Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość malinka_zaniepokojona

obniżona macica w ciąży

Polecane posty

Gość malinka_zaniepokojona

Cześć Dziewczyny, Jestem w 14 tc, dziś byłam na wizycie kontrolnej i lekarz stwierdził, że macica jest obniżona. Mówił coś o jakimś "pesarze" - nie wiem czy dobrze to piszę i kazał zadzwonić jakbym czuła, że mnie brzuch boli i że takie coś mi założy. Dziewczyny czy któraś z Was miała taki problem w ciąży?Nie wiem za bardzo czym to grozi, domyślam się, że poronieniem i że powinnam się oszczędzać. Jeśli któraś miała ten problem i mogłaby się ze mną podzielić swoimi radami będę bardzo wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podnoszę - czy nikt nie odpisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bylas u lekarza po to tam poszlas żeby ci to wytłumaczył anie ludzie na Kate Dlaczego takie idiotki decyduja sie nba dziecko masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 - odpowiedź na najwyższym poziomie, tylko pogratulować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:17 to po prostu kolejna bezpłodna idiotka wylewająca swoje żale na dziale "macierzyństwo" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miał na myśli pesarium - poczytaj sobie, co to. Ja też mam obniżoną macicę - sama to czuję (12tc), ale moja gin na pierwszej wizycie nic nie skomentowała. Dopytam się na najbliższej wizycie, czy czegoś z tym nie zrobimy i czy faktycznie jest tak nisko, jak mi się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pessar to taki krążek co się zakłada właśnie jak jest obniżona macica żeby podtrzymać ciążę, ale z tego co wiem to wtedy trzeba już leżeć do końca ciąży albo przynajmniej przez jakiś czas, oszczędzaj się Dziewczyno !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×