Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mama Zosi2013

zielone kozy i niemowlaka

Polecane posty

Gość mama Zosi2013

hej, jestem mamą dwutygodniowej Zosi. Od kilku dni zauważyłam, że w nosku córki pojawiają się "zielone gluty" - wyciągam je fridą. Zosia nie ma kataru, ładnie je i śpi ale "gluty" pojawiają się 3, 4 razy w ciągu dnia. Nie wiem, czy powinnam jechać z nią do lekarza? Czy jest to początek jakiejś infekcji? Czy może nie jest to nic groźnego? Bardzo proszę o pomoc w odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściągasz fridą na "sucho" czy stosujesz coś wcześniej np. sól fizjologiczną albo wodę morską?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Zosi2013
stosuję wodę morską od 2 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli coś Cię niepokoi umów się do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam w piątek u lekarza na kontroli i powiedział, że to nie jest katar ale wydzielina, która jest produkowana gdy jw mieszkaniu jest za suche powietrze. Kazał zwiększyć wilgotność w mieszkaniu i tak też zrobiłam ale wydzielina nadal sie pojawia. Dlatego nie wiem, czy lekarz sie nie pomylił? Czy rzeczywiście to nic groźnego? Miał tak ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
naprawdę nikt nie miał takiego problemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mojego latem były takie. Czyscilam mu nosek raz na dzień lub co drugi. Chyba faktycznie ma to cos wspólnego z wilgotnoscia bo już minely.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki z aodpowiedź. u mojej Zosi to trwa juz 5 dni i zaczynam sie mocno niepokoic. maz twierdzi z epanikuje skoro lekarz powiedzial jasno ze jest ok ale przeciez lekarz moze sie tez czasami mylic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×