Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość godzina więcej

po czym poznać że kochasz

Polecane posty

Gość godzina więcej

sluchajcie, pytanie głównie do osób po ślubie lub z dlugim stażem zwiazku, po czym wiedzieliscie, że to ten/ta? dalej jesteście szczęśliwi jak na początku? pierwsze miesiące zawsze super, zauroczenie, motylki w brzuchu itp ale potem? skąd mam wiedziec, że to ten ca całe moje w sumie nasze życie? jest nam razem dobrze, kłócimy się czasem ale to jak każdy ale szału tez nie ma. . pomożecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po tym ze ze mna rozmawia, slucha i slyszy co sie do niego mowi, ze ciekawi go co ciekawego spotkalo mnie w szarym dniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może po tym że wolę wrócić do niej do domu niż iść z kolegami na piwo a może to że jej uśmiech refunduje mi całodzienne zmęczenie i stres a może całkiem coś innego . Wybieraj .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina więcej
czaem słucha czasem woli oglądać tv, nie wiem mam wrazenie, ze ja zawsze muszę zaczynać rozmowę, na początku potrafiliśmy rozmawiac po 5h bez pzrerwy do rana a teraz? wystarczy, ze pogadamy przez tel w ciągu dnia to wieczorem uważa , że wiem wszystko i można się zając tv, tym bardziej, ze nie mieszkamy razem . .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wez z nim slub, po slubie bedziesz wiedziala na pewno czy kocha ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina więcej
pulchny, planujemy własnie ale musze skończyc studia teraz mam ost semestr ponieważ studiuję zaocznie więc płacę za uczelnie po 400 co miesiac prawie, prace mam na zlecenie, boję sie trochę ryzykować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A znasz powiedzenie że kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ? albo że kazde małżeństwo (związek) to loteria . Gdybym nie zaryzykował to nie byłbym szczęśliwym małżonkiem od tylu lat . A może Twoje obawy są płonne i Twój facet jest już tak Ciebie pewny że stwierdził iż nie musi zabiegać o Twoje względy .Nikt nie siedzi w drugim człowieku i nie zna jego myśli a sprawy partnerstwa są tak dziwne że jak nie spróbujesz to nie poznasz , czasem trzeba iść na żywioł . Nadmierna asekuracja czasem nie popłaca . Trzymajcie się .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina więcej
pulchny znam ale boje sie strasznie, że się sparzę, o matko poleciałeś mi trochę, wiem, ze nie siedze u niego w glowie, a tak bardzo bym chciała :P a tak poważnie masz rację trzeba to zrobić aby sie przekonac czy jest sens :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina więcej
dziękuję ci za dobre słowo, to możesz podrzucisz jeszcze jakieś rady aby związek nie był rutynowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta a może jeszcze przeżyć życie za Ciebie ? Sama pracuj nad związkiem , Ty i on .Inni mogą tylko za Was kciuki trzymać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina więcej
haha z tym przeżywaniem życia nie przesadzajmy, myślałam, ze skoro wiesz co nie co w tym temacie to się podzielisz opinią :) ale i tak dziekuję ci za odpowiedź :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina więcej
zgadzam się z tobą, ale i taj chyba zacznę od siebie muszę się czasem opanować i nie myśleć tyle bo doprowadza mnie to do szaleństwa czasem i przez to się kłócimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość godzina więcej
ciężko się przestawić, zawsze dopowiadam sobie swoją wersję, nie wiem czemu tak mam ;/ a moj narzeczony ma rację mówiąc, że nie bedzie się tłumaczył z moich wyobrażeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola 27
halo wszyscy spia ? kto mi pomoze please

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×