Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Beezenduu

Grupa młodych nastoletnich mam

Polecane posty

Gość Beezenduu

Cześć dziewczyny te forum jest po to abyśmy się poznały i wzajmnie wspierały mam nadzieje ze nikt nie bd krytykował naszych wyborów czy naszego zycia tak jak było to na podobnych forach na których chciały się poznac nastoletnie mamy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć ja wpadłam, mam 19 lat i rodzę za 3 mies. Właśnie robię pierwszą w życiu wyprawkę i już niemal finisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Mam 19 lat i w grudniu rodzę moją córeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To miesiąc wcześniej niż ja. :) Wszytko już gotowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Większość :) Zaraz jadę do sklepu po resztę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tej porze w niedzielę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Centrum Handlowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19 lat i dziecko? a gdzie szkoła, praca, mieszkanie? wam to tak wygodnie, bo was rodzice sponsorują, ja bym się wstydziła iść do rodziców po kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też jeżdżę po CH, ale w niedz. są krócej otwarte butiki, tylko markety dłużej, dlatego się zdziwiłam. Mnie się zawsze kupę czasu schodzi na zakupach i o tej godz. w niedz. raczej bym się nie wybierała na zakupy wyprawkowe. Co najwyżej po jedzenia albo do apteki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej Dziewczyny . Ja mam 17 lat i jestem w 3 miesiącu ciąży wcale się z tym nie kryje,będę mamą i jest mi z tym dobrze. Piszcie dziewczyny co tam u was i jak się czujecie ;> ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
U mnie są otwarte do 20 :) więc mam jeszcze 3 h, a do CH 5 min drogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
A kto powiedział że do rodziców po kasę? Byłam zaręczona jeszcze przed zajściem w ciążę i rodzice nie dają mi pieniędzy na dziecko bo nie muszą . Razem z moim narzeczonym sobie doskonale radzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lycka0510
Ciekawe ile z was mają wpadkę? Podejrzewam, że 100% :D Ja bym usunęła w wieku 18 lat, nawet nie wyobrażam sobie współżycia w takim wieku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
W życiu różnie się zdarza, dlaczego któraś z nas miałaby się kryć z tym ? Wolę być młodą matką kochającą swoje dziecko niż jedną z tych które swoje dzieci oddają, albo biją co jest już na porządku dziennym . Młoda dziewczyna ma takie samo prawo czuć się spełnioną matką jak kobieta przed 30.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba grupa głupich szmat, które nie potrafią się zabezpieczyć. Rodzice pewnie dumni z bękartów w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mozna w dzisiejszych czasach zaliczyc wpadke?naprawde trzeba byc kretynka zeby wpasc w wieku nastu lat i tak zmarnowac sobie mlodosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
Lycka... No bez przesady... 18 lat to dobry wiek na wspolzycie wedlug mnie. Nawet 17 lat mnie nie szokuje, sa mlodsze wpolzyjace, takie czasy, szybszy tryb zycia... Nie oburzaj sie tak, chyba ze masz ze 40 lat i nie kumasz czaczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Kretynką trzeba być usuwając dziecko , wolę zostać matką niż tą młodość poświęcić na rozbijanie się po imprezach. A co do zabezpieczania się, chyba każdy wie że nie ma środka który daje 100 % bezpieczeństwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wlasnie po to jest mlodosc zeby wyszalec sie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Współżycia można nie wyobrażać sobie, kiedy dziewczyna ma 14-15 lat w okresie gimnazjum ale nie kiedy ma ukończoną szkołę średnią albo właśnie ją kończy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość K
Pieprzyć się trzeba z głową, wtedy nie ma żadnych wpadek, a antykoncepcje trzeba potrafić odpowiednio stosować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Ale nie każdy tak do tego podchodzi, ja nawet jak nie byłam w ciąży nie chodziłam po imprezach. Czasami w wakacje nad morzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc z was tak zostanie samotnymi matkami...wiec nie ma sie co cieszyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej , ja mam 18 lat i w styczniu zostane mama ; ) była to wprawdzie wpadka ale razem z moim narzeczonym bardzo się z tego teraz cieszymy ; ) co do zakupów to nie mam jeszcze praktycznie nic kupione ; / Może wkońcu an tym temacie pójdzie jakos dobrze popisac bo wszystkie poprzednie to była jakas masakra ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Proponuje iść się dalej "pieprzyć " :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
Nie rozumiem takiego atakowania mlodych dziewczyn co sa w ciazy lub juz maja dziecko... osobiscie uwazam, ze jesli rozpoczely wspolzycie to mialy swiadomosc ze moga zostac mamami... a w ogole to chyba dobrze ze mimo mlodego wieku decyduja sie wychowac a nie oddac, wyrzucic, zabic czy co tam jeszcze..a czy z pomoca rodziny czy nie to juz jakby nie interes kogos z Kafe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość verona006
Znam kobiety które zostały samotnymi matkami mimo że były po ślubie :) I nie miały już nastu lat. Kwestia doboru partnera, a nie wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2013-10-27 17:12:13 [zgłoś do usunięcia] gość myślisz ze jak zostaniesz matka w późniejszym wieku to masz 100 % pewność ze nie zostaniesz sama ? Oj mylisz się ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beatazkrainyoz
nigdy nie ma pewnosci czy ktos bedzie sam czy... wiele czynnikow sie na to sklada, od tych losowych po te ktore sami stwarzamy... tak dla przykladu moja przyjaciolka rozstala sie z facetem ktory mial byc juz tym jedynym, po 7 latach, planowali slub i tak dalej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×