Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kamaszka00

Sprawdzone sklepy z oryginalnymi zegarkami

Polecane posty

Gość Kamaszka00

Hej Dziewczyny, przygotowuję się powoli do kupowania prezentów. Prośba do wszystkich o wklejanie tu linków do sklepów z zegarkami. Oczywiście żadnych podróbek, tylko sklepy z oryginalnymi markami. Proszę o wklejanie sklepów sprawdzonych, w których robiłyście zakupy i możecie je polecić! :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuMajka
Ja kupowałam tutaj http://zegarownia.pl/ i polecam gorąco, miła obsługa, odpisują od razu na pytania no i realizacja błyskawiczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absintha
Na stronie zlotewyprzedaze.pl czesto pojawiaja sie kampanie z zegarkami i to w bardzo atrakcyjnych cenach, np. Casio, tissot, Orion, EA. Robiłam sama tam zakupy i wszystko jest na pewno oryginalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusiaczka
widziałam w sferisie super zegarki!! ;> tzn. to było coś w rodzaju smartwatcha/smartbanda, ale wizualnie wygląda jak zwykły zegarek, super!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaśkak
Ja mam miłe wspomnienia odnośnie zakupów na tej stronie http://www.zegarkowy.pl/ . Zegarek przyszedł mi bardzo szybko,był zapakowany solidnie tak więc nie było obawy,że coś się z nim stanie podczas podróży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norbston
Zegarki zawsze kupuję z http://e-zegarek.pl/ , jedyny sklep z zegarkami, gdzie jest taki ogromny asortyment i dobre ceny. Już kilak zegarków mam stamtąd kupionych i za każdym razem były to udane zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elorakola
e-zegarek to chyba największy sklep z zegarkami, więc nie ma co polecać innych chyba, ja zawsze tam kupuję, zawsze dostawa szybka i wybór zegarków ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAsiaBasia238
A mi bardzo podobają się zegarki od Davida Wellingtona, myślę że w końcu sobie taki kupię. Są bardzo klasyczne i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jankapol
Ja również polecam https://e-zegarek.pl/ jeśli kupować zegarek online to tylko w tym sklepie. Jakość na najwyższym poziomie, przesyłka przychodzi na czas, wszystko zgodne z opisem na stronie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ryyann

Wystarczy poszukać w sieci, gdzie znajdziesz wiele tego typu sklepów. Zależy jeszcze, jaki dokładnie ma to być zegarek. Sklep z zegarkami https://techtime.pl/ Ma sporo takich bardziej "nowoczesnych" zegarków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edyta83

Znalazłam na Instagramie fajny sklep z zegarkami wpisz sobie w wyszukiwarkę poltime.eu i ci wyskoczy maja rewelacyjne ceny, albo znajdź ich stronę w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagmara

Możecie wierzyć lub nie, ale ja polecam Time Trend, mają mnóstwo marek, ceny nie są aż tak bardzo tragiczne, warto zainwestowac w zegarek, który będzie dobry przez wiele lat. Polecam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arek

Wedlug mnie Ted Baker jest dobrym zegarkiem, korzystałem z wielu i szybko się psuł albo wyświetlacz, albo z paskiem cos było nie tak. Lubię zegarki często odwiedzam sklep Time Trend.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MB99

https://www.zegarek.net/

Można liczyć na rabat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

Ja kupuje po prostu to co mi się spodoba. W Time Trend zawsze pytam o jakieś nowości i wtedy się zastanawiam, co będzie dla mnie najlepsze. Nie lubię zamykać się w schematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Zdecydowanie polecam Time Trend, zegarki najwyższej klasy, same oryginalne marki, warto wydać pieniądze i jest gwarancja, ze zegarek jest naprawdę prawdziwy.;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raf

Bardzo dobra firma, mąż pracuje już wiele lat, ma dobrą umowę, praca stabilna, polecamy 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja również polecam Time Trend, bardzo dobry salon.  Raz miałem taką sytuacje, że zgubiłem stary zegarek, szukałem naprawdę długo, ale wsiąkł. Poszedłem do Time Trend po nowy i jestem zadowolony. Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Time Trend to sprawdzony salon z zegarkami, polecam, ceny są różne, zależy jakiej marki zegarek. Ja mam zaufanie tylko do Casio 😉       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek

To prawda Time Trend jest dobrym salonem z dobrymi zegarkami, jest gwarancja, że są oryginalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaj

Zdecydowanie Time Trend, salon z dużym asortymentem i co najważniejsze zegarki zdecydowanie oryginalne, obsługa też przemiła i pomocna, polecam.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robert

Sprawdzony jest Time Trend, salon z bogatą ofertę zegarków, można powiedzieć do wyboru do koloru 😄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,mnbv

Ja wolę Lorusa od Casio, ale oba te zegarki są modne i solidne szczególnie z Time Trenda 😊               

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wit

Mój ulubiony – Time Trend. Ze względu na to, że maja tam taki wybór, raczej nie kupuje w innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kkk

W Time Trend są oryginalne zegarki. Kupuję głównie u nich i nigdy nic nie reklamowałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam sprawdzić Time Trend. Zegarki super jakościowo. Najlepsze marki. Jak do tej pory żaden nie uległ uszkodzeniu ani awarii. Cenowo też jest ok.       

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×