Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kto z was ma nadzerke

Polecane posty

Gość gość

jak w temacie kto z was ma nadrzerke lub tylozgiecie macicy. wypowiedzcie sie na ten temat, czy mialyscie problemy z zajsciem w ciaze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam. Stwierdzona w trzeciej ciąży, lekarz powiedział,że czasem się zdarza,że znika po porodzie, a jeśli nie będzie trzeba usunąć. Ostrzegał,że potem może być problem z kolejną ciążą, ale oczywiście czwartej nie planowałam, więc spokojnie poszłam wypalić (nie wiem czy teraz też się wypala ;P) Potem całkiem o tym zapomniałam, bez problemu zaszłam w czwartą ciążę, przypomniałam sobie o ostrzeżeniu na porodówce ;P Położna powiedziała, że dobrze,że ostrzegłam, dostałam zastrzyk na zmiękczenie szyjki macicy i urodziłam w sekund pięć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 21 lat i nie mam jeszcze dzieci ale planuje je miec, powiedzial mi lekarz ze zaczniemy dzialac jak bede po pierwszym porodzie. ale oprocz nadrzerki mam jeszcze tylozgiecie. czy bede miala trudnosci z zajsciem w ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nadżerke (odnowiła się w ciąży) i tyłozgięcie i jestem w 35tc. z tej nadżerki miałam plamienie krwią w 3 i 4 miesiącu, ale lekarz mnie wcześniej ostrzegał, że tak może być, bo jest silne ukrwienie narządów, więc nie było stresu. po ciązy jak nie zniknie to pewnie znowu (sic!) będe musiała ją wypalić. a tyłozgiecie nie jest przeszkodą w zajsciu, czasem tylko trzeba zastosować inne pozycje, co też może być urozmaiceniem w staraniach ;) także głowa do góry i powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×