Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Żygam fioletowymi sypialniami

Polecane posty

Ja myślę, że wszystko zależy od dodatków, jakie są w sypialniach, ogólnie we wnętrzach. Mnie też razi kilka kolorów na ścianach, ale nie raz zdarzyło się, że wnętrze, np. błękitne, bardzo mi się podobało, bo miało super dekoracje. Łatwo jest przełamać kolory np. fajnym, modnym dywanem, który będzie kontrastował z tym, co na ścianach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my mamy sypialnie czerwono z biala zekolada i sufit bialy i slicznie wyglada a salon zechce pomalowac na turkusowo brazowy bo to jest bnardzo jasny pokoj a te kolory mi sie podobaja i do tego zakupic ciemne meble i super bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okropne.Podoba Ci sie bo duzo ludzi tak ma i kopiuja ten turkus i cyrkowe polaczenia.To nie ma nic wspolnego z porzadnym dizajnem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a teraz zwuzualizujcie sobie kobiety wiszaca nad muszla toaletowa I zygajaca fioletowymi sypialniami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W zasadzie to fiolety i szarości - fajne połączenie! Zasłony, firany, pościel kupowałam w http://www.domdekor.com.pl/ a meble w ikei. Wszystko się razem ładnie komponuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja wolę tęczę kolorów i dlatego jako dodatki wybieram żywe obrazy na płótnie od DCN Gallery http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie - moim zdaniem sa rewelacyjne, bo ich jakość jest wzorowa a motywy bardzo oryginalne. nie widziałam takich u nikogo innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam róż i mus jagodowy, wygląda świetnie, nie wiem o co Ci chodzi. Mi się bardzo podoba, nie podobają mi się brązy i w życiu bym w swoim domu takiego koloru na ścianach nie zrobiła, ale to rzecz gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wszelkie odcienie fioletu to moje ulubione kolory. I co, tez k/u/r/w/a nie moge sobie tak pokoi pomalowac, bo tobie nie pasuje, bo inni tak maja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w Polsce to macie gust,te odpustowe kolory.Teraz sie robi wszystko na szaro,a nie jakies fiolety sprzed lat.Jak zawsze Polki w ogonie za zachodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie denerwują beże,brązy i szarości wszędzie. Mamy wśród znajomych i w rodzinie kilka rodzin,które urządzają domy i wszędzie to samo widać. Kuchnia otwarta połączona z salonem, wyżej wymienione kolory i wszędzie kryształowe żyrandole, lampki itp. I często widzę połączenie czarnego,szarego ze srebrnymi dodatkami z kryształkami. Toalety gościnne często tak teraz urządzają architekci wnętrz (znajomi korzystali z ich pomocy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doświadczona00000
dużo z nas zaczyna od kolorów na ścianach , a potem i tak kończy na jasnej kolorystyce, bo inaczej nie da się żyć w tych pokojach, więc lepiej od razu malować na jasno, kolory można zostawić sobie w postaci dodatków, obrazy na ścianach są ciekawym rozwiązaniem, na stronie DCN Gallery znalazłam nawet reprodukcje światowego malarstwa w dobrej cenie, szczerze polecam, http://www.dcngallery.pl/2/obrazy-na-plotnie/malarstwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×