Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość lililikkk

problem z patologiczno toksycznymi sąsiadami

Polecane posty

Gość lililikkk

Jak w temacie- mam problem z sąsiadami. Nie będę opisywać całej syt od początku bo jest tego po prostu za dużo. Jest to rodzina patologiczna- matka (średnio pasuje do tej kobiety to określenie no ale...), i 40-letni prawie już "synalek". Awantury- na porządku dziennym a przede wszystkim nocnym. Wszyscy sąsiedzi mają ich już po kokardy. Wczoraj wrócił do domu kolo 23 i najpierw standardowo śpiew na klatce schodowej, poszedł do mieszkania,a potem mu się odwidziało i przyszedł pod nasze drzwi, zaczął dzwonić dzwonkiem i o dziwo pukać a nie walić w nie wygrażając przy tym, że nas pozabija (bo kiedyś mieliśmy czelność zadzwonić na policje gdy o 2 w nocy była u nich taka awantura, że pobudziliśmy się wszyscy, po godzinie nie wytrzymaliśmy), strasznie na nas bluźnił, i przychodził tak chyba ze 4 razy.Nie dzwoniliśmy na policję bo oni przyjeżdżają po 1 h jak już jest po wszystkim-mam wrażenie, że się go po prostu boją... Mam pytanie- co możemy zrobić- (wiem, że on ma już jakieś wyroki, więzienie za sobą), zgłoszenie na policję, porada jakiegoś adwokata? Może miał ktoś podobną syt? Mam już dość i nie zamierzam tego puścić mu płazem. Myślę, że sąsiedzi doskonale wszystko słyszeli, więc świadków mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililikkk
Wszyscy mają fajnych sąsiadów? Fajnie.... A może jednak ktoś wie co w takiej syt zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie policja przyjeżdża bez problemu. Kilka zgłoszeń i można zakładać sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lililikkk
założyłaś sprawę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie mieszkamy z plebsem w bloku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×