Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sabinka88

sala weselna

Polecane posty

W ostatnim czasie z moim miśkiem byliśmy na weselu (akurat nam sie przyda temeat bo szukamy sali) bylismy bardzo mile zaskoczeni sala robili w Prząśnice w Arturówku,na pierwszy rzut oka podjeżdża delikatnie PRL-em ale w środku na sali bardzo miłe rozczarowanie.Wogóle jedzenie z******te naprawdę tak ogromnych porcji nie widziałam nigdy a na kilku weselach sie bawiłam bardzo ładnie udekorowana sala można z dekoracją poszaleć bo sala jest bardzo przestonna fajne 2 antresole na górze z których jest bezpośredni widok na sale taneczna kelnerzy uwijali sie jak mróweczki a wogóle otoczenie jest niesamowite w środku lasu nad stawem fajny klimat kuzynka była baaardzo zadowolona a i goście bawili się przednio my troche poszaleliśmy z miskiem i wzieliśmy pokój miły przytulny z dużym łożem a rano fajny widoczek z okna ..pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co nas to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolek432
ostatnio z żoną byliśmy na weselu na Kaszubach bardzo ładna okolic w której się bawiliśmy. Polecam salę w przodkowie http://restauracjakania.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gdańszczanin111

Ja mogę polecić to miejsce: weselegdansk.com

Ponoć dobrze jest też w Starej Wędzarni w Sobieszewie, ale to jest spory kawałek od miasta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×