Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Miraga 1987

in vitro co mnie czeka

Polecane posty

Gość jaktaa
Czesc Krysiulk. Maz zrezygnowal z meczu i pojechal do apteki, mial byc na meczu do 8. Kupi mi te leki, takze czekam az wroci. Oj zeby Twoje przeczucie sie sprawdzilo....Ale bym sie cieszyla...Masakra... Sobie pierunka zdjecie ogladalam, dostalam wydruk, wprawdzie jeszcze do nikogo nie podobny ale mi sie lzej zrobilo na duszy :) W 3 dobie mial 6 komorek, w 5 juz pelno pelno. Tak mi sie wydaje, ze najbardziej to przez samotnosc mi tak smutno. Dobrze ze mam was, zwariowalabym bez was. Ps - Gosciu przedstaw sie nam, jesli nie wiesz to tam gdzie jest rubryka z pseudonim klinikij skasuj gosc i wpisz cos od siebie, nie musi byc imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach zeby mnie tak kiedys choc jeden chcial sie pieknie rozwijac... Kurde nie wiem co zrobi c bo od dzis mialam kolejny okres wywolywac bo doktor mi 28 dniowy cykl kazal utrzymac a mnie od wczoraj wieczor dziwnie podbrzusze pobolewa, owulacja? A moze to na okres wlasnie?! Sama juz nie wiem... Rano nie wzielam tabletki i nie wiem czy wieczorem zaczynac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Krysiulk muwisz o duphastonie??jresli nie chcesz go brac przed owulacja, dla pewnosci, ze ja mialas mierz rano temperature, jesli Ci skoczy to spokojnie mozesz brac... Ogolnie tepka u 80 procent kobiet ta podstawowa mierzona rano wynosi okolo 36, 00 do 36, 6 - powyzej swiadczy juz o przebytej owulacji. Jesli nigdy nie mierzylas mozesz miec problem z interpretacja wyniku. Ja bralam dupka po skoku, ktory u mnie wynosi 36,8. Zawsze mozesz spr., w ktorym miejscu masz szyjke jak wysoko to owulka jest tuz tuz. Latwo to rozpoznac, jak jest wysoko to jak wsuniesz do pochwy srodkowy palec, jest on wyprostowany i trudno siegnac szyjki, jak jest nisko to owulka byla albo jeszcze daleko do jej przybycia. Jest jeszcze sluz - ktory mozesz sprawdzic. ogolnie niewielka dawka dupka nie hamuje owulacji wiec sie nie martw. Jesli bierzesz np. 3 x po 2 to niestety moze spowodowac zahamowanie. zawsze mozesz wziac jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
KURDE MOWISZ oczywiscie wiem, ze nie u tylko o...Glupia ja...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Jesli owulka u Ciebie wystapi to powinnas dostac miesiaczke bez leku. A moze organizm upomina sie juz o dawke leku????? Przy PCOS bardzo ciezko niestety okreslic...Sprawdz moze rzczywiscie szyjke sobie, bedziesz spokojniejsza. Trzymaj sie.... .... A jak tam dietka?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie denerwuj sie, nawet nie zauwazylam. Dzieki za wyjasnienie co i jak, ja nigdy nie mialam czego sprawddzac ;) mam w domu resztke luteiny wiec ja wykorzystam, mam brac dwa razy po 1 tabl. dzienie. Wieczorem juz wezme, musze zobaczymy co bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzymam sie dietki, ale niestety woda mi sie zatrzymala bo lekko przybralam na wadze i w obwodzie brzucha (mialam sie nie wazyc, ale czuje sie ociezala) wiec sprawdzilam dzis rano. Dlatego tak podejrzewa ze to moze na okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
O moze rzeczywiscie na okres? Ja tez puchne na okres... :) Ale na owulacje zawsze mi rosnie brzuch i mam wdecia. To samo z piersiami na owulacje bola a nie na okres, oczywiscie dopiero po @ przestaja bolec :) Jak masz szyjke nisko to na pewno @ sie zbliza... Mezulek pojechal po sok, bo juz kombinujemy z tym przeziebieniem.... A brzuchol nadal boli....okresowo....hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy nie badalam sie pod katem owulki, wiec nie mam wprawy. Poczytalam troche o tej szyjce i cos tam probowalam wymacac, wydaje mi sie ze jest miekka i trudno ja dosiegnac a sluz jest bialy, gesty i lepki. Na wszelki wypadek musimy sie poprzytulac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania 2612
Witam! Gosc to ja! Nawet nie pomyslalam zeby wpisac swoje imie myslalam, ze musze sie rejestrowac :) Dziekuje dziewczyny. Ja juz jestem w ciazy wiec pewnie dlugo z wami nie zostane... Nie chce zameczac... Narazie u mnie zero objawow... Jutro ide krew rano oddac ale czuje, ze bedzie super...Po prostu wiem...:) Jakta nie denerwuj sie tak bardzo... Nie masz juz wpluwu na to czy dzidzius sie zagniezdzil. Kaszel twoj jesli nie jest bardzo ntensywny i trwajacy jeden atak po 2,3 minuty nie zaszkodzi :) A wiem od pana doktora bo dzwonilam i zapytalam z ciekawosci. Powiedzialam oczywiscie, ze chodzi o kuzynke. Takie klamstwo, dzwonilam zeby upewnic sie czy mam jutro robic bete. Dr powiedzial ze jutro i w tym samym miejscu koniecznie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola87123
Krysiulk kochana jeżeli śluz jest biały,gęsty i lepki to znaczy ze zbliża się miesiączka. Śluz owulacyjny jest rozciagliwy i wygląda jak białko kurze, hehe sory za dosłowność ;) Ania2612 trzymam kciuki za bete dzisiejsza, choc to tylko formalnosc. Podoba mi sie w Tobie ten wielki optymizm ;). A powiedz mi, moze juz pisalas a nie doczytalam mialas transfer swiezego zarodka, czy crio? Jaktaa jak sie dziś czujesz? Przechodzi Ci kaszel? Chcialam troche przyspieszyc @ i wczoraj robilam brzuszki, dzis zas mam takie zakwasy że szok hihi ;). Milego dnia dziewczynki życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tola dziekuje za info, ja sie narazie ucze, ale to tez dobrze :) Aniu kciukam za wyniki, napewno bedzie dobrze! Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
czesc dziewczyny...U mnie OK. Kaszel nadal jest, ale nie jakis straszny, po prostu nie moge wykaszlec tego swinstwa zalegajacego......Tak to zdrowa jestem. Zaszeb dlugo choruje, wiec nie jestem zdziwiona. Za to moj eemek przeszedl sam siebie wczoraj.... Wrocil z apteki, powiedzial paniom w aptece w czym problem i go postraszyly ze nie wolno mi zadnych lekow, ze nie wolno mi kaszlec, ze moge stracic dziecko nie wiem jak sie wyrazily i mam w te pedy do lekarza. Przylecial caly zestresowany, niemal z awantura ze mam do lekarza....Ze nic z tego, nie uda sie itp. Co ja sie nie wkurzylam. Jak go nie przegonilam, otworzylam drzwi i kazalam wyjsc i wrocic jak mu sie poprawi. Potem mu kazalam przeczytac post od Ani. Ania dzieki! Tlumacze, ze na tym etapie dziewczyny nie wiedza, ze sa w ciazy - nawet nie podejzewaja, biora gorsze leki od syropu nakaszel....Nie jedna byla chora.... Nie bede biegla do lekarza z kaszlem- lekkim zaznacze - raz na czas mu odkaszlec to swinstwo. W nocy gorzej jak leze, wiadomo. Moj em mnie wykonczy. Jesli nic z tego to juz wiem jaka bedzie gatka....ze moglam biec do lekarza....Najwazniejsze, ze podbrzusze mniej mnie boli... Prawie wcale i zaraz wybieram sie na jakis spacer. Moj em mnie potem przeprosil :) widze, ze sobie nie radzi chlopak ze stresem... Pozdrowienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Ania daj nam znac jak beta - teraz to my juz Cie tak nie wypuscimy... Takich pozytywnych osob jak najwiecej ;) Dziekuje Ci, Aniu ze zapytalas dr o ten kaszel...Uspokoilo to mego em i mnie tez. Nie mam ataku kaszlu, po prostu jak mnie smyra to sama probuje odkasazlec. Pozdrawiam mocno. Wszytkie was dziewczyny pozdrawiam. Katia jak sie czujesz? kus kus to sie chyba wypisala od nas? Ryba skrobnij czy znalazlas innego lekarza - wiesz czytalam o tym usg - dziewczyny niektore mialy nawet po 5 usg na poczatku ciazy. Nie ma dodowdow ze usg szkodzi, nie wiem czemu ten lekarz tak Cie postraszyl. Musisz kontrolowac torbiel i tyle... Niech dzidzia rosnie zdrowiutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakta cuesze sie ze juz ci lepiej, z tymi chlopami to juz tak jest ze sieja zamieszanie ;) popros emka aby cie najlepiej rano i wieczirem nasmarowal amolem na plecach na wysokosci pluc i delikatnie ale zdecydowanie naklepal. Pomoze to w oderwaniu sie flegmy i bedzie ci latwiej to wykaszlec ;) brzmi strasznie, ale to nic zlego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Dzieki krysiulk za rady tak wlasnie zrobie :) Dzis emek spal sobie sam na materacu... Nie dlatego, ze bylam zla na niego, ale on tez kaszle ma zatkany nos i tak chcrapie, ze ja go z drugiego pokoju slyszalam i nie moglam spac...hehehe Sama sie smaruje tym amolem ale tylko klatke i gardlo, wieczorem zaaplikuje na plecy. Nie mam zadnych przeczus co do pierunka a chciala bym juz cos tam czuc... Moj drugi maluch czeka sobie na zimowisku :) Dzis sie upewnilismy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ANIA 2612
Dziewczyny beta juz 240....piekny przyrost. Za 2 tyg mam isc na usg, mam progesteron zrobic jak podam lekarzowi wynik to mi powie, czy zmniejszyc dawke progesteronu. Lekarz zadowolony. Kupilam sobie juz witaminki dla kobiet w ciazy. Ogladam Sedzia Anna Maria Wesolowska.....Kurde jakas kobieta jest oskarzona bo zaatakowala lekarza zajmujacegoc sie in vitro. Krzyczy tam, ze dzieci zabija robi eksperymenty itp. Ale sobie temat wymyslili, az mi przykro jak to slysze, chociaz wiem, ze to jest wymyslone... AJ! Smutno sie zrobilo- ale na chwileczke tylko bo jestem bardzo szczesliwa. ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaktaa cieszę się bardzo ze czujesz się juz troszkę lepiej. Oprocz tego amolu polecam wick masc na bazie kamfory bardzo rozgrzewa ja uzywam jej przy kazdym przeziebieniu smarujac gardło, klatke i czoło zeby rozgrzac zatoki. ==================== Ania gratuluje przyrostu bety to dobra wiadomosc, w koncu forum nabiera pozytwynych histori. trzymam za Was kciuki. ==================== U mnie bez zmian temperatura utrzymuje sie na poziomie 37,2 do tego bol podbrzusza i piersi( zwłaszcza sutkow). Czekam na poniedziałek jak na zbawienie myslałam juz o tescie sikanym ale boje sie ze nic nie wyjdzie i sie załamie. Dzisiaj jest 11 dpt i niewiem czego moge sie spodziewac po tescie. Brak jakichkolwiek przeczuc. Pozdrawiam i sciaskam wszystkie przyszłe mamuski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania swietne wiadomosci, gratuluje serdecznie! Katia mozesz dzis sprobowac ze swiadomoscia ze lepiej w weekend ;) ale mocno za ciebie kciukam i sadzac po objawach sa duze szanse ze sie udalo! Jakta duzo zdrowka obys szybko pokonala chorobsko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaa
jakta możesz napisać jakie witaminki dawałaś mężowi na polepszenie nasienia? Dzisiaj sprawdziłam wynik z 2010 i 2014 i się pogorszyło, a po za tym chciałabym mieć już przy moim ostatnim podejściu jak najwięcej pingwinków katia brak objawów to też objaw, trzymamy kciuki za piekna betę w poniedziałek Ania gratki piekna beta Tola dostałaś @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Katia trzymam kciukasy za wynik...Nie rob sikanego, mialas 3 dniowy zarosek i moze nie pokazac...Bedziesz sie martwila niepotrzebnie...idz w pon. na bete. A jak bardzo Cie kusi to test w nd rano. Fasolka nasienie mojego meza bardzo powoli sie poprawialo, razy w ciagu 2 lat badalismy i dopiero teraz byla normozospermia, wczesniej i morfologia i ilosc i *****iwosc do kitu. Potem tylko *****iwosc - poza norma a teraz juz wszystko ok. Przede wszystkim zaczol jesc owoce w duzych ilosciach, glownie cytrusy, granaty, kiwi, jablka - codziennie 2, 3 rozne owoce. Odstawil calkowicie cukier - z herbaty, slodyczy nie kupujemy. Jak mamy wielka ochota to pieczemy ciasto. Nie pali nie pije alkoholu ani kawy. Kawke sporadycznie raz w tygodniu, piwko bardzo rzadko. Na necie zamowil MACE - jest to na bazie rosliny, ktora zajadali sie idianie w trakcie glodu, Maca ma b. duzo bialka i witamin. Oprocz tego L- karnityne raz dziennie, salfazin wieczorem przed snem, koenzym Q10 raz dziennie i kwas foliowy 2 razy dziennie od roku. Wczesnij 1 dziennie. Oczywiscie olej lniany codziennie. Do tego malo tlustego jedzenia i maz lubi sport, gra w pilke, ternuje dzieci itp. Zreszta jest pio a-wf - chociaz w ogole nie wyglada na sportowca - lichy jest raczej. Po pol roku wyniki tak podskoczyly, ze jestem w szoku. Jeszcze we wrzesniu byly do kitu. A tu niespodzianka. Na pewno znaczenie ma duze, ze w pracy w ostatnich miesiacach mial wieksze luzy, nie pracowal juz po 16 godzin a normalnie po 8 , 9. So mial wolne. Teraz znowu zaczyna sie praca o 16 - jakies przetargi firma wygrala. Mam nadzieje, ze pomnoglam. Wiesz jest profeltil - on ma wszystko co facetowi trzeba ale cena - straszna. Niestety sperma potrzebuje sporo czasu na odbudowe. jesli wyniki ema mieszcza sie w normie nie martw sie. Nieznaczne obnizenie nic nie znaczy. W Opolu robia ICSI wiec plemnik nie musi byc mega silny. Przez pierwsze 3 dni liczy sie jakosc komorki kobiety po 3 dniach wchodzi do akcji gen plemnika i wtedy liczy sie tez jego sila. Czyli tak jak w mo - duzon od im przypadku- zalkodnily sie 4 jednak w 3 dobie byly juz tylko 3. Mozna stwierdzic, ze komorka jajowa byla niepelnowartosciowa. Potem w 5 dobie przestal sie rozwijac kolejny - i tu do akcji weszly juz geny meskie - czyli slabe mogly byc geny mego emka ale moje tez nie bez znaczenia... fasolka bedzie dobrze- zobaczysz... Przeszlas zabieg, ulawisz malemu sie zagniezdzic. Niestety my tak naprawde wiele nie mozemy duzo od szczescia zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
troszke mi poucinalo slow, mam nadzieje ze odczytasz. Badania 4 razy robilismy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj M na słaba armie żołnierzykow przyjmował salfazin i biosteron. Po roku poprawiły sie wyniki niesamowicie. Nie wiemy czy akurat te suplementy pomogły ale najwazniejsze ze jest lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaa
dziękuje jakta oczywiście , że pomogłaś i to bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tola87123
Fasolka jeszcze nie dostałam @, hehe ale mysle ze to kwestia paru dni. Moj M przyjmuje Profertil wlasnie konczy 3 op. Sama jestem ciekawa jakie wyjdzie nasienie. Ania beta cud miód ;). Zazdroszcze ale tak bardzo pozytywnie ;). Katia kciuki za bete &&&& Jakta super że masz mrozaczka. To moje drugie marzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Ania ja tez Ci gratuluje... Wszystkie Ci zazdroscimy...Oczywiscie nasza zazdrosc pozytywna jest bardzo.... Trzymaj sie z fasoleczka. Napisz bedziesz pracowala w ciazy czy wybierasz sie na L4??? Pytam z ciekawosci, mam nadzieje ze ja niedlugo bede miala ten dylemat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Katia cierpilwosci zycze te sutki to super znak...Bol podbrzusza tez bardzo dobrze wrozy... :) Mnie bardzo powiekszyly i spuchly sutki - dzis zauwazylam to - non sto stercza- nie mam piersi to chociaz cos tam sterczy hehe Oczywiscie wiem, ze to od dawki progesterony 3x po 2 tabletki. Nie robie sobie nadziei, za to moj emek od razu sie ucieszyl - stwierdzil, ze cos drgnelo...Nie wiem z czego sie tak ucieszyl, moze liczy na to, ze skoro sutki rosna to zaraz pojda tez cycuszki do gory o 2 rozmiary :) Podbrzusze cmi, ale juz da sie wytrzymac - nie ma dyskomfortu. Krysiulk dzieki ze myslisz o moim zdrowiu Tola dzieki za rady, trzymam kciukasy za @ zeby sie nie spoznila, albo nie przyszla wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fasolkaa
dziękuję dziewczyny za radę tola ja też na dniach mam dostać @, może będziemy mieli podobne terminy ja zaczęłam urlop i remont w domu, masakra wszystko wyniosłam z I p na II. Pozostawały rzeczy do których niezbędny jest mężczyzna:) oby szybko poszedł ten remont bo nie znoszę gładzi i sprzątania po niej pozdrawiam jakta, katia kciuki za wasze fasoleczki i pierunki:) ryba, ania ja również zazdroszczę ale pozytywnie oby jak najwięcej takich pozytywnych wieści to naprawdę dodaje sił i nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
hej dziewczyny... ja sie dzis za porzadki wzielam...Wyszorowalam lazienke i kuchcnie, spagetti zrobilam, malo zdrowo ale szybko :) W trakcie mycia pralki tak mi sie w glowie zakrecilo ze prawie upadlam, od razu na wymioty tez mnie zebralo... Wychodzi mi bokiem lezenie przez tydzien w lozku, teraz organizm odzwyczail sie od ruchu.... Wypilam rano kawe lyknelam leki i sie chyba nie przyjely.... Teraz sie rewelacyjniew czuje pojadlam spagetti za troje... :) Maz pojechal na mecz,,,ja sobie odpoczywam. Ryba pytanie do Ciebie i Aniu do Ciebie tez... Zauwazylyscie dziewczyny na tym etapie juz jakies inne uplawy???? Cos mi tam nie pasuje, ciekawe czy infekcji nie lapie jakies???? Prosze odpiszcie - mam jakos tak duzo i cos dyskomfort odczuwam, na wszelki wypadek wezme jakas globulka. :) Mam zapasik. Trn duphaston sieje spustoszenie w organizmie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaktaa
Fasolka udanego remontu... Przyda sie bo niedlugo juz nie podzwigasz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×