Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwykle ta najgorsza

CÓRKA SZWAGIERKI ZEPSUŁA NAM TELEWIZOR

Polecane posty

Gość jak zwykle ta najgorsza
Ale ja nie mam aż tyle forsy ile im się wydaje. Fakt, że nie narzekamy, ale mam małe dziecko - na pewno wiecie jaka to mała skarbonka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne ze to PROWO ale temat ciekawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nawet jakbyś miala to cooo? Darować? Wolałabym wydać n dziecko albo na jakiś super weekend z mężem - macie małe dziecko wiec na pewno przydałby sie odpoczynek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko to dziecko, ze rozwydrzone to pikuś, ale nie czaje jak miala czelnosc ci powiedziec ze nic sie nie stalo :O zeby kur wa chociaz przeprosila cz prosila o to zeby nie musiala odkupywac. dlatego tym bardziej w zyciu bym nie podarowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam to samo - niech oddaja kasę. I trudno ze relacje rodzinne ucierpia. Juz widzę minę ludzi którzy dowiadują sie dlaczego sie poklociliscie. Uwierz ze madry człowiek nie pomyśli o Was zle. To ze ktoś jest bogaty nie znaczy ze nie zna wartości pieniądza. A szwagierka mimo ze ma gorszy status to widać ze sie z nim nie liczy. Teraz będzie mogla dać zniszczony tv corci zeby sie bawila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja p*****le, co za baba walnięta. Ciekawe czy jak jej córka tak w domu robi to też siedzi spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no, z życia wziete. Moja szwagierka robi to samo ze swoją 4letnią córką - w ogóle nie zwraca na nią uwagi, mała robi co chce... takie są konsekwencje NIE WYCHOWYWANIA dziecka. Kłóć się o swoje autorko. Nie ma, ze boli. Mogła dzieciaka pilnować. Tobie kasa też pewnie z nieba nie leci, tylko zapracowałaś z mężem na wypasione TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
Teściowa wydzwania do mojego męża, że ja go buntuje i on już nie należy do ich rodziny, i że Beata żadnej kasy nam nie odda, bo Julka nie zrobiła tego specjalnie. Jak nie specjalnie??? Z rodziną to się dobrze tylko na zdjęciu wychodzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli twoja tesciowa jest poprostu poje bana bo zadna normalna czegos takiego do wlasnego dziecka nie powie. a tamta typiara tez jakas uposledzona, kazdy srednio rozgarniety człek sam by sie poczuwal do odpowiedzialnosci i sie staral cos zrobic. glupia bedziesz jak jeszcze kiedys ja wogole do domu wpuscisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sam jej ten pilot poleciał w stronę telewizora? czary jakies czy co? Jezu święty jak ja współczuję wszystkim przedszkolankom i przyszłym nauczycielom, którzy będą musieli się użerać z Juleczką :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Weź lepiej powiedz tej swojej teściowej, zeby nosa nie wściubiała w nieswoje sprawy, chyba ze sama chce ten telewizor odkupić. A szwagierkę postrasz sądem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znajac moj charakter ja bym nie popuscila nawet do sadu bym poszla ale pieniadze by oddali. jak nie zrobila tego specjalnie jak rzucila pilotem. a rodzince bym powiedziala ze tu nie chodzi o sto zlotych ze mam podarowac a o 6000zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
Juleczka chodziła do przedszkola, ale tylko 3 tygodnie. Chyba już wiem dlaczego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc11
Ciekawe jaka wersję szwagierka sprzedala mamusi. Bo z tego co zrozumialam mamusi nie było jak to sie stalo a teraz jest głównym mediatorem. Jak ja kocham takie sytuacje. U nas na weselu było tak, ze przylapalismy chłopaka jak wynosił w garniaku chyba z 5 butelek wódki. I oczywiście zwrocilismy mu uwagę bo ja takich rzeczy nie toleruje. Wesele cala noc, na drugi dzień poorawiny a koleś jeszcze wódkę wynosi. I jego mamusia a ciotka męża ktora na weselu nie była obgadala nas w rodzinie ze za pare butelek wódki wstydu mu narobilismy i ze jak mieliśmy wesele na 250 osob to szkoda nam paru butelek było. Ludzie sa tak malostkowi ze nie ma co wchodzić w dyskusje. I powiem Wam ze mimo ze tej ciotki nie było to miala swoje wersje, swoj dialog WSZYSTKO !!!! i widzę ze tesciowa tez w podobnym stylu ! Ale to juz wrodzone i tego nie zmienisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No same wredne dzieci w tych waszych rodzinach,a wam sie krzywda dzieje...Codziennie cos w tym stylu-szwagierka,bratowa,tesciowa,kuzynka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że powinna oddać pieniądze za TV ... tylko jak ją do tego zmusić.... jak ona jest bez honoru to guzik zyskasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odkupić ale 6tysiecy telewizor? żartujesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech zaplaci za naprawe, przeciez nie musi od razu odkupywac nowego tv..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co za szmata, a co cie to interesuje, ze ona kasy nie ma, to trzeba było bachora kultury nauczyć, nie popuszczaj! nie przejmuj się rodzinką! maja w d***e bo to nie ich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
glupie poloczki.kupia sobie tv i szpanuja:Da od czego sa ubezpieczenia??nie wystarczy kupic sobiesprzet za pare tysiakow,ubezpieczenie do tego!to robi kazdy normalny czlowiek,ale dziadoszwo z polski nie wie co to wogole jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
Naprawa jest niemożliwa. Głupie poloczki? A może jednak nie takie głupie skoro umieją "w ogóle" napisać poprawnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1. Na Twoim miejscu rządałabym zwrotu pieniędzy i to bezwzględnie! Osobiście kiedyś podkablowałam dzieciaka sąsiadów, który dla zabawy rzucał w samochód kamieniami :o musieli oddać kasę. 2. Powiedz szwagierce, żeby wykupiła temu szkodnikowi OC dla dzieci na przyszłość. 3. Jesteś strasznie durna, ze pozwalasz na takie niedobre zachowanie dziecka u siebie w domu. Rodzic jest od zwracania uwagi- jak najbardziej! Natomiast znając podejście ludzi ja sama zwracam uwagę dzieciakom znajomym jak są u mnie. Nie raz zdarzyło się, że nakrzyczałam nawet na takie dziecko. Sorry, ale nikt nie bedzie mi rozwalał chałupy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
Więcej ich w ogóle do nas nie zaproszę, nawet nie ma mowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taaa szpanowała telewizorem że jej na ścianie wisiał czy gdzieś tam :O ale swoją drogą gówniarę bym już wywaliła z domu jakby mi latała jak oparzona. I jej popieprzoną mamuśkę również

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sama jestem mamą dwójki chłopców... Staram się ich wychowywać na grzecznych i ciuchutkich, i o ile z młodszym nie ma problemu , to starszy jest "żywym srebrem". Niestety zdarzyły mi się też z nim dwie wpadki- raz byliśmy u mojej koleżanki i młody rozbił wazon w przedpokoju :/ Koleżanka mówiła, że absolutnie nic się nie stało, nie chciała pieniędzy, więc na drugi dzień poszłam do niej z winem i rafaello :) Druga wpadka niestety była bardziej kosztowna, bo u kuzynki meża zepsuł wieżę grającą. Niby kuzynka też mówiła, że nic nie szkodzi, ale po prostu odkupiliśmy tą wieżę :) Czasem nad dzieckiem nie da sie zapanowac, ale rodzice powinni ponieść tego konsekwencje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale matki nie umieja dzieciakow wychowywac,mala sie drze jak stare kalesony itp ,rzuca rzeczami jak cos jej nie zagra SZOK!!!!ja bym sie wstydzilam takiego dziecka albo bym z nim w gosci nie poszla.A jesli chodzi o ten tv to na jej miejscu ze wstydu sie spalila!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam ubezpieczenie telewizora, bo mam kota który wszędzie się wciska :P ale czy jak bachor z premedytacją rozwalił tv to uezpiecznie tez by to objęło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak się nie da zapanować to się dziecko nie bierze do ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ubezpieczyć telewizor to można od kradzieży albo powodzi, a nie od celowego zniszczenia przez dziecko. A nazywane kogoś głupim polaczkiem jest poniżej krytyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polaczki?Sam jestes Polakiem.A co Polacy maja miec tv na korbke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×