Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Wysiłkowe nietrzymanie moczu

Polecane posty

Gość gość

Witam, cierpię na to już od lat, czy ktoś może mi polecić lekarza w Krakowie, który pomoże???

Gość gość
Ja myślę, że każdy ginekolog powinien ci dać skierowanie na zabieg podniesienia i podwiązania macicy w szpitalu na NFZ. Ja dostałam takie skierowanie 6 lat temu na podwiązanie macicy i plastykę pochwy. Zrobiono mi tylko plastykę, bo miałam cały mięsień naciągnięty i wypadał, co ciągnęło macicę w dół dawało parcie na pęcherz. Natomiast powstrzymano się w moim przypadku od zabiegu na macicy, ponieważ miałam wtedy 30 lat i stwierdzili, że mogę mieć jeszcze dzieci. A po podwiązaniu nie wolno zachodzić w ciążę. Fakt, że powinnam unikać większego dźwigania, ale generalnie jest ok. A kiedy zrzuciłam 20 kg nadwagi to jest już super. Mogę ponosić więcej i nic się nie dzieje.

Gość gość
Mnie również dotknął problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. Jestem z okolic Łodzi i bardzo was proszę o namiar na jakiegoś sprawdzonego urologa. Nie mam zamiaru dłużej się tak męczyć.

Gość oli40
04.12.13 [zgłoś do usunięcia] Mozesz mi powiedzic na czym ta metoda polega i czy jest sie hospitalizowaną:)

Gość gość
jeśli chodzi o zabiegi i lekarzy, którzy pomogą uporać się z tym problemem jest zabieg laserowy i dr Marek Wasiluk. Na pewno jak się borykamy z nietrzymaniem moczu warto się do lekarza wybrać

Ja męczyłam się z problemem nietrzymania moczu po urodzeniu dziecka ale poszłam na zabieg laserowy do centrum estetyki w Łodzi : http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna . Leczenie nietrzymania moczu troszkę trwało zanim dokonałam zabiegu ale teraz chociaż czuje się komfortowo nie mam uczucia jakby mi leciało po nogach.

Zauważyłam, że w rozmowie pojawiło się nazwisko dra Marka Wasiluka. Jestem z Krakowa i pojechałam na zabieg laserowy specjalnie do Warszawy. Doktor okazał się ciepłym człowiekiem i profesjonalistą z dużą wiedzą. Sam zabieg trwał kilkanaście minut i nic nie bolało.

Gość gość
Mialam zabieg laserem fotona na WNM I nic nie pomoglo,mysle ze jest gorzej bo po tym zabiegu mam wieksze parcie na mocz I w nocy musze kilka razy wstawac do toalety czego przed zabiegiem nie mialam,a problem jak byl tak jest nadal nic lepiej tylko w kieszeni lzej bo 2400 skasowala.

Gość gość
Witam! Jestem położną i piszę pracę magisterską nt. czynników ryzyka nietrzymania moczu oraz roli położnej w tym schorzeniu. Jeśli któraś z Pań, w wieku od 40 lat, miałaby ochotę odpowiedzieć na kilka pytań, byłabym bardzo wdzięczna. Oczywiście ankieta jest anonimowa.;-) Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za odpowiedzi.:-) https://docs.google.com/forms/d/1yCjrjBEb7Kyia8Kp9UzGoUaH0t2KGcwZiEAKYec1X-k/viewform

Gość gość
Mam pytanie o nietrzymanie moczu przez meżczyzn. Mój mąz wstydzi sie pampersów czy pieluchomajtek, na razie kupuję mu specjalne wkładki dla mężczyzn (www.medycynanaturalna.pl ) tylko coś takiego chce nosić, ale tu ktoś pisał o tej zakładce- jak sie to wam sprawdza?

Gość Helenka78Slomka
Witam ja leczyłam się u Dr n. med. Andrzej Krzysztof Przybyla jestem mu wdzięczna, że mi bardzo pomógł. A teraz Pan doktor naszczęscie będzie przyjmować w Polsce w Klinice rehabilitacji Nowy Dwór bo otwierają tam rehabilitację urologiczną.

Gość RenaGaw
Tylko i wyłącznie dobry lekarz specjalista może nam doradzić. Nie można absolutnie omijać tematu lub udawac że nic sie nie dzieje. U mnie problem zaczął się po 40 stce. Uprawiam sport i w tym przypadku nie skonsultowanie tego z lekarzem po prostu było niemożliwe... jakieś 4 miesiące temu robiłam zabieg MonaLisa - zresztą wspomniany już tutaj. Robiłam go w http://profmed.com.pl/ginekologia-estetyczna. Jestem bardzo zadowolona. I każdemu polecam

Zachowawcze polega na systematycznym wykonywaniu odpowiednich ćwiczeń w ramach fizjoterapii Wspomagające leczenie farmakologiczne, w ostateczności leczenie operacyjne. Koleżanki mama była na operacji i ma założoną taśmę, trochę pobolewało ale ale jest zadowolona już 2 lata.

Gość Helena1961
Też to niedawna zmagałam się z problemem nietrzymania moczu. Mimo że jestem już po 50, nadal czuje się młodo i chciałam korzystać w pełni z życia. Mój syn, który studiuje medycynę polecił mi metodę laserową, która jest znacznie bardziej skuteczna niż leki i mniej szkodliwa niż operacje. Okazało się, że był to strzał w 10, po zabiegu wszystko wróciło do normy. Więcej można przeczytać tutaj: http://www.lekarze-poznan.eu/ginekologia-nowoczesna-,906.html

Gość pola_sz
Ja też już po 50, ale staram się nie pić dużo płynów i ćwiczę . Dla mnie wygodne są wkładki tena lady, w domu noszę normal a jak gdzieś wychodzę to ultra mini stosuję. Są one małe i dyskretne przy czym bardzo chłonne. No i czuję się z nimi komfortowo.

Gość gość
Również polecam zabieg laserem. Mieszkankom Podkarpacia mogę polecić klinikę Moja estetyka w Rzeszowie :) Dzięki niej nie mam już problemu z nietrzymaniem moczu :)

U mnie jedna z koleżanek nie miała problemu z kwestiami kobiecymi po tym jak odbył się poród może dlatego, że rodziła przez cesarkę. A jednak w trakcie porodu naturalnego troszkę zmienia się budowa ciała kobiety a szczególnie narządy rodne. I ja osobiście na leczenie nietrzymania moczu bym poleciła zabiegi w centrum estetyki. Zabiegi z ginekologii estetycznej są już tak zaawansowane, że spokojnie zaraz po zabiegu można udać się do domu. Na terenie Łodzi mogę polecić Centrum Estetyki Beauty - http://www.beauty.com.pl/pl/ginekologia-estetyczna

Gość Gadzinowa
Jakiś czas temu regularnie chorowałam na zapalenie pęcherza, teraz juz to minęło, ale przy gwałtowniejszych *****ch niestety zdarza mi się, że coś poleci. ostatnio zastanawiałam się nad takimi wkładkami dla samej higieny, ale zupełnie nie wiem jak się do tego zabrać. wygodne to jest? jak jest z chłonnością?

Gość Mademoiselle A
Wygodne. Nie różnią się niczym od zwykłych podpasek, a mają czterokrotnie wyższą chłonność. :)

Gość Alergina
Ja niestety mam problem z nietrzymaniem moczu po ciązy i tez uzywam takich specjalistycznych wkładek. Jednak poprawia to komfort.

Gość pola_sz
Jak to odparza? Przecież normalne podpaski też nie odparzają a wkładki są jednak bardziej chłonne od podpasek i zapewniają większe uczucie suchości, to nie ma mowy o żadnym odparzaniu.

Gość
Komentujesz jako gość. Jeśli posiadasz konto, zaloguj się.
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

Zaloguj się, aby obserwować