Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wszyscy faceci mnie odrzucają

Polecane posty

Gość gość

od 2-3 lat jestem sama... Zawsze facet na początku sie mną zainteresuje (ostatnio tak było) podobno podoblam sie mu, zapraszal mnie do kina, pisal do mnie i nie wypalilo spotaknie z jakiegos powodu... - i już nie piszę. Nie wiem dlaczego tak odrzucam facetów. Na początku są mną zainteresowani a poźniej nic z tego. Takiego cholernego mam pecha. W pracy ostatnio uśmiechął się do mnie taki fajny - ALE NIE ZAGADAŁ, i też zauwazylam ze rzadko kiedy zagaduja albo boja sie zagadac, a uśmiechaja się, przyglądają itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zazwyczaj jest tak ze Ci fajni sa zajeci. Nie naleze do dziewczyn gdzie pierwsza zagadam, facet ma za mna gonić a nie ja za nim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile masz lat? mieszkasz w duzym czy malym miescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
20. Mieszkam na wsi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie dla psa kielbasa. Fajni pozajmowani i tacy nie musza latac za jakas "ktorej sie nalezy", laski same im sie pakuja do lozka. Pomysl chwile, skarbie, to naprawde nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie naleze do dziewczyn gdzie pierwsza zagadam, facet ma za mna gonić a nie ja za nim... - z takim podejsciem to bedziesz wiecznie odrzucana i mozesz doczekac samotnosci ! Mamy 21 wiek tzw rownouprawnienie mozesz sama zagadac tylko widac kobiety jeszcze nie dorosly do tego dlatego coraz wiecej Polek jest samotnych !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie ganiałem za żadną kobietą i nie wyobrażam sobie żeby jakaś miała za mną ganiać, jakieś masz chore podejście do tematu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przekleństwo rodziców albo ktos to zrobił nie mart sie sa moditwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×