Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwykle ta najgorsza

CÓRKA SZWAGIERKI ZEPSUŁA NAM TELEWIZOR

Polecane posty

Gość gość
sa ubezpieczenia własnie np wtedy jak dziecko zepsuje tv, no ale bez przesady zeby ktos kupił takie ubezpieczenie dla cudzych dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscijj
Stać ja to sobie kupiła telewizor za 6 tys - proste. A teraz szwagierka ma jej odkupić za 1500zl bo "niepotrzebnie miała taki drogi" ??? Chore... Sama mam drogi sprzęt w domu i oczekiwałabym zwrotu jego równowartości - ja decyduje na co wydaje swoją kase. Dajcie spokój z tym ubezpieczeniem. Za szkody wyrządzone z premedytacją nikt nie poniesie odpowiedzialności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale matka szkodnika OC mogłaby mu wykupic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trza bylo temu dziecku zabrac pilota a nie dawac do łapy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojej kumpeli syn rzucił jakas małą piłka i zbił tv, nastepny tv wykupili z ubezpieczeniem dodatkowym za 500 zł które własnie objemuje takie uszkodzenie przez dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscijj
Autorko trzeba bylo odwołać spotkanie. Hahaahhaha jak słyszę niektóre rady to az zal się robi ludzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
telewizor ubezpieczyłam od kradzieży tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorka nie miala obowiazku ubezpieczac dodatkowo telewizora od zniszczenia. Rodzice odpowiadaja za szkody wyrzadzone przez dziecko. Kropka. Mam pieciolatka i pilnuje go jak gdzies idziemy, chociazby dlatego ze nie stac mnie zeby komus odkupic tv za 6 tys. Ale tez moje dziecko majac 4 lata wiedzialo ze nie wolno niczym rzucac w tv. Jakby cos zniszczyl to oddalabym pieniadze/ odkupilabym nawet jakbym na rzesach miala stanac a syn ogladalby zabawki jak swinia niebo przez dlugi czas. Przy czym upewnilabym sie ze wie dlaczego zabawek nie dostaje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co ty byś zrobiła jak by to twoje dziecko zrobiło dziwna jesteś żalisz się na forum pewnie telewizor to dobry pretekst żeby gnębić rozpieszczonego dzieciaka i jego matkę ja kiedyś słyszałam że dzieciak wbił widelec w plazmę niestety nie było tak słodko że jedyny problem to kupno nowego telewizora a propos rady co ty chcesz mamy ci doradzać zlinczuj ją pocieszać biedactwo kobieto telewizornie spuchnie od leków bo ma białaczkę ale temat jak widać jest trendy MASAKRA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka anka
każdy wydaje pieniądze na co chce, autorka moze kupić najdroższy tv i nikomu nic do tego. Ona na to pracuje. Upomnij się o swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego ja nie zapraszam do siebie z dziećmi i z moimi do znajomych tez nie chodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, jesteś niemożliwa. naprawdę, przecież to tylko dziecko. naprawdę tv jest dla Ciebie ważniejszy niż rodzina, która nie ma co do garnka włożyć? i co z tego, że szawagierka małej nie upilnowała, pewnie jest wykończona tyraniem na chleb. dla Ciebie sprzęt to pikuś oni mogą o takim pomarzyć. pokaż ludzką twarz i zaproś małą na lody po co Ci etykietka wrednej snobistycznej ciotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
HAHAHAHA Wpis powyżej mnie rozbroił. Przecież ona nie pracuje. Mieszka kątem u matki i za nic nie płaci. Jeśli nie zwróci mi kasy, pójdę do adwokata zapytać jak mogę od niej wyegzekwować te pieniądze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie miał Cię rozbawić, miał Ci zwrócić uwagę na pewne rzeczy, jak nie pracuje to jak ma uzbierać pieniążki? zamiast do adwokata pójdź po rozum do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
Myślę, że po rozum do głowy powinna pójść szwagierka. Jak się nie ma kasy to się pilnuje, żeby dziecko nie robiło szkód. Mąż jest już tego samego zdania, na pewno jej nie popuścimy, za te 6 tysięcy moglibyśmy na weekend do SPA pojechać, Pewnie sama masz takie rozwydrzone dziecko, nad którym nie potrafisz zapanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bieda nie zwalnia z obowiązku wychowania dzieci i z odpowiedzialności za nie. to nie był wypadek tylko celowe działajie niewychowanego dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość jestes stuknięty,jeszcze bachora ma na lody zabierac i moze jeszcze podziękowac ze popsuła jej tv....i nie przesadzaj ze szwagierka nie ma co do garnka włożyć ,autorka nigdzie nie napisała ze sa tacy biedni...a ty autorko idz do prawnika,jak to nic nie da idz do sądu,6000 tysięcy na ulicy nie leży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
*PROWO albo PODSZYW* ★ ★ ★ PROWO albo PODSZYW Autorka pisze niespójne rzeczy np. mężu - raz że ten siedzi jak "truś" i chce odpuścić a raz że nie popuści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponanski kwiatek polny
ona niepopusci, nauczcie sie czytac lochy, same pewnie produkujecie take bachory wredne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
Ani prowo ani podszyw. Mój mąż doszedł do wniosku, że nie ma, co popuszczać, bo nawet nie przeprosili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może już nie popuści, bo już wyleczył pęcherz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciuuu
a dlaczego to autorka ma się martwić o relacje rodzinne a nie szwagierka ktora powinna sie poczuć do odpowiedzialności. Ja nie ogarniam - co ma kasa do tego. Za 6tys moga kupić cos extra swojemu 2 miesięcznemu dziecku, odłożyć na konto a nie naprawiać szkody za kogoś. Bądź twarda i dobrze ze mąż tez sie ogarnal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
wybacz autorko ale jakiś dziwny ten twój temat. dziwne ze dałas do dyspozycji 4latce tak drogi sprzęt. dziwne ze wogole jest taki tv za 6 tys przeciez teraz juz do 2 tys mozna kupić naprawde fajny i wielki lcd. dziwne ze tv się wylał (hahaha wylał?...). takie drogie telewizory sie nei wylewają.no coz ja mialam bardoz długo stary-kineskopowy,nieraz mi spadł z hukiem i nic się nie stało a te drogie się wylewają:D poza tym jesli tv ma 2 msc to jest na gwarancji-więc zwróc go do reklamacji-powiedz ze się wylał. poza tym-na przyszłość lepiej nei zaprasac parolatków ktorych rodzice nie moga upilnowac gdy się ma w domu niemowlaka-parolatki sa żywe,energiczne,ciekawe swiata,przy tym głosne i to nie jest dzieci wina-poprostu takie są,kazde dziecko przechodzi ten etap. ja jak chcę sie spotkac z kolezanka ktora ma takie dziecko to umawiam się na dworze,nie zapraszam do domu-w domu dzieci powinny mieć poczucie spokoju i bezpieczenstwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
właśnie-niespójne rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NASTĘPNA P******A !!!!!!!!!!!!!! co cię obchodzi za ile autorka ma tv? oczywiście że można kupić dobry tv za 2tyś ale za 6tyś też są,a reklamacja nie obejmuje rzeczy które specjalnie zostały zepsute

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko, przestań się wulgarnie bronić z gościa:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
wifigdańsk bo podobało mi się tak i kupiłam właśnie taki telewizor? Mam kupować sprzęty najtańsze, bo może przyjść rozwydrzony bachor? Telewizor rozlał się pod wpływem uderzenia, pękło to i są takie rozlane kolory. Włączyłam jej bajki, a jak wyłączyli prąd chwyciła pilota z ławy i rzuciła wściekła z Telewizor. Jak ty sobie wyobrażasz, że oddam telewizor na gwarancję skoro widać, że to od uderzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak zwykle ta najgorsza
Nie piszę tu postów jako gość. Poproś administrację, niech Ci sprawdzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
jak narazie jedyną "wściekłą" to ty jesteś. wsólczuję małej tak wulgarnej i nadętej ciotki. widać ze nie obchodzi cię ten tv,tylko zeby się zemścić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×