Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vene

Nie ma czasu dla mnie bo ma

Polecane posty

działka! Mężczyzna, którego poznałam cały czas spędza na przydomowej działce. Dużej, ogromnej. To koszenie, sadzenie drzewek, podlewanie, budowanie jakiejś daczy. Latem myślałam, że aby się lepiej poznać wybierzemy się gdzieś chociaż na jeden dzień, ale skąd. Mówił, że urlopu nie może wziąć bo coś tam. Teraz urlopik ma i sadzi krzewy. Chyba nie ma co się w to bawić, facet lata po polu jak w ukropie, a dla mnie czasu nie ma:( proszę o opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak teraz to lubi to raczej nie zmieni przyzwtczajen dla ciebie jak chcesz go spr spytaj czy mógłby wprowdzic cie w arkana ogrodnicze jak sie zgodzi to juz pól sukcesu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W te arkana owszem chce mnie wprowadzić, jednak nie interesuje mnie wieczne grzebanie w ziemi. Istnieje jeszcze inne zycie. A nie wieczny żywot spędzę na koszeniu i pieleniu durnej działki.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz taki czas na sadzenie drzewek i krzewów ;) - wiem, bo sama to robiłam w środę ;) Poczekaj na zime- przeciez wtedy nie ma co tam robic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to sobie daj mu spokój to jego pasja pomysl co ty baaaardzo lubisz nagle zjawia sie jakis ktos i mów od dzisiaj tylko ja a twoje zajecia na bok dziłaka to nic szczególnego ale on to lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie? Dzień w dzień? też byście codziennie tam były/li?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ciebie nie zaprosil na te dzialke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×