Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zostają związki i zaradność

Przykre jest to że przeciętni faceci mają małe szanse na seks bez związku

Polecane posty

Gość Zostają związki i zaradność

Tacy nie mogą raczej liczyć na szybki lub niezobowiązujący seks z fajną dziewczyną. Tacy muszą się wykazać dojrzałością, odpowiedzialnością, zaradnością, pracowitością, ambicją, to może jakaś zechce się z nimi związać. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wylewny
Całe życie byłem ponadprzeciętny :) właśnie to zrozumiałem dzięki Wam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to skoro sam jesteś przeciętny to może oglądaj się za przeciętnymi dziewczynami ? Nie dla psa kiełbasa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
mam to samo "wylewny" ,zobacz jaka kafeteria bywa pomocna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
porównanie Łonej do kiełbasy zniosłem bardzo boleśnie ...:( ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przykre jest to ,że przeciętniakom wydaje sie ,że modelka powinna im spaść z nieba i narzekają na samotność w czasie gdy miliony brzydkich dziewczyn marzy o miłości ale przeciętniacy uważają się "za dobrzy" na brzydkie...żenua...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Jestem przeciętny, ale mam przyzwoitą pracę, jestem dobrze ubrany, zadbany, nieźle zbudowany (bez siłowni nie ma życia) i nie narzekam na brak powodzenia u tych atrakcyjnych, ale tylko jako partner do związku, z którym na seks się czeka parę miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
ergo wystrzelać przeciętnych panów nie mażących o brzydkich paniach ...:D Mnie już grożono postrzałem...:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
"ale tylko jako partner do związku, z którym na seks się czeka parę miesięcy." buhhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Jako potencjalny partner nie jestem zły, ale w kategorii przystojniaka na jedną noc lub gościa do seksu bez zobowiązań po prostu leżę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeciętny facet musi być ponadprzeciętnie bogaty by mieć szanse u najbrzydszej kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko frajer godzi się na stały związek z kobietą wiedząc, że dzisiejsze kobiety dają każdemu takiemu przystojniakowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łona jest Aniołem
uwielbiam "Złote Myśli " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy ma to na co zasłuzył :) Jak masz 2000 tysiące dochodu na miesiąc , mordę podobną do Staszka spod monopolowego i jeździsz 15 letnią Skodą to nie licz na to ,że Irina Shayk wskoczy Ci do łóżka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"niezobowiązujący seks z fajną dziewczyną." no to chyba nie jest fajna tylko jest zwykłą qrwą :O żadna szanująca się dziewczyna nie daje na prawo i lewo ale najwyraźniej Ci nie zalezy na kobiecie tylko na podupczeniu dobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co ty sobie myslisz
A CO TY bys chcial sobie ZA DARMO bez niczego KORZYSTAC!!!! CHCIALBYS KOBIETE wykorzystac!!!!! Jak jaka rzecz!!!! IDZ kup lalke z niej bedziesz mogl korzystac WYKORZYSTYWAC JA I PORZUCIC!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHH
i takie glupole tepi jak ty szukaja glupich naiwnych bab.. kochanka--jest do tego zeby ja wykorzystac i porzucic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda pisana jest taka
kazdy ma szanse na seks w zwiazku jak i bez zwiazku ale jak ktos jest p***a a nie facet i nie potrafi dobrze zagadac to moze sobie co najwyzej pomarzyc. I tu nie chodzi o bycie przystojnym , sam brad pit mial problemy z wyrwaniem lasek w hollywood dopoki slawny sie nie stal bo jemu tez brakowalo obycia z kobietami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Jako potencjalny partner nie jestem zły, ale w kategorii przystojniaka na jedną noc lub gościa do seksu bez zobowiązań po prostu leżę." ****************************************************** chętnych panienek na numerek wcale nie brakuje i wiem co mówię a nie jestem jakimś Bradem Pittem. Może przestań się oglądać za kandydatkami na miss polonia i bierz to co chętne. Worek na łeb i jedziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie lubie udawanego sexu
SEKS za kase--TO SEX udawany ,tylko dlatego to robi bo jej placisz... NIE LUBIE UDAWANEGO SEXU :( poza tym taka co bierze za kase,daje kazdemu I WCZESNIEJ PARE GODZIN wczesniej r******l ja Jakis facet zarazony czyms ,lub AIDS a teraz do tej samej papy bierze ona twojego fiuta ,do tej samej dziury wklada twojego fiuta ,po tamtym zarazonym gosciu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ,że to Ty autorze po prostu jesteś ciamajdą i nie umiesz zarywać do panienek :) No nie gadaj mi ,że tylko przystojniaki rodem z hollowood uprawiają seks przed ślubem. he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A TY TAKI PIEKNY
A TY Taki PIEKNY Idealny ??? Ciekawego co kobieta sadzi o twojej urodzie,o twoim ciele...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALE o czym tu mowa
PRAWDZIWA kobietka---nie da sie nabrac na takiego cwaniaczka,wykorzystywacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam regularnie umawiam się z prostytutkami i wielu moich kolegów również nawet Ci co są w związkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Nie jestem ciamajdą. Po prostu żeby uprawiać seks bez zobowiązań z fajną, modną studentką trzeba nieźle wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co znaczy wg Ciebie "fajna" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prawiczek koło 25tki
Fajna to dla mnie całkiem ładna (nie żadna piękność), przebojowa, pewna siebie, elokwentna, inteligentna, ponętna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A Ci autorze marzy sie seks z brzydką dziewczyną ? Pewnie nie...więc wyobraź sobie teraz ,że my kobiety też wolimy uprawiać seks z atrakcyjnym partnerem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostają związki i zaradność
Jak pisałem nie jestem żadnym brzydalem i mam całkiem fajną muskulaturę, niestety noszę okulary i nie mam twarzy typowego macho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×