Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jenifer90

Karta kredytowa z bonusem

Polecane posty

Gość Marcinek222
Już się o tym przekonałem ,obsługa jest na prawdę świetna a z produktów jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
a jakie produkty sygmy posiadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Karta kredytowa :) jak dotąd najlepsza jaką miałem i to się raczej nie zmieni tym bardziej że ciągle zwiększa się ilość partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fellada
no tak to fakt coraz więcej partnerów przystępuje do programu loajlnościowego sygma banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Ostatnio jak patrzyłem to po ostatnim razie doszło ich kilku a niektórzy partnerzy mają spore rabaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczkaaa
z tego co się orientowałam to nawet do 50% można mieć rabaty, poza tym co chwila przybywają nowi partnerzy to prawda, więc zasięg zakupów ze zniżkami jest coraz większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Tak ,jest nawet lista na internecie można sprawdzać w każdej chwili a rabaty faktycznie są aż takie ,niektóre z moich ulubionych sklepów też mają duże rabaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sikoreczkaaa
kupić coś za połowę taniej to chyba dobra opcja, gdyby wszędzie tak było to byłabym bardzo szczęśliwa, póki co mogę korzysatć tylko z takich profitów za pomocą karty sygma bank, ciekawe czy inne banki też wpadną na taki pomysł i dadzą taki program lojalnościowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Zobaczymy jak na razie tylko sygma jest tak dobrze nastawiona do klienta ,a kupić coś o połowę taniej zgadzam się jest fajnie tym bardziej jeśli kosztuje dośc sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
sam fakt, że możesz kupić coś o połowę taniej jest miłym uczuciem, w czasach gdzie każdy z każdego chce zdzierać jak najwięcej każda oszczędność jest mile widziana, dlatego bardzo podoba mis ię podejście sygma banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Po prostu zamiast jak niektórzy żerować na klientach spełniają ich oczekiwania i to im wychodzi na plus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liszajka
jeśli bank jest rzetelny a do tego jeszcze daje nam profity to i tak zyska nowych klientów bo ludzie sami przyjdą do niego, poza tym jak jeszcze klienci zostawia pozytywne opinie to bank sam sobie zbuduje odpowiednią otoczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Nawet nie musi mieć żadnej reklamy zadowoleni klienci sami zareklamują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
ale no nawet nie chodzi o sygma bank i jego usługi, tak naprawdę każda usługa jeśli jest dobra to prędzej czy później sama się zareklamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Ludzie którzy są zadowoleni sami zareklamują :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
w sumeie to nie ma sie co dziwić, ponieważ sygma bank ma jedną z najbardziej korzystanych ofert jeśłi chodzi o kartę kredytową na rnku, żaden inny bank nie daje żadnych bonusów, ani programu loajlnościowego, więc w tym przypadku sygma się wyróżnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Nie ma się co dziwić że każdy klient go poleca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
ja jak szukałam opinii o sygma banku to rzeczywiście szukałam po necie bo tutaj zawsze można liczyć na szczere opinie, a opinie na jakie sie natknęłam były w większości pozytywne, mniej było tych negatywnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Kiedy ja widywałem negatywne to zazwyczaj były nie poparte argumentami więc w ich prawdziwość wątpie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fregata
no bo tak się teraz zastanawiam jakie negatywy można wytknąć sygmie, ja nie widzę żadnych, a wy macie jakieś propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Ja nie mam żadnych zastrzeżeń sygma spełnia moje wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
to nie jest tak, że teraz mamy szukac na siłe minusów, z własnej perspektywy mogę napisać, że wybrałam usługi któe towarzyszą mi na co dzień i ułatwiają życie a do tego są korzystne więc w ich kontekście mogę się wypowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
No tak są Ci potrzebne i jesteś z nich zadowolona. W sygmie jest spory zakres ,każdy znajdzie coś co mu się przyda na codzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filemonica
no tak zakres jest naprawę duży, spory wybór, każdy może znaleźć coś dla siebie, pytanie czego szukamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcinek222
Sądzę że każdy znajdzie coś dla siebie niezależnie od tego czego szuka ,bo wybór jest naprawdę spory ,zwłaszcza że ubezpieczenia mają też swoje warianty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w końcu ktos pomyślał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę jednak unikać kredytów, w tym właśnie karty, bo nie lubię się zadłużać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alien00
Ale jeśli wiesz że na pewno spłacisz to karta kredytowa się przydaje szczególnie jeśli ma tyle bonusów co karta sygmy ,rabaty ,nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam Raifaisen Bank - zwrot części wydatków z karty - można rozlożyć zakupy na 10 rat 0% - prestiżowa karta do konta - łatwy dostęp do pieniędzy Chcesz bonus za założenie karty? Napisz do mnie allinoneshop@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grymałka
ja w sygma banku mam to samo, s do tego program lojalnościowy, zbieram punkty i mogę wymieniać je na nagrody więc mam lepszą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×