Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

No i stało się urodziłam 1 listopada

Polecane posty

Gość gość

:D 🖐️ Ale i tak jestem szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też sie urodziłąm pierwszego listopada ale nie jestem z tego powodu szcześliwa, wogóle to uważam, ze osoby urodzone jesienią czy też zimą sa mniej szczesliwe i czesciej miewają depresje, tak wynika z moich obserwacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że jesienne i zimowe dzieci są bardziej ponure, mniej zadowolone z życia ale za to bardziej pracowite, często bardziej inteligentne (nie reguła oczywiście) a dzieci późno wiosenne i letnie to radosne i pogodne leniuszki :D. To tylko teoria ale na czymś się jednak opiera. Dla porównania , moja siostra jest z końca października, osoba bardzo energiczna, pracowita i zaparta ale i nie co obrażalska, zachmurzona. Ja osoba urodzona w maju, zawsze pogodna, wesoła ale i mniej zaradna i leniuchowata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sie urodzilam w sierpniu, a jestem pesymistka, czesto miewam 'doly', wiec dla mnie to durna statystyka ;) autorko gratuluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
data jak kazda inna o co kaman?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki 🖐️ :D Powiem szczerze, że byłam załamana, ale jak urodziłam i dali mi moją kruszynkę to ta data okazała się najszczęśliwszą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam syna z 8.11 i napewno nie jest ponurakiem, ma 12 lat u niego zawsze usmiech na ustach, ja z 29.10 to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 listopada każdy będzie miał w doopie urodziny twojego dziecka :D Poza tym, w ten dzień nie wolno świętować. Nie ma czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sie urodzilam 13 w piatek, na mojej mamay imieniny i na dodatek w czepku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to nie jest dzień zaduszny tylko wszystkich świętych. zresztą przed Halloween, więc nie widzę problemu aby wyprawiać urodziny 31 października :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 listopada jest jednym z najważniejszych świąt katolickich i jest to BARDZO RADOSNE święto, więc nie wiem, jaki macie problem. Ja urodziłam się w sierpniu i jestem bardzo ponura, a jedna z najweselszych osób, jakie znam, urodziła się w trzeciej dekadzie listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z 17.01 to masz jakieś blade pojęcie o dniu 1 listopada. To dzień WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH. Zaduszki są 2 listopada :) Dla nas to bez różnicy,że rodzina nie przychodzi w dniu urodzin, bo i tak wszelkie urodziny wyprawiamy w weekendy, a nie w środku tygodnia, jeśli tak wypadają urodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
data jak każda inna bez fanatyzmu autorko szczere gratulacje ja też urodziłam się w listopadzie 11 i nie zamieniłabym mojego ukochanego miesiąca na inny bo ja lubię jesień i zimę też bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co z tego :) nie musisz przecież urządzać urodzin po powrocie z cmentarza, mogą być kilka dni po, lub przed :) A tak w ogóle to gratulacje i podziwiam Cię że już jesteś online :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość43
moja babcia ma dzisiaj urodziny. to najwspanialsza osoba, którą znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój 8-letni syn ma dziś urodziny. Wczoraj miał imprezę dla kolegów. Dziś jedziemy na cmentarz, po mszy ok. godz 14-tej przyjedziemy z tatą, teściem, moim bratem, bratową i ich dziećmi do mnie na imprezę urodzinową rodzinną, obiad, tort, zakąski, sałatki. Da się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przesady, faja data ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To taka data,ze nikt nie zapomni ;-) Gratulacje !(Jako nastolatek bedzie swietowal w halloween :-D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćShug Avery
Straszne rzeczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Głupia teoria ta o dzieciach zimowych i letnich. Ja mam dwójkę dzieciaków zimowych. Są bardzo energiczne a jako niemowlaki bywały wyjątkowo pogodne. Znam też letnie rozdarciuchy. Mój sierpniowy maż to wieczny pesymista. Oczywiście są też lipcowi optymiści i zimowe marudy ale to ni cholery nie ma związku z datą urodzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie "no i stało się ale jestem szczęśliwa"? Czy 1 listopada to jakaś makabryczna data? Matki polki katoliczki dzień Wszystkich Świętych to jakby imieniny nas wszystkich, bo świętują nasi patroni wszyscy ewłybady wesołe święto :P i ci którzy oficjalnie świętymi nie zostali ale tam już są święci w niebie :) Jutro mamy święto zmarłych typowe czyli ZADUSZKI :o makabra jakie głupizny tu siedzą :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona urodzila rok temu;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifigdańsk
wlasnie,rok temu a ktos podbił temat. a ja mysle ze dzieci urodzone jesienią i zimą mają fajnie bo na lato w te upały to juz sa takie wieksze dzieci i mozna z nimi pojsc na plaze albo nad jezioro. a i nasteona zima bedzie juz łatwiejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×