Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

PIELUSZKI_Wiek dziecka_waga i rozmiar pieluszki_JAK jest u Was pytajnik

Polecane posty

Gość gość

W jakim wieku macie dziecko, ile mniej więcej waży i jaki rozmiar pieluszki nosi (jaka firma). Patrząc po swoim dziecku, zauważyłam, że Pampersy (zielone) są mniejsze od pieluszek Dada, chociaż niby przedział wagowy w 3 był podobny. Więc zastanawiam się jak to jest z tymi przedziałami wagowymi. Moje dziecko pampersy 3 nosiło (bo dostaliśmy) o jakieś 2 miesiące krócej niż pieluszki Dada. _ Czy też zauważacie różnicę w rozmiarach w pieluchach różnych firm, chociaż wg wagi powinny być podobne? Ostatnio widziałam duże (tzn. wysokie bardzo) dziecko 18 miesięczne w Dadach rozmiar 4 .. to chyba ten rozmiar pieluch na długo musi wystarczyć. _ Jaki rozmiar pieluch noszą Wasze 9-18 miesięczne dzieci? Ile ważą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
8mc- waga 8500 kg- pampersy 3, ale już maławe, skończymy opakowanie i przechodzimy na 4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15 msc dziecko nosi pieluszki pamper active baby rozmiar 5 ten sam rozmiar ale dady dużo za duże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
córcia 20 mc 13,5kg wagi pieluszki toujours z Lidla 12-25kg rozm junior pożadne nie za duże i nie małe ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest różnica. Pampers 3 Active Baby są mniejsze niż Pampers Premium Care 3. Pampers 3 Active Baby są natomiast są mniejsze niż pieluszki z Rossmanna BabyDream Premium, z kolei te są mniejsze niż jeszcze inne Premium z Rossmanna (nowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w 20 miesiącu jak kończyliśmy pieluszkowanie używalam 4-rek z rossmana wersja eco. Ale trudno mi powiedzieć jak się "nosiły" tzn czy jak dziecko biega są ok, bo używane były tylko w nocy (w dzien wielorazówki). Waga była ok 12 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość porannarosaaa
mój synek 6 miesięcy, waga 8 kg, pieluszki z baybydream rozmiar 4. W pieluchach w rozmiarze 3 jeszcze sie miescił ale coraz czesciej sie zdarzało ze przesikiwał je "bokiem" mimo, ze reszta pampersa była sucha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
6 miesiecy, 9kg, nosimy czworki odkad przekroczyl wage 8kg majac 5miseicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja corka nosi 5 babydream z rossmana. Waga ok 14kg ma niecale 2lata. Nie wiem jak za dnia by sie sprawdzaly bo juz nie uzywamy bo robi na nocnik ale w nocy sa dobre nie przeciekaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×