Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenifer90

Karta kredytowa z bonusem

Polecane posty

Gość Marcinek222
Bo tak to działa im fajniejszy wygląd tym lepiej się czyta i więcej zapamiętuje no i inne od razu nastawienie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze procuje na stronie na tzw. pamięć, to znaczy jak dobrze znam stronę internetową to wiem gdzie trzeba szukać danej informacji, teraz będę musiała się uczyć na nowo aż się przywyczaje do nowego jej wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Ja akurat nie mam z tym problemu więc dla mnie to na plus idzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też pewnie szybko się przestawię. Najważniejsze, że nowa strona sygma banku jest przejrzysta i bez problemu można znaleźć wszystkie informacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Wiadomo dla nowych klientów takie poruszanie się po stronie gdzie jest tyle informacji jest pomocne gdy informacje są przejrzyste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No a im łatwiej tym więcej zapamiętamy i tym lepiej to odbierzemy przynajmniej na mnie tak to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Tak ,uważam że to jest plus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz BPH proponuje dobre warunki do kart , ma może ktoś ? Zachęcająco wygląda również propozycja Millennium albo T-mobile ? Może ktoś coś doradzi ? Sama sprawdzałam w takich wyszukiwarkach www. e-bankowe.pl www.e-bank.com.pl , ale w wyszukiwarce mogę zamówić i nie powie gdzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale można z łatwością zauważyć że sygma bank ciągle się zmienia na duża korzyść dla klienta, mają bardzo korzystną ofertę i ciągle się rozwijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No i dobrze ,rozwijając się przyciągną więcej klientów a więcej klientów równa się dalszy rozwój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sygma bank rozwinęła się na prawdę prężnie jeśli chodzi o swoją ofertę na przestrzeni ostatnich lat, kiedyś były to tylko kredyty ratalne,a teraz kredyty, ubezpieczenia, karty kredytowe, widać ogromny progres.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Teraz mają więcej klientów a dzięki temu lepiej się rozwijają ,no klientowi to na rękę. Jestem ciekawy co jeszcze może zmienić się na lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio dostałam od nich list z propozycją kredytu ratalnego, jakiś czas temu brałam u nich sprzęt na raty, spłacałam terminowo i bez problemów dlatego teraz dostałam od nich ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No to dobrze że dbają w ten sposób o swoich klientów ,w takim razie i może ja coś dostane no nic pozostaje czekać i tak mają dużo ciekawych ofert i promocji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka46
jeśli masz kartę sygma banku to możesz z niej korzystać a każde użycie karty jest przecież punktowane, więc szybko nazbierasz punkty i dostaniesz nagrodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No i to jest właśnie w tej karcie najlepsze i czyni ją wyjątkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka46
nie spotkałam się do tej pory z taką ofertą ze strony banku, z resztą rzadko który ma do zaoferowania program lojalnościowy, rabaty czy jakieś promocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No bo tak jak ja patrzyłem to nie widziałem ,póki co nie ma chyba oferty która przebije ofertę sygmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka46
zawsze możesz sprawdzić i poszukać czy sygma bank ma konkurencję w tym temacie, ale wydaje mi się, że nie ma, więc lepiej póki co lepszej oferty nie znajdziesz, z tego co sie orientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Kiedy szukałem lepszej oferty dla siebie to nie znalazłem ale każdy szuka czego innego jednak coś w tym musi być skoro sygma ostatnio przyciąga tyle klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka46
nie dziwię się, że sygma bank przyciąga klientów, bo patrząc na rynek finansowy to jedyny prokliencki bank, widać że coś robią dla klienta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
A posiadasz jeszcze jakieś dodatkowe usługi oprócz karty ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość balbinka46
ubezpieczenia sprzęty rtv i agd zwane multigwarancja, bardzo fajne ubezpieczenia, nie wiem czy się orientujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacąc Karta Kredytowa PremierMiles eSKY Twój klient za każde 5 zł wydane bezgotówkowo, otrzymuje kartą 1 Citi Milę, następnie zdobyte mile możne wymienić na bilety linii lotniczych i noclegi w hotelach na całym świecie. Dodatkowo ma szansę na voucher o wartości 450 zł na podróże w eSKY.pl. http://mirek83.produktyfinansowe.pl/e/lead/1275/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lub Płacą kartą kredytową CitiBank PremierMiles Twój klient za każde 5 zł wydane bezgotówkowo, otrzymuje kartą 1 Citi Milę, następnie zdobyte mile możne wymienić na bilety linii lotniczych i noclegi w hotelach na całym świecie. Dodatkowo otrzymuje 2 000 mil powitalnych. http://mirek83.produktyfinansowe.pl/e/lead/1236/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Owszem bardzo ciekawa opcja ,każdy chyba pokusiłby się na takie coś patrząc na to jaki w dzisiejszych czasach sprzęt bywa złośliwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
same bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość falbanica
no być może niektórych to dziwi ale w porównaniu z innymi bankami sygma ma naprawdę bardzo korzystne warunki na swoją kartę kredytową, bo żadna inna karta innego banku nie oferuje tylu bonusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×