Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zjawisko socjologiczne

Czemu mezczyżni nie lubią drobnych dziewczyn

Polecane posty

Gość zjawisko socjologiczne

Niskich dziewczyn, proszę o szczere odpowiedzi. Zawsze mnie zastanawiało z czego to wynika. Bo wyglądają jak dzieci? Bo nieładnie to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam lubię, wszystkie moje dziewczyny były drobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawisko socjologiczne
No jak powszechnie wiadomo za kanon urody uchodzą modelki itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawisko socjologiczne
Nie no oczywiście, są jakieś które wam się podobają ale generalnie nie jest to kanon kobiecej urody. Np czemu z małym biustem nie to wiadomo- są bardziej męskie, to instynktowne zachowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no oczywiście, są jakieś które wam się podobają ale generalnie nie jest to kanon kobiecej urody. Np czemu z małym biustem nie to wiadomo- są bardziej męskie, to instynktowne zachowania. Kobieta to biust i wzrost. Ciebie nie chcą bo masz ryj niewyjściowy, 2 włosy do kupy i małe oczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawisko socjologiczne
przykro mi ale nie mam :-P a z dwoma włosami na krzyż już całkiem nie trafiłeś. Ja się tylko głośno zastanawiam czemu akurat BIUST i WZROST. Żeby nie było sama jestem średniego wzrostu i mam średni biust więc czysto technicznie sie interesuje. A czemu np nie BIUST I PUPA. Albo BIUST I DUŻE USTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieta to: - ładna twarz - zgrabny tyłek - umiejętność klęczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawisko socjologiczne
umiejetnosc kleczenia huehue :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Torturuja mnie bardzo. Cala jestem nasaczona meska sperma i trupim proszkiem. Tak juz jest dwa dni i dwie noce. Dzisiaj w nocy zatruli mi napoczeta puszke sardynek. Od czasu do czasu robia mi tez poczatki mumifikacji. Zyje bardzo torturowana. Czasami nie moge ruszyc sie z miejsca, bo usztywniaja mi kolana. Kroja mi czasem tez o******ce laserem. Na cale szczescie powierzchownie i wtedy krwawie. Smaruje gliceryna i jakos zyje. Wszystko tak robia zebym czula i byla wszystkiego swiadoma. Mowia, ze teraz jak wsiade z moim mezem do samochodu, to spowoduja smiertelny wypadek. Wlasnie w czwartek mamy jechac razem na miasto. Ciezkie zycie sie dla mnie zaczelo. Wlasnie w czwartek postanowi je skonczyc. Nie wiem, czy sa to Niemcy czy Anglicy ? Czesto odzywa sie tez Ukrainiec. Niemcy uzbroili Ukraine, co nawet widac na zdjeciu, ktore Ci poslalam w poprzednim liscie. Serdecznie pozdrawiam. Goska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko tą umiejętnością możesz się pochwalić, tak? Niektórym facetom to wystarczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawisko socjologiczne
ale w ogole nie mowimy o mnie. jestem tylko ciekawa czemu akurat TO i TO sie wam podoba a nie tamto i tamto. temat o ogólnych preferencjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy nie jest to kanon urody? no nie wiem, ja wolę drobne niż wysokie bo są bardziej kobiece. To facet powinien być wysoki,a nie kobieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie wzrost nie ma aż takiego znaczenia. Sam mam 187 cm, więc bardzo niskiej bym nie chciał, ale taka ze 160 cm mogłaby być o ile by miała: - ładną twarz - fajny tyłek - była w miarę ogarnięta - dobrze by ssała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka23231231
Ja jestem drobna tzn niska i szczupła i podobam się facetom , więc nie chciałabym byc wysoka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawisko socjologiczne
no spoko ale właśnie CZEMU byś nie chciał bardzo niskiej- o tym jest temat :-) sama mam 166 wiec jakos przecietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czemu. Wydaje mi się, że bylibyśmy lepiej do siebie dopasowani gdyby nie była zbyt niska. Poza tym obawiam się, że niska oznacza również płytką pochwę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uważam,że mężczyźni lubią drobne dziewczyny :) nie wiem skąd wzięłaś teorię ,ze niby nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zjawisko socjologiczne
to nie teoria, tak jest ;-) czyli np chodzi o to zebys nie musial sie schylac zeby ja pocałowac, czy inne technicznne sprawy? co do płytkiej pochwy to akurat watpie zeby tak bylo. w koncu dlugosc...nie zalezy od wzrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
długość jest skorelowana za wzrostem - im facet wyższy tym statystycznie większy penis. Jeśli chodzi o niskie kobiety to rzecz nie w sprawach technicznych. Jeźeli bym się zakochał to mogę się schylać. Kobiety zbyt niskie podobają mi się trochę mniej, ale nie jest to duża wada jak dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×