Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ile macie oplat za mieszkanie tak anonimowo

Polecane posty

Gość moja corka nie lubi coli
mieszkanie 300 funtow internet 25 prad i gaz na miesiąc 40 bilet na autobus miesięczny 51 telefon raz na 2-3 miesiące 10 przedszkole corki 350

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynsz 525zł(za mieszkanie 128m2) gaz -brak, mam wszytko na prąd woda wliczona w czynszu prad 220zł m-cznie net 60zł ntv 99zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no ludzie kurde opłat za mieszkanie a nie ile bilet Was kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogolnie oplaty pozeraja wieksza czesc miesiecznych dochodow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba Twoich:D bo u nas to moze 1/20:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 350 czynsz- goły... woda 150-200zł miesięcznie zimna oczywiście, bo ogrzewamy gazem gaz to zależy, ale od 300-1000zł za 2 m-ce prąd ok 250zł za 2 m-ce do tego telefony, kablówka, internet... ogólnie masakra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czynszu nie mam, tylko podatek roczny 170 zł (za mieszkanie + ogródek) Gaz - butla 60 zł/ok 4 miesiące, zimna woda 96 zł, prąd dużo :/ - 250 zł/miesiąc, tv+internet 88, i telefony 200 zł, śmieci 30 zł/miesiąc sortowane Czyli co miesiąc mam prąd, woda, śmieci, net+tv+telefony Niecałe 600 zł :) A w tych gorszych miesiącach dochodzi podatek płacony w marcu, butla 3 x w roku ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynsz $1090 gaz ok $20 elektryka ok 80$ tv+internet+tel $135 miejsce parkingowe 165$ komorki $170

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynsz - nie mam, podatek roczny 300 zł gaz [ogrzewanie, gotowanie, ciepła woda] - ok 2.000 rocznie, do tego drewno kominkowe - 300 zł woda - 30 zł prąd - 60 zł Tv, internet, telefony - 150zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1200zł za czynsz, wodę, gaz, prąd i internet 200zł telefon 380zł przedszkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mieszkanie w bloku 37m.czynsz 200 zł.w tym woda,ciepło,śmieci,tv. gaz co dwa m-ce 30 zł prąd 40 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaniGruszka
Mieszkanie w bloku 60 m ,3 os czynsz - 600 zł ( w tym juz gaz 3*12 zł ,fundusz remontowy 190 zł ) prąd 160 zł za 2 miesiące garaż - 55 zł net 61 tv 40 tel 2* 30 zł Co pól orku przychodzi rozliczenie za wodę i zawsze mamy dopłatę ok 200 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaajdj
u nas tak: czynsz z woda i śmieciami - 260zł prąd 130zł na miesiac gaz - 10zł na miesiąc internet z telewizją - 55zł 2 telefony - 50zł kredyt na mieszkanie - 430zł = 935zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czynsz do spoldzielni z funduszem remontowym 810 zl-warszawa gaz 40 zl co dwa miesiace prad 250 co dwa miesiace co pol roku rozliczenie wody,po okresie zimowym zazwyczaj doplata ok. 500 zl internet za darmo,tv nie mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ze śląska
900czynsz, w tym woda i ogrzewanie, prąd ok 80 miesięcznie, tv 55, net tez 50, tel ok 150 obydwa. Nie wspominając rat na meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynsz 340 w tym 9 m3 wody (MIESZKANIE 38M2 2 OS) prad 90zl/mies gaz 170/ 2 mies kablowka 33 tel +net - ok 150 - 170zl/mies ubez mieszk - 200zl / rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równe 500zł płacę za mieszkanie (w tym zaliczki na wodę i prąd - co pół roku przychodzi rozliczenie i musimy albo dopłacić albo następnym razem płacimy mniej jeżeli zużycie jest mniejsze niż zapłacona zaliczka, w tych 500 zł jest opłata za śmieci i fundusz remontowy). Gaz - 50-60 zł/na dwa, czasem trzy miesiące (butla) TV - opłacamy satelitarną - 55 zł /miesiąc Internet - 30 zł/miesiąc Telefony - 60 zł/ miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa22
Kredyt - 1100 euro / miesiac Gaz - 0 (nie mamy, wszystko na prad) Prad - 100 euro / miesiac Telefony + Internet - 70 euro / miesiac Woda + Sprzatanie czesci wspolnych + utrzymanie ogrodkow - 70 euro / miesiac Do tego dochodzi podatek miejski i podatek od nieruchomosci - ok 200 euro / miesiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa22
Oplata za TV jest wliczona do podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niewydaje wam sie dziwne moje oplaty za mieszkanie. mieszkam w nowym bloku. jest to niby mieszkanie komunalne inni mowia ze socjalne. za 42 m mieszkanie place czynsz 290zł za 3 oosby. woda osobno i gaz osobno. wiec w zime place za wszystko ok.600-700zł. a latem ok.400zl. czytam wspisy nie ktorych co maja wode i gaz wliczone w czynsz. u nas strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czynsz 450zł (w tym opłata za wodę , śmieci) internet i tv 100zł tel 50 gazu nie mam prąd 150zł co miesiąc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tyle za prad macie co wy go jecie ja mam 55zl /2 os

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 + woda co 4 mies ok 170-200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za mieszkanie 71 m2 550 zl czynszu w tym ogrzewanie i zimna woda. prad i gaz wg zuzycia. garaz 200 zl/ msc. zamykamy sie w 1000.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
holandia 50 euro za gaz i prąd i czynsz 400 euro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×