie ? Jeśli nie, zdecydowanie polecam każdemu. Działają bardzo mocno i dobrze. Przerobiłam kilka suplementów i ten jest naprawdę najlepszy i zdecydowanie najzdrowszy. Światowa organizacja zdrowia ( WHO ) oficjalnie uznała zioła Tybetańskie za zdrową naturalną i bardzo skuteczną metodę odchudzania oraz skuteczny sposób zmiany metabolizmu człowieka na szybki nagradzając je w 2014 roku pierwszym miejscem w kategorii – „Natural Product for Slimming”. http://odchudzanieziolatybetanskie.pl/film/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem endomorfikiem i na regulację metabolizmu podczas diety low carb piłem Slim Herbal System. Wytrzymuję teraz bez problemu dłuższe okresy głodu i niski poziom węgli. Chudnę bardzo szybko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tathagatagarbha
Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych! Chcesz wyglądać seksownie i atrakcyjnie? Chcesz cieszyć się wspaniała sylwetką? Chcesz pokazać wszystkim, że możesz się zmienić? Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl Innowacyjne metody treningowe, nowoczesne plany żywieniowe, fachowa suplementacja. Dzięki nim zmiany zachodzą ekstremalnie szybko! Wejdź teraz na stronę najlepszego trenera w Polsce: www.igortreneronline.pl I zmień się nawet w ciągu jednego tygodnia! Pozbądź się tłuszczu na zawsze, zbuduj piękna smukłą sylwetkę lub wspaniałe muskularne ciało! Wejdź teraz na: www.igortreneronline.pl i wygraj 10.000 złotych!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łąkowa ja
Zioła są dla Tych, którzy są cierpliwi, ponadto w czasach farmaceytyków i ich nadużywania często mogą zachodzić interakcje z ziołami. Dodatkowo ukryte zaburzenia przemiany materii na tle chorobowym powodują iż żadne środki na odchudzanie skuteczne nie będą. Ziołami Ojca Klimuszki wyleczyłam stany zapalne stawów i stan zapalny żołądka wynikły właśnie po zażywaniu niesterydowych środków przeciwzapalnych na stawy, o ironio, a niczego nie wyleczyły. Przestawiłam się na zioła, po konsultacjach z farmaceutkami z zielarni i lekarzem fitoterapeutą. Od tego czasu jestem zdecydowaną fanką ziół Klimuszki. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirabel59
Jestem za, stosowałam 3 miesiące plus oczywiście dieta (wcale nie restrykcyjna) i chudłam 5kg. Zalety to dodatkowo oczyszczenie organizmu i poprawa cery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jak na razie wydaje mi się, że po ziołach ojca Klimuszko przytyłam w ciągu 2 tygodni 4 kg. Zastanawiam się więc skąd biorą się pozytywne opinie. W ogóle skład ziół u różnych producentów jest różnoraki jak i w sklepach zielarskich. Wiem na pewno, że 25 lat temu czułam się po tych ziołach znakomicie i traciłam na wadze. Obecnie czuję się jak balon i jestem coraz grubsza i cięższa. No,a jeżeli mam nie jeść prawie nic, pływać i liczyć ciągle kalorie spożyte to po co mi zioła na odchudzanie. Albo te zioła, które łączył ze sobą ojciec Klimuszko już nie rosną, albo tajemnicę ktoś zabrał krótko po nim ze sobą. No i zastanawiam się dlaczego w sklepach zielarskich robione zioła na miejscu mają dużo więcej składników niż zioła przysyłane przez internet z zielarni pod nazwą ojca Klimuszko. Pozdrawiam. P.S. No tanie też nie były. Może mój organizm nie pasuje do tych ziół...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zioła na odchudzanie według księdza Klimuszki kupuję od lat według jego ORYGINALNEGO zielnika : Wróćmy do ziół leczniczych, tylko tam są Jego receptury. Ja kupuję raz do roku 2 miesięczną kurację w Herb-Apisie stacjonarnie w Krakowie,po zimie, i tracę "nadrobione" kilogramy z zimy, wiem że mają też stronę i świetne Zielarki. Tu możecie kupić też ZIelnik O.Klimuszko : https://herbapis.pl/ksiazki-zielniki-poradniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czerwonamiska
Dużo słyszałam o jego ziołach, naprawdę są takie skuteczne? Pomagają na wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majowa pogoda
Mojej MAmie pomogły na mięśniaki macicy ale piła podg kontrolą gina. Ja wyleczyłam sobie staw barkowy, bo blokadami i chemią wykończyłam żołądek. Piłam na stawy 2 razy w roku w serii 3 miesięcznej. I od 4 lat mam święty spokój. Według nas są rewelacyjne, ale należy pić oryginalne z jego zielnika. My sobie kupujemy w takim sklepie https://herbapis.pl/index.php?rt=product/search&keyword=klimuszko&category_id=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość delikatka
Na odchudzanie też stosowałam Klimuszke, wytrwale parzyłam ale piłam tylko 2razy dziennie, bo w pracy nie mogłam. :( po 3,5 miesiąca przy racjonalnej diecie, spadłam 9,5 kg. w tej chwili ważę 52kg przy 1,64 cm wzrostu. Nie mam "jojo", a do tego wyregulowałam jelita i trawienie. Polecam kupować w tej zielarni, robią według zielnika. https://herbapis.pl , poprzednio kupowałam gdzie indziej ale do tego sklepu mnie przekonała przyjaciółka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadzieja61
Kupowałam gotowe tabletki i ....nic ! wielkie nic. Zniechęciłam się. Teraz znowu się dałam namówić koleżance na zioła. 1/2kg ziół kazała mi parzyć 2 do 3 razy dzennie. Ponieważ dostałam od niej w prezencie no to piję już 2 zestaw. I o dziwo zrzuciłam 5 kg. Trzeci zestaw kupuję sama w poleconym sklepie zielarskim. https://herbapis.pl/zio%C5%82a-ojca-klimuszko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zioła Tybetańskie są bardzo dobre mówię to z autopsji mi pomogły w pozbyciu się 16 kg w cztery miesiące. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×