Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jak zwykle ta najgorsza

CÓRKA SZWAGIERKI ZEPSUŁA NAM TELEWIZOR

Polecane posty

Gość gość
Nawet jak to prowokacja, to niech autorka wymyśli jakieś zakończenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat strasznie stary,ale nie dziwie sie.autorce,tez odwiedzaja nas goscie.z.2 dzieci, a rodzice jak.usiada to juz na dzieci uwagi nie zwracaja, my tez may dziecko,ale zwlaszcza jak gdzies pojedziemy w odwiedziny to pilnuje swoje dziecko zeby nic nie zniszczylo itd, jesli w zabawie polamie jakas zabawke to przepraszam i chce odkupic,niestety w druga strone juz to tak nie dziala, dzieciak lata z brudnymi rekami w czekoladzie smaruje sciany, wklada wszystkie zabawki do buzi, stuka w wielkie lustro w szafie np.klockiem a mama tego dziecka zareaguje dopiero jak ja mowie ze cos tam jej syn robi, rzuca zabawkami blisko telewizora po ich wizycie ja jestem wypruta z energi z latania za nieswoim dzieckiem, pieknie posprzatane mieszkanie wyglada jakby tajfun przez nie przeszedl, lubie tych ludzi ale nie lubie spotykac sie u nas bo az nam rece opadaja,nasza cprla od zawsze nauczona ze rece sie myje,po scianach nie maluje, w lustro nie stuka,a zabawkami nie rzuca poprostu rece opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kruszwiak fred
jak ma zebra kase ? bachora na narządy oddać mała dziwka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dostaje 500+, jeżeli tak to niech odkupuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość44
Cieżka sprawa:D Ja na waszym miejscu to powiedziałabym szwagierce żeby wykupiła wam pakiet na stronie telewizja-online net zanim nie ogarniecie jakiegoś tv :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lord kocur
Dnia Wednesday, October 23, 2013 o 18:09, Gość gość napisał:

Bez jaj, to tylko dziecko, skąd ona ma wziąćtyle kasy??? Pewnie to że 4 jej pensje, pomyslalas? Ja bym nie oddała na jej miejscu, bo z czego. Poza tym po co ci taki drogi telewizor, można już za mniej niż 1000zł kupic!!

Niech bachora sprzeda na NARZADY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aaa

Zakończenie tej historii jest takie, że ja jestem nauczycielem i takich Juleczek mam 3/4 klasy plus ich roszczeniowi rodzice. Zacznijcie w końcu wychowywać dzieci, a nie chodowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10 godzin temu, Gość Aaa napisał:

Zakończenie tej historii jest takie, że ja jestem nauczycielem i takich Juleczek mam 3/4 klasy plus ich roszczeniowi rodzice. Zacznijcie w końcu wychowywać dzieci, a nie chodowac

Nauczyciel, który pisze "chodować"?Takie bajki to swojej babci opowiadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bulma
Dnia 23.10.2013 o 18:09, Gość gość napisał:

Bez jaj, to tylko dziecko, skąd ona ma wziąćtyle kasy??? Pewnie to że 4 jej pensje, pomyslalas? Ja bym nie oddała na jej miejscu, bo z czego. Poza tym po co ci taki drogi telewizor, można już za mniej niż 1000zł kupic!!

To niech pracuje jako ... a te mała szmate odda na narządy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 minut temu, Gość Bulma napisał:

To niech pracuje jako ... a te mała szmate odda na narządy

A Ciebie chyba poyebało. Kolejny temat sprzed 6 lat wykopałaś. Dzisiaj już chyba 5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lulu
Dnia 15.09.2019 o 20:27, Gość gość napisał:

A Ciebie chyba poyebało. Kolejny temat sprzed 6 lat wykopałaś. Dzisiaj już chyba 5

Ma racja dziecko to mop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga

Ein so mal rapatatateil!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×