Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA111

nie najada się pomocy

Polecane posty

Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA111

Zawsze myślałam, że po wprowadzeniu stałych pokarmów będę miała dłuższe przerwy między karmieniem. A więc spokój w dzień i dłuższe spanie w nocy. Ale na moje dziecko to nie działa. Po obiadku tj, cały słoiczek 125g zupki po godzinie jest głodny. Wieczorem je 160-180ml gęstej kaszki z łyżeczki i to go trzyma 2-3h. W nocy też dosypuje kleiku do każdego karmienia a i tak budzi się co 2-3 godz. Ma 4 i pół miesiąca. Pomóżcie, bo oddałabym wszystko za przespane min 4 godz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem z czym ta zupka, ale jak same warzywa i trochę mięsa, to ma prawo być głodny, dodaj jakiś ryż, albo kaszkę. I znowu pytanie z serii głupich, jeżeli nie karmisz piersią co stoi na przeszkodzie,żeby mąż wstał do dziecka, a Ty się wyśpisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA111
mięsa jeszcze nie daję, mały ma dopiero 4,5 miesiąca. daję mu zupki ze słoiczka po 4 miesiącu- jarzynowa, dynia z ziemniakami, marchew z ziemniakami. A mąż wstaje do dziecka, tylko że on z tych co nie zrobią nic cicho :) więc nawet jak nie wstaje to i tak się budzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA111
może ktoś jeszcze pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do zupki możesz dołożyć kliek ryżowy lub kukurydziany będzie bardziej sycąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hch
dużo dzieciaczków tak ma chyba nabierają więcej ciałka nic innego nie pozostaje tylko karmić i poczekać aż samo minie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA111
kleik na mleku zrobić i dodać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja do zupki dosypywałam kleiku kukurydzianego i 2,5 godz wytrzymywała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAaa11111
no to chyba zacznę gotować sama i dosypywać kleiku, tak jak piszecie, bo do zupki ze słoika go raczej nie dodam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chciałaś miec dziecko to z*********j teraz, i to ci zostanie do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopis
Mialam podobny problem z budzeniem nocnym jak dziecko zaczelo dostawac kleik ryzowy najpierw do mleka w butelce a potem do jedzenia lyzeczka na noc. Moje dziecko jest karmione piersia, kleik robilam na moim mleku - zanim go wprowadzilam syn pieknie przesypial noce a tu niespodzianka, zaczal sie budzic (gdzie niby efekt powinien byc taki, ze mial spac dlzej). Metoda prob i bledow doszlam do wniosku, ze ten wieczorny posilek byl za bardzo sycacy,vtaki ulepek i dzieciakowi chcialo sie potem w nocy pic, po prostu rzucal sie wtedy piers. Teraz robie tak, ze kleik ryzowy lub kasze jaglana przygotowuje z wieksza iloscia wody, owocow dodaje tyle co wczesniej i po prostu mecze sie z tym karmieniem lyzeczka (geste sie mniej rozlewal), a potem podaje piers. Jesli karmisz mm, to moze rob ten kleik/kasze na wodzie, a potem przed snem normalnie butelka z samym mlekiem (tylko chyba przy mm musisz zachowac dluzsza przerwe miedzy kleikiem a butelka, jakies 1.5/2godziny. Xxx Po obiadku, wlasnie po tej godzinie czy poltorej podalabym rozcienczony sok marchwiowy/wode/herbatke, tez mi sie wydaje, ze moze jest po tak sycacym posilku spragniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MMMMMMMMMMM11
Tak, tylko, że on po zupce czy kleiku pije jeszcze ok 40ml herbatki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuj dodac kleiku do zupki ze sloiczka, spokojnie sie w cieplej zupce rozpusci. Mam na mysli te kleiki blyskawiczne z nestle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AAAAAAAAAAAaa11111
Tak zrobię. Dzięki za podpowiedzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×